Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj39
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień371
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc642
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668677

Czytelnicy online: 4
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 08:16Uzdrawiająca siła dźwięku - warsztaty

Warsztaty, kąpiel w dźwięku (sesja grupowa), konsultacje indywidualne

Termin: 26 czerwca - 2 lipca w Warszawie

Shirlie na swoich warsztatach uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii,do uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.
Zgłoszenie na warsztaty
.

Shirlie (http://www.shirlieroden.com) jest autorką książki “Uzdrawianie dźwiękiem”, nagrała kilka solowych płyt: SKYDANCER, THE PATH OF DARING, THE CHILD I KNEW, THE VANISHING LAKE, ENDLESS LOVE, ANGELS OF SOUND, RAISING YOUR VIBRATION. Swoją karierę na scenie zaczynała od muzyki rockowej, to wtedy podczas koncertu doświadczyła spontanicznego przepływu ogromnej energii, którą postanowiła wykorzystać do pozytywnego oddziaływania na słuchaczy. To wydarzenie zapoczątkowało jej rozwój duchowy, który poszedł w kierunku wykorzystania głosu ludzkiego jako doskonałego instrumentu uzdrawiania. Posiada w swoim dorobku wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan.

Shirlie prowadzi autorskie warsztaty na temat dźwięków czakr, uzdrawiania dźwiękiem, uzdrawiającej mocy wody, uzdrawiania pierwiastka żeńskiego i męskiego, drzewa życia, uwalniania przeszłości, manifestowania marzeń, kreatywnego pisania i inne. Wszystkie warsztaty zawierają medytacje i wizualizacje dźwięku i czakr z użyciem głosu.

Aby uczestniczyć w warsztacie potrzebne są tylko chęci i umiejętność wydawania takich dźwięków jak a..., e.., i.., u... itd.:), nie są wymagane żadne umiejętności związane ze śpiewaniem. Na warsztaty przychodzą zarówno osoby wstydzące się własnego głosu jak i w ogóle nie śpiewające (tak jak ja-Agnieszka kiedyś:)) jak i śpiewające, oraz osoby poszukujące nowych technik pracy nad własnym rozwojem osobistym.

 

PROGRAM

26 czerwca (sobota) warsztat WEZWANIE WSZYSTKICH ANIOŁÓW, 10.30-17.30

UWAGA: 26 czerwca jest ważnym dniem astrologicznym (tuż po pełni) oraz  właśnie w tym dniu planety ułożą się w nadzwyczajny sposób (wyjaśnienie poniżej). Shirlie postanowiła zaoferować specjalną cenę 200 zł (zamiast 270 zł), aby umożliwić skorzystanie z tego warsztatu jak największej ilości osób.


27 czerwca  (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEJ LINII PRZODKÓW,  10.30 - 17.30. Opłata: 270 zł.

Dwa dni warsztatów: 470 zł.

 

2 lipca (piątek) UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł

Indywidualne konsultacje: 28, 29, 30 czerwca. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 12.30. Konsultacja z tłumaczem 270 zł, bez tłumacza 210 zł. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 24 godziny.

 

Uwaga:

szukamy miejsca, gdzie Shirlie mogłaby poprowadzić indywidualne konsultacje. Najlepiej wolnostojący dom, ponieważ w bloku praca z dźwiękiem mogłaby przeszkadzać sąsiadom:). W zamian za pomoc proponujemy bezpłatny udział w weekendowych warsztatach Shirlie.

szukamy też 2-3 pokojowego mieszkania w Warszawie do użyczenia w zamian za czynsz, liczniki i moją, czyli Agnieszki Jurko, dobrą energię:). Z mieszkania będzie tez korzystać Shirlie Roden oraz Tom de Winter podczas swoich warsztatów w Polsce. W ramach wymiany proponujemy bezpłatny udział w warsztatach Shirlie i Toma (prowadzonych w Polsce).


UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU
Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć (proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę) a Shirlie swoim pięknym, uzdrawiającym głosem oczyści wszystkie poziomy ciał oraz podniesie poziom energii życiowej. Dodatkowo Shirlie będzie także używać gongu. Na sesję można przyjść z intencją rozwiązania konkretnego problemu lub po prostu zrelaksować się i odreagować stresy oraz napięcia z dnia codziennego.

 

WEZWANIE WSZYSTKICH ANIOŁÓW
Istnieją Anioły Dźwięku, Anioły Uzdrowienia, i Anioły w każdym z nas. Jak przekształcić nasz cień w światło? Przy użyciu dźwięku własnego głosu - aby oczyścić przeszłość, podnieść wibracje każdej komórki naszego ciała i połączyć się z wyższymi, anielskimi energiami, świętym dźwiękiem. Używając dźwięku, śpiewu, medytacji i wizualizacji przywołamy Aniołów, połączymy się ze swoim własnym Aniołem i doświadczymy mocy uzdrowienia czystej bezwarunkowej miłości i współodczuwania poprzez Aniołów, którzy wibrują w wytwarzanych przez nas dźwiękach. Zamanifestuj Anioła w sobie i odnajdź swoje skrzydła, byś mógł lecieć wraz dźwiękiem swojego prawdziwego Ja: Istoty z Czystego światła, połączonej z uniwersalną świadomością.

 

Wiadomość od Kręgów Zbożowych: 22 maja pojawił się nowy krąg zbożowy z zakodowaną informacją w Wilton w Południowej Anglii. Ten krąg mówi o głębokiej przemianie paradygmatu, o odwróceniu biegunowości.  Ma związek z dwiema datami - Wielkim Krzyżem 26 czerwca 2010 i 21 grudnia 2012. Zawiera potężne ostrzeżenie, wspomina o globalnym kryzysie, a jednocześnie ukazuje rozwiązanie.  26 czerwca 2010 planety ułożą się w nadzwyczajny sposób, w formę Wielkiego Krzyża. Zgodnie z przesłaniem kręgów zbożowych, tego dnia słońce stworzy nowe, uzdrawiające miejsce, nowe pole świadomości.

Bieguny słońca się jednoczą, a ten proces zakończy się 26 czerwca. Połączenie biegunów prowadzi do spięcia, innymi słowami do kosmicznego orgazmu, który stworzy nową przestrzeń. Ta przestrzeń jest darem, bo w niej to wszystko co wydawało się pozbawione sensu, nagle nabierze znaczenia. Pojawi się nowa, poprawiona rzeczywistość, na wyższym poziomie. Zgodnie z tym co mówią kręgi zbożowe, każdy będzie miał dostęp do tej przestrzeni poprzez moc swojej świadomości.

Jeśli na ziemi będzie MIŁOŚĆ, nawet przez kilka godzin, albo w jednej osobie, czy kochającej się parze, doświadczenie MIŁOŚCI zostawi swój ślad na tej dopiero co stworzonej przestrzeni, ślad który będzie wieczny i na zawsze pozostanie aktywny. Każda osoba, która ośmieli się opuścić matrycę władzy i przemocy, każdy kto nie będzie się obawiał uwolnić od dawnego systemu wierzeń i zamiast tego żyć w harmonii z Matką Ziemią i WSZYSTKIM co ISTNIEJE, będzie mógł wkroczyć w tę przestrzeń.  Każdy będzie odbierał uzdrawiające impulsy mające źródło w tej przestrzeni poprzez serce i świadomość i będzie przekazywał swoją uzdrawiająca moc z powrotem. To co odnajdziemy w tej przestrzeni będzie istniało w nas i na zewnątrz nas.

Werner Johannes Neuner szczegółowo opisuje proces odczytywania przesłania Kręgu Zbożowego w Wilton, informacje po niemiecku są dostępne pod linkiem: kliknij tutaj

 

UZDRAWIANIE MĘSKIEJ LINII PRZODKÓW - połączenie ze wszystkimi męskimi przodkami z poziomu serca, uzdrawianie męskiej jakości w Tobie. Warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jak wyglądają pozytywne i negatywne lekcje, jakie otrzymałaś/eś od rodziców i odziedziczyłaś/eś po przodkach? Nie dość, że komórki naszych ciał mają w sobie programy wpajane nam od najwcześniejszych lat, to jeszcze często trzymamy się wzorów nieświadomie przejętych od naszych przodków i przekazywanych przez pokolenia. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, twoje kobiece i męskie energie muszą zostać oczyszczone, być w równowadze i wspierać się wzajemnie.

Te warsztaty, wykorzystujące toning i medytacje przy pomocy dźwięku, pomogą Tobie połączyć się z energią ojca (męskiego wzoru), żeby uwolnić się z negatywnych wzorców z dzieciństwa, oczyścić i nawiązać kontakt z męską linią przodków i zrozumieć zarówno dary jak i wyzwania, które kryją się w genetycznej strukturze komórek. Będziemy pracować z dźwiękiem, żeby wzmocnić męską, logiczną, analityczną, obiektywną i dynamiczną energię yang i otworzyć się na wykonanie kroku w kierunku życia na wyższym poziomie.

Zajęcia przygotowują nas do bardzo mocnej medytacji w drugiej połowie dnia, podczas której połączymy się z poziomu serca z tatą, dziadkiem, pradziadkiem, prapra...i tak dojdziemy aż do początku naszego rodu. To będzie podróż - medytacja w przeszłość, podczas której spotkamy naszych przodków. W drodze powrotnej  będziemy dostawać od nich dary, a jak wrócimy do teraźniejszości to będziemy czuć moc i wsparcie całego męskiego rodu.

 

INDYWIDUALNA KONSULTACJA
Pierwszą sesję nazywam zwykle "sesją oczyszczającą", chyba że osoba przychodzi z konkretnym problemem, którym chce się zająć. W trakcie sesji stosuję medytację prowadzoną, by wprowadzić klienta w stan relaksu, w pozycji leżącej, a następnie intonuję dźwięki, poczynając od głowy poprzez całe ciało, by usunąć "starą" energię i pracując nad centrach energetycznych ciała, również na nogach i stopach. Następnie przeprowadzam proces w odwrotnym kierunku, wprowadzając energię. To bardzo prosta technika, ale ma ogromną moc, ponieważ dźwięk jest silny i ciągły. Czasem klienci zasypiają, czasem następują duże uwolnienia [emocji], ale głównie relaksują się, odpływają, a po zabiegu czują się znacznie lepiej.
Shirlie Roden


MIEJSCE:

kąpiel i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie!), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, I piętro.

konsultacje indywidualne: będzie podane w terminie póżniejszym

Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem: OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, http://www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A:
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz 150 zł za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na zajęcia proszę zabrać ze sobą duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje.