Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj17
mod_vvisit_counterWczoraj89
mod_vvisit_counterTen tydzień106
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.6939
mod_vvisit_counterTen miesiąc40561
mod_vvisit_counterPoprz. mies.55599
mod_vvisit_counterWszystkie3662167

Czytelnicy online: 3
Twój IP: 44.192.115.114
Dziś jest: 2023-09-26 02:505 Wymiarów Dobrej Przyszłości z Akademią Życia

Ustawienia Hellingera, świadome oddychanie, medytacje

prowadzący: Jacek Borowicz, Paweł Trzciński

16-19 listopada 2023 w Czarnowie k. Kamiennej Góry (dolnośląskie)

AKADEMIA ŻYCIA

STOWARZYSZENIE REBIRTHERÓW POLSKICH

serdecznie zapraszają na

"5 wymiarów dobrej przyszłości"

Czy przyszłość jest rzeczywiście z góry zapisana?
Czy skupiając naszą świadomość na tym co dla nas ważne, sami ją aktywnie kreujemy?

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych twórczych i inspirujących  warsztatach Akademii Życia - do odbycia podróży w przyszłość i spotkania się z twórczymi aspektami  naszego Ciała, Emocji, Umysłu i  Duszy. Przyszłość to wymiar naszej egzystencji, który jeszcze nie istnieje i mówi się, że lepiej pozostać tu i teraz nie tracąc czasu na strach przed nią. Nie mniej jednak właśnie tu i teraz istnieją nasze wyobrażenia i przekonania o przyszłości. Tu i teraz powstają także zasoby, umiejętności i relacje stanowiące jej fundament. Na te aspekty przyszłości możemy mieć wpływ kształtując je i zmieniając tak by dodawały nam lekkości na naszej drodze ku nowemu.

Ponieważ zbliżamy się do kolejnego 2024 roku, jest to dobry czas, aby rozpocząć nowy cykl kreacji swojego życia. W ramach naszego spotkania proponujemy Tobie udział w bloku autorskich zajęć Jacka Borowicza. Inspirowani ustawieniami systemowymi i programowaniem neurolingwistycznym (NLP) stworzymy dla siebie podstawy mistrzowskiego planu życia na rok 2024. Zapraszamy Ciebie zarówno do podjęcia indywidualnej pracy nad swoją własną Konstelacją Przyszłości jak i do wspierania innych w ich pracach. Oddając się przyjemności tworzenia życia będziemy pamiętać, że kreacja wymaga wizji i energii. Dlatego wraz z Pawłem Trzcińskim zaczerpniemy ją z praktyki świadomego oddechu, medytacji w ruchu oraz wizualizacji.

Jeżeli masz chęć i gotowość, aby w przyjaznej atmosferze zająć się ważnymi dla Ciebie tematami  życiowymi wykonując kilka istotnych kroków dla wprowadzenia pożądanych przez siebie zmian – te zajęcia są dla Ciebie!

 

Nasi trenerzy, nasze kompetencje:

Dr Jacek Borowicz -  pedagog twórczego myślenia i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca (od 1998 r.) i wieloletni animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl). Na co dzień także nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności społecznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Wieloletni praktyk rebirthingu i NLP. Od 2008 roku pracuje metodę ustawień systemowych, doskonaląc się min. na szkoleniach i superwizjach prowadzonych przez Heiko Hinrichs’a (Instytut Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie). Inspiruje się także metodą Katy Byron i metodą Sedony. Jest także aktywnym artystą - pieśniarzem grającym na gitarze i śpiewającym autorskie ballady.

Paweł Trzciński - profesjonalista IT i realizator dźwięku. Praktyk i certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl), od ponad 30 lat interesuje się eksploracją świadomości. Swoją wiedzę techniczną łączy z medytacyjnymi eksperymentami. Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Eksperymentuje też z afirmacjami i indukcjami hipnotycznymi pozytywnych umiejętności przekazywanymi w stanie theta. Kilka lat temu opracował autorską metodę zmiany przekonań życiowych (ARLS - Advanced Reprograming Life Scripts) przy użyciu nagrań z dudnieniami różnicowymi. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), a od 16 lat członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org).

 

OPŁATY:

1) warsztaty rozwoju osobistego: 790 zł. RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacyjnych lub weekendowych warsztatach z Akademią Życia, cena 690 zł.

2) zakwaterowanie w 3 i 4 os. pokojach z łazienkami + pełne wyżywienie wegetariańskie: 720 zł (3 dni x 240 zł, pensjonat dolicza vat w przypadku prośby o wystawienie faktury za zakwaterowanie/wyżywienie). Możliwe zakwaterowanie w jedynkach/dwójkach w domkach oddalonych k. 700 m od głównego budynku. Cena zawiera także 1 wejście do sauny i jakuzzi, ręcznik, kosmetyki, szlafrok.

UWAGI:

  • warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 500 zł w ciągu 14 dni. Reszta płatności za warsztat, zakwaterowanie/wyżywienie płatne gotówką pierwszego dnia zajęć,
  • ilość miejsc ograniczona, max 20 uczestników,
  • pomagamy w transporcie - koordynujemy wolne miejsca w samochodach u zmotoryzowanych uczestników lub odbieramy z Kamiennej Góry,
  • zaczynamy w czwartek 16 listopada kolacją o godz. 18.00, kończymy w niedzielę 19 listopada obiadem o 14.00,
  • strona www Akademii Życia: tutaj.

Miejsce: Pensjonat MONTE LUNA,  ul. Czarnów 29, 58-400 Pisarzowice k. Kamiennej Góry, woj. dolnośląskie,

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel: 501 625 528