Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj33
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień365
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc636
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668671

Czytelnicy online: 6
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 07:52Uzdrawiająca siła dźwięku - recital, warsztat

RECITAL, wieczór egipski, warsztat, kąpiel w dźwięku

Termin: 26 - 28 listopada 2010 w Warszawie

Shirlie na swoich warsztatach uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii, do uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.
Zgłoszenie na warsztaty
.

Shirlie (http://www.shirlieroden.com) jest autorką książki “Uzdrawianie dźwiękiem”, nagrała kilka solowych płyt: SKYDANCER, THE PATH OF DARING, THE CHILD I KNEW, THE VANISHING LAKE, ENDLESS LOVE, ANGELS OF SOUND, RAISING YOUR VIBRATION. Swoją karierę na scenie zaczynała od muzyki rockowej, to wtedy podczas koncertu doświadczyła spontanicznego przepływu ogromnej energii, którą postanowiła wykorzystać do pozytywnego oddziaływania na słuchaczy. To wydarzenie zapoczątkowało jej rozwój duchowy, który poszedł w kierunku wykorzystania głosu ludzkiego jako doskonałego instrumentu uzdrawiania. Posiada w swoim dorobku wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan.

Shirlie prowadzi autorskie warsztaty na temat dźwięków czakr, uzdrawiania dźwiękiem, uzdrawiającej mocy wody, uzdrawiania pierwiastka żeńskiego i męskiego, drzewa życia, uwalniania przeszłości, manifestowania marzeń, kreatywnego pisania i inne. Wszystkie warsztaty zawierają medytacje i wizualizacje dźwięku i czakr z użyciem głosu.

Aby uczestniczyć w warsztacie potrzebne są tylko chęci i umiejętność wydawania takich dźwięków jak a..., e.., i.., u... itd.:), nie są wymagane żadne umiejętności związane ze śpiewaniem. Na warsztaty przychodzą zarówno osoby wstydzące się własnego głosu jak i w ogóle nie śpiewające (tak jak ja-Agnieszka kiedyś:)) jak i śpiewające, oraz osoby poszukujące nowych technik pracy nad własnym rozwojem osobistym.

 

PROGRAM

 

26 listopada (piątek) UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł

27 listopada (sobota): EGIPSKI WIECZÓR 14.00-19.00. ul. Miedziana 11 w szkole tańca orientalnego AMIRA. Opłata 140 zł

27 listopada (sobota): RECITAL SHIRLIE RODEN, 19.00-20.00, ul. Miedziana 11 w szkole tańca orientalnego AMIRA. Wstęp: 10 zł

28 listopada (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEJ LINII PRZODKÓW,  10.30 - 17.30. Opłata 270 zł.

 

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

 

EGIPSKI WIECZÓR dla uczestniczek i uczestników naszych egipskich wypraw oraz wszystkich osób zainteresowanych Egiptem:).  Gospodarzem tego spotkania będzie SHIRLIE, która poprowadzi medytację Piramidy Cheopsa, aby połączyć się z energią trzech komnat. Shirlie opowie także o programie swojego najnowszego wyjazdu do Egiptu „Święte symbole oraz dźwięki w Starożytnym Egipcie”. Poprowadzi ponadto grupową medytację Dźwięku Kwiatu Lotosu i zaproponuje wspólne śpiewanie. Będzie również zachęcać wszystkich uczestników do podzielenia się swoimi ulubionymi i najsilniejszymi doświadczeniami, jakie wynieśli ze  swojego pobytu w trakcie wyprawy do Egiptu.

Będzie także bar z przysmakami egipskimi oraz czas wolny, podczas którego będziecie mogli wymienić się nowinami oraz osobistymi wrażeniami, których doświadczyliście podczas wyjazdu. O 18:00 odbędzie się pokaz tańca brzucha (belly dance) a  na zakończenie wieczoru Shirlie zaśpiewa dla nas nas swoje  najbardziej znane a także nowe utwory.  Przyjdźcie i przyłączcie się do nas, bawcie się razem z nami!


PROGRAM 27 listopada (sobota):
14.00-17.00 zajęcia z Shirlie Roden
17.00-18.00 egipskie przekąski oraz czas wolny na rozmowy
18.00-18.40 profesjonalny pokaz tańca brzucha

19.00-20.00 po raz pierwszy w Polsce RECITAL Shirlie Roden!

Recital  dostępny dla wszystkich - wstęp 10 zł.

Warto zaprosić przyjaciół i znajomych na niezwykłe spotkanie z  Shirlie!OPŁATY (cały program 14.00-20.00)
* osoby podróżujące z nami do Egiptu: 90 zł
* pozostałe osoby: 140 zł 
Uwaga: warunkiem rezerwacji miejsca jest 50% przedpłata do 10 listopada. O udziale decyduje kolejność wpłaty zaliczki ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Wstęp za recital: 10 zł . Można przyjść tylko na recital.

MIEJSCE: Szkoła Tańca Orientalnego "Amira" (www.amira.com.pl) w Głównym Budynku Domu Słowa Polskiego, ul. Miedziana 11, Warszawa.

 

*************************

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU
Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć (proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę) a Shirlie swoim pięknym, uzdrawiającym głosem oczyści wszystkie poziomy ciał oraz podniesie poziom energii życiowej. Dodatkowo Shirlie będzie także grać na gitarze i używać gongu oraz dzwonków tybetańskich. Na sesję można przyjść z intencją rozwiązania konkretnego problemu lub po prostu zrelaksować się i odreagować stresy oraz napięcia z dnia codziennego.

 

Warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEJ LINII PRZODKÓW - połączenie ze wszystkimi męskimi przodkami z poziomu serca, uzdrawianie męskiej  jakości w Tobie. Warsztat dla kobiet i mężczyzn.


Jak wyglądają pozytywne i negatywne lekcje, jakie otrzymałaś/eś od rodziców i odziedziczyłaś/eś po przodkach? Nie dość, że komórki naszych ciał mają w sobie programy wpajane nam od najwcześniejszych lat, to jeszcze często trzymamy się wzorów nieświadomie przejętych od naszych przodków i przekazywanych przez pokolenia. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, twoje kobiece i męskie energie muszą zostać oczyszczone, być w równowadze i wspierać się wzajemnie.

Te warsztaty, wykorzystujące toning i medytacje przy pomocy dźwięku, pomogą Tobie połączyć się z energią ojca (męskiego wzoru), żeby uwolnić się z negatywnych wzorców z dzieciństwa, oczyścić i nawiązać kontakt z męską linią przodków i zrozumieć zarówno dary jak i wyzwania, które kryją się w genetycznej strukturze komórek. Będziemy pracować z dźwiękiem, żeby wzmocnić męską, logiczną, analityczną, obiektywną i dynamiczną energię yang i otworzyć się na wykonanie kroku w kierunku życia na wyższym poziomie.

Końcowa medytacja będzie podróżą w przeszłość, połączymy się z poziomu serca z tatą, dziadkiem, pradziadkiem, prapra... aż dotrzemy do samego początku naszego rodu. W drodze powrotnej do "tu i teraz" otrzymamy dary od naszych przodków i oraz poczujemy niesamowite wsparcie oraz czystą bezwarunkową miłość płynącą z ich strony.

 

MIEJSCE:

kąpiel i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie!), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna na I piętrze..

Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem: OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, http://www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A:
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

 

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za warsztat
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na warsztaty proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata).