 |
Szlakiem Świetlistego Węża
Meksyk - Belize - Gwatemala
Termin: 07-30.04 2010
|
Jako grupa "Świetlista Droga" organizujmy Wyprawę do Kraju Majów: Meksyk (Ciudad Mexico i Yucatán) – Belize - Gwatemala – Meksyk (Chiapas) szlakiem Świetlistego Węża. Został on opisany przez Drunvalo Melchizedeka w książce pod tym samym tytułem (aby kupić książkę kliknij tutaj). Wylot z Warszawy jest w dniu 7 kwietnia br., zaś powrót 30 kwietnia br. Czas trwania wyprawy – 3 tygodnie.
Wyprawa organizowana jest przez pierwszą grupę MerKaBa z Egiptu - zespół składa się z sześciu osób. Dlatego szacujemy, że jej koszt będzie niższy prawie o 50% niż koszty podawane przez biura podróży czy też zawodowych przewodników. Obecnie jesteśmy na etapie uszczegóławiania trasy. Nie proponujemy luksusów, lecz wędrówkę z plecakami i spanie w tanich hotelach i hostelach bez klimatyzacji, atmosferę przygody, jedzenie tortillas pieczonej przez Indian i smakowitej czerwonej fasoli z kamionkowego garnka oraz dotarcie tam, gdzie nie docierają wycieczki zorganizowane. Wiek i płeć nie grają roli.
Ponieważ jest to wyprawa duchowa, to kandydat powinien być po warsztatach MerKaBa. Najbliższe warsztaty MerKaBa, przed naszą Wyprawą, prowadzone przez Toma de Winter, odbędą się w Warszawie w dniach 12 – 14 marca 2010 r. Warto z nich skorzystać. Informacja o marcowym warsztacie kliknij tutaj.
Jeśli masz ochotę na taką Wyprawę połączoną z rozwojem duchowym i medytacjami MerKaBa w świętych miejscach Majów opisanych przez Drunvalo Melchizedeka, dobrze władasz angielskim lub hiszpańskim, serdecznie zapraszamy. W tej wyprawie każdy jest gospodarzem odpowiadającym za przebieg wyprawy. Dla Ciebie byłyby kontakty lokalne i porozumiewanie się z mieszkańcami, dlatego tak liczy się swobodne władanie językiem angielskim lub hiszpańskim.
Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Dorota Kamińska:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel: 502-054-436
Małgorzata Wojciechowska:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel: 503-048-288
Para ver rápidamente los amigos,
|