Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

Zamów Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o najbliższych warsztatach, zamów Newsletter podając poniżej swój adres e-mail.Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj62
mod_vvisit_counterWczoraj200
mod_vvisit_counterTen tydzień62
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.1353
mod_vvisit_counterTen miesiąc5401
mod_vvisit_counterPoprz. mies.6234
mod_vvisit_counterWszystkie672036

Czytelnicy online: 3
Twój IP: 54.159.186.7
Dziś jest: 2017-03-26 12:08
Wyprawa do Egiptu i uzdrowiciela Adela, zwiedzanie świątyń na Nilu
IMGP2207

Zapraszam na kolejną niezwykłą podróż, podczas której odwiedzimy słynnego uzdrowiciela sufi Adela el Atar.

16 - 23 października 2017 w Luksorze i Asuanie (Egipt).  Grupa max 10 osób.

Mistyczny Egipt i wysokie wibracje w starożytnych świątyniach!
Uzdrawiające metody Adela sięgające czasów starożytnych!

 

 

Wyprawa do Luksoru i Asuanu

uzdrowiciel sufi Adel el Atar

zwiedzanie starożytnych świątyń na Nilu

 

NTV Janusza Zagórskiego - wywiad z Adelem, TUTAJ

Zdjęcia z uzdrowicielem Adelem, TUTAJ

Zdjęcia z wypraw do Luksoru: TUTAJTUTAJ, TUTAJ

 

Nasz wyjątkowy program został specjalnie przygotowany dla osób, które pragną doświadczyć wysokich energii w niezwykłych miejscach mocy.

Zapraszamy osoby zainteresowane mistycznym Egiptem i starożytnymi świątyniami!

Zapraszamy także do poznania codziennego współczesnego życia rodowitych Luksorczyków.

 

Program:

 • 1 dzień:  czarter z Warszawy do Luksoru, transfer do Luksoru, zameldowanie w 5***** hotelu Sonesta  St. George
 • 2 dzień:  świątynia Karnak i Luksor, wizyta u uzdrowiciela Adela el Atar (wykład i indywidualne sesje)
 • 3 dzień: Dolina Królów, świątynie Hatszepsut i Medinet Habu, Posągi Memnona, muzeum Howarda Cartera (odkrywcy słynnego grobowca Tutanchamona); wieczorne zwiedzanie Luksoru dorożkami  konnymi
 • 4 dzień:  świątynia Hathor w Denderze, wizyta u uzdrowiciela Adela el Atar (indywidualne sesje)
 • 5 dzień:  świątynia Horusa w Edfu oraz Sobka i Horusa w Kom Ombo, zameldowanie w 5***** hotelu Helnan w Asuanie, wieczorny spacer po mieście
 • 6 dzień:  świątynia Izydy na wyspie Filae, wioska nubijska, powrót do Luksoru
 • 7 dzień:  muzeum luksorskie, wieczorny rejs łodzią po Nilu, wizyta u uzdrowiciela Adela el Atar (indywidualne sesje)
 • 8 dzień:  transfer do Hurghady, wylot do Warszawy

 

W Egipcie nie można oficjalnie medytować w świątyniach. Takie działanie powoduje natychmiastową reakcję ze strony policji świątynnej a polski i egipski przewodnik może nawet stracić zawodową licencję. Jeżeli jednak z grupą podróżuje lokalny organizator (ze znajomościami:) to w wielu miejscach dogaduje się bezpośrednio ze strażnikami co umożliwia nam medytacje. A z moimi grupami zawsze podróżuje mój wieloletni lokalny kontrahent niezastąpiony we wszelkich tego typów negocjacjach. Jeżeli w naszej listopadowej grupie będzie potrzeba medytowania w miejscach mocy to będziemy na bieżąco to organizować (opłata od osoby k 10 usd za jedną świątynię).

Cena: 1000 zł oraz 490 usd. Powyższa cena zawiera noclegi w pokoju dwu- lub trzyosobowym z śniadaniem w formie bufetu w 5* hotelach w Luksorze (Sonesta St. George) i w Asuanie (Helnan Hotel),  wszelkie transporty, sprawdzonego i doświadczonego egipskiego organizatora wszystkich moich wypraw do Egiptu, lokalnego przewodnika mówiącego po polsku, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z powyższym programem. Razem: k 2800 zł. W przypadku pokoju jednoosobowego dopłata 150 usd (za 7 noclegów).

Ponadto samolot k 1300-1400 zł zł (czarter z Warszawy do Hurghady i z powrotem, nie ma bezpośrednich połączeń z Luksorem), 25 usd za wizę kupowaną po przylocie na lotnisku w Hurghadzie, obiado-kolacje (w lokalnych restauracjach smaczny posiłek kosztuje 5-15 usd), własne wydatki na pamiątki i zwyczajowe napiwki.

Bezpieczeństwo: biura podróży, zarówno polskie jak i z innych krajów, cały czas organizują wyjazdy turystyczne do Egiptu. Słoneczna dobra pogoda, wysoki standard hoteli i dbanie o bezpieczeństwo turystów zawsze przyciągało i nadal przyciąga ludzi z całego świata.

UWAGA: paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od momentu wjazdu do Egiptu.

Terminy płatności:

 • 1000 zł płatne w ciągu 7 dni od momentu zgłoszenia się na konto organizatorki
 • 490 usd płatne pierwszego dnia w Egipcie
 • samolot płatny na konto biura podróży do 15 stycznia (organizatorka zrobi rezerwację dla całej grupy i każdy uczestnik indywidualne wpłaca na konto biura podróży)

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

Adel el Atara

Adel el Atar (http://www.adel-el-atara.com) urodził się w rodzinie uzdrowicieli i ma niezwykły wrodzony dar pomagania innym. Pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. Mieszka z rodziną w Luksorze i prowadzi Oils, Herbs and Spices Center for Mind, Body and Soul (Centrum olejków, ziół i przypraw dla Umysłu, Ciała i Duszy). Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej w Paryżu i z pedagogiki w Besancon (Francja), obronił doktorat z medytacji w literaturze francuskiej, skończył szereg szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii, od 17 lat uczy francuskiego w szkołach w Egipcie.

Od  kilku lat Adel przyjezdża regularnie do Warszawy, gdzie prowadzi warsztaty o Leczniczej Wiedzy Starożytnego Egiptu oraz udziela indywidualnych sesji uzdrawiających.

Umiejętności Adela: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych i różnego rodzajów bytów, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy. Jest specjalistą od refleksologii głowy i stóp. W swoim centrum posiada szereg mieszanek opartych wyłącznie na naturalnych składnikach (na bazie ziół i olejków) stosowanych na różne dolegliwości: m.in. na problemy z układem oddechowym (astma, zapalenie płuc, oskrzeli i zatok), z układem trawiennym (żołądek, wątroba, trzustka, jelita), z układem moczowym, z system odpornościowym, ze skórą (łuszczyca, egzema, trądzik), artretyzmem, żylakami, hemoroidami, bólami mięśni i innymi.

Adel w swoim centrum w Luksorze prezentuje grupom medytującym przede wszystkim olejki do oczyszczenia i harmonizacji czakr oraz uzdrawiające zioła i maści.  Za każdym razem proponuje też sesje naszym grupom, które zazwyczaj odbywają się późnym wieczorem. Adel jest niezwykłą osobą,  o której barwnie opisała jedna z uczestniczek:

<..Było już dobrze po 21:00, gdy przekroczyliśmy progi sklepu. Mimo późnej pory jego właściciel, Egipcjanin Adel, będący równocześnie kimś w rodzaju bioenergoterapeuty czy szamana, przywitał nas bardzo serdecznie. Poczęstował nas herbatą, jednym ze specjałów sklepu, i przedstawił nam swoje szczególne towary: wonności, olejki, zioła, przyprawy itd. Na jednej z koleżanek zademonstrował też energetyczne działanie jednego ze specyfików. Kiedy niemal wszyscy przywarliśmy do kantoru, by robić zakupy, Adel wskazał na kilka osób, w tym na mnie, że dobrze by było aby mógł nam zrobić zabieg, ponieważ w każdym z nas jest coś z przeszłości, co wymaga oczyszczenia. Zgodziliśmy się. Ciekawe, że przy tym powtórzył kilka razy po cichu, jakby do siebie, że jesteśmy specjalną grupą. Ponieważ następnego dnia wyjeżdżaliśmy z Luksoru o 8-ej rano, było jasne, że zabiegi trzeba będzie zrobić jeszcze tego dnia. Już późną nocą w sklepie została nas wiadoma garstka. Nie bez zaskoczenia stwierdziłam, że nasze grono, to niemal te same osoby, które wraz ze mną były w świątyni bogini Hathor i później w sanktuarium Amenhotepa III. Czułam, że zabiegi terapeutyczne naszego przemiłego gospodarza, to kolejny prezent od losu.  Adel nie żądał od nas pieniędzy, twierdząc, że oni (?) nie przyjmują zapłaty. Jeśli chcemy, możemy dać co łaska, a on przeznaczy to na cele charytatywne. Tak też się stało. Gdy nasz gospodarz robił zabieg dla mnie, otrzymałam „z góry” wgląd w przyczyny, dla których wspomniana wcześniej tajemnicza relacja ma miejsce w moim życiu i jaki będzie jej dalszy przebieg. Adel dał mi też od siebie rady, które mogą okazać się pomocne przy jej transformowaniu..>.  Pełna relacja Beaty: kliknij tutaj

Relacja innej uczestniczki z indywidualnych sesji u Adela:

<Jeśli chodzi o sesje to u mnie to było bardzo głębokie przeżycie na poziomie duchowym, to jakby spotkanie dwóch dusz z tej samej duchowej rodziny. Adel ma ogromną wiedzę i kieruje się czystym i otwartym Sercem i właśnie o to chodzi w dzisiejszych czasach. Jak wykłada to kieruje się czystą bezwarunkową miłością i to się czuje. W sesji prywatnej ze względu na dar jasnowidzenia widzi zablokowane czakry, które utrudniają kreatywne i szczęśliwe życie, a także przeszłe wcielenia. Poprzez jego zabiegi następuje odblokowanie danej czakry i energia zaczyna prawidłowo płynąć, zarazem zmieniając punkt naszego postrzegania, poprzez daną czakrę, a przy tym pięknie tłumaczy w czym jest problem i co powinno się zmienić w swoim życiu, aby czuć się spełnionym. Adel ma wgląd holistyczny w ludzkie ciało, a przy tym czuje się sesje poprzez dusze i głównie o to chodzi w tym chwilowym ludzkim życiu.

Opisałam pokrótce swoje przeżycia, ale były też inne, bo wróciła mi pamięć poprzednich wcieleń co bardzo głęboko przeżyłam, ale to już osobista sprawa. Zresztą tak właśnie działa Egipt, wiele razy tam żyłam, wcześniej przeszliśmy tam z Atlantydy. Zresztą każda dusza ma swoją drogę, najważniejsze to powrót do Źródła w Miłości, Świetle i Jedności. Jeszcze chciałam dodać, że moja córka też była na sesji u Adela i też ma takie zdanie o nim jak ja. No jeszcze dochodzą jego cudowne olejki i perfumy, jak maznę sobie za uchem, to nie ma osoby, która by nie zapytała co tak cudnie pachnie. A maść, którą posmarowałam sobie szyję, gdyż bolało mnie gardło, od razu przeszło. Także jego leczenie holistyczne to rewelacja, przebudzenie i leczenie duchowe i fizyczne. Życzę z całego Serca Tobie i Adelowi, aby się wszystko dobrze ułożyło, niech Bóg i Aniołki Was prowadzą, na pewno skorzysta na tym wiele ludzi. Jesteś kochana, że pomagasz w ten sposób duszyczkom, wykonujesz wspaniałą pracę dla dobra ludzi, Matki Ziemi i całego Wszechświata.  L.N.>