Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj38
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień370
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc641
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668676

Czytelnicy online: 8
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 08:05Uzdrawiająca siła dźwięku - wykład, kąpiel w dźwięku, warsztaty

OTWARTY WYKŁAD, kąpiel w dźwięku, warsztaty, konsultacje

Termin: 09  - 17 kwietnia 2011 w Warszawie

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, do uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz podnoszenia stanu świadomości.
Zgłoszenie na warsztaty
.

 

PROGRAM

Na wykład wstęp wolny - ZAPRASZAMY!

09 kwietnia (sobota) OTWARTY WYKŁAD 18.00 - 19.00, ul. Bobrowiecka 9 w sali Lustrzanej (wejście od parkingu od ul. Kierbedzia).


15 kwietnia (piątek) KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł

16 kwietnia (sobota) warsztat ODKRYJ SWÓJ DŹWIĘK , 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

17 kwietnia (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEJ LINII PRZODKÓW,  10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

 

Opłata za jeden dzień warsztatów: 270 zł. Opłata za dwa dni warsztatów: 450 zł zamiast 540 zł.

Indywidualne konsultacje: 10, 11, 12, 13, 14, 15 kwietnia. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 1,5 godz.): 10.30 i 12.30. Konsultacja z tłumaczem 270 zł, bez tłumacza 210 zł. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 24 godziny.

 

Aby uczestniczyć w zajęciach potrzebne są tylko chęci:) To są warsztaty pracy z dźwiękiem a nie nauka śpiewania:), Na zajęcia przychodzą osoby poszukujące nowych metod pracy nad własnym rozwojem osobistym, osoby wstydzącego się swojego głosu (tak jak kiedyś czyli Agnieszka:) oraz wszyscy, którzy kochają dźwięk i muzykę.

 

Więcej informacji o Shirlie Roden: kliknij tutaj

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

 

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU
Podczas sesji grupowej uczestnicy będą leżeć (proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę) a Shirlie swoim pięknym, uzdrawiającym głosem oczyści wszystkie poziomy ciał oraz podniesie poziom energii życiowej. Dodatkowo Shirlie będzie także grać na gitarze i używać gongu oraz dzwonków tybetańskich. Na sesję można przyjść z intencją rozwiązania konkretnego problemu lub po prostu zrelaksować się i odreagować stresy oraz napięcia z dnia codziennego.

 

Warsztat ODKRYJ SWÓJ DŹWIĘK
Wprowadzenie do wykorzystania głosu do samouzdrawiania, relaksacji i uwalniania emocji. Przy użyciu prostych, praktycznych metod odkryjesz i nauczysz się jak wykorzystywać dźwięk, który najbardziej pasuje do twego głosu, ciała i potrzeb emocjonalnych. Przez cały czas masz przy sobie jeden z najprostszych i najbardziej naturalnych instrumentów uzdrawiania: ludzki głos. Z łatwością możesz go używać do uwalniania blokad emocjonalnych, podnoszenia swojego poziomu energii i do relaksacji. Nasze zdominowane przez technikę i komputery życie społeczne odcięło nas od pradawnych praktyk wspólnego śpiewu, a ten warsztat pomoże ci powrócić do korzeni i nauczyć się używać twojego własnego dźwięku. Nie musisz być śpiewakiem czy muzykiem: przy użyciu prostych, praktycznych metod odkryjesz i nauczysz się jak wykorzystywać dźwięk, który najbardziej pasuje do twego głosu, ciała i potrzeb emocjonalnych.


Warsztat UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEJ LINII PRZODKÓW - połączenie ze wszystkimi żeńskimi przodkami z poziomu serca, uzdrawianie żeńskiej jakości w Tobie. Warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jak wyglądają pozytywne i negatywne lekcje, jakie otrzymałaś/eś od rodziców i odziedziczyłaś/eś po przodkach? Nie dość, że komórki naszych ciał mają w sobie programy wpajane nam od najwcześniejszych lat, to jeszcze często trzymamy się wzorów nieświadomie przejętych od naszych przodków i przekazywanych przez pokolenia. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby być w równowadze i wspierać się wzajemnie.

Warsztaty, wykorzystujące toning i medytacje przy pomocy dźwięku, pomogą Tobie połączyć się z energią matki (kobiecego wzoru), aby uwolnić się z wzorów z dzieciństwa, oczyścić i nawiązać kontakt z kobiecą linią przodków i zrozumieć zarówno dary jak i wyzwania, które kryją się w genetycznej strukturze komórek. Będziemy pracować z dźwiękiem, żeby wzmocnić kobiecą, receptywną, intuicyjną i twórczą energię, podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowania na głębokim, wewnętrznym poziomie.

Podczas warsztatu Shirlie stopniowo otwiera uczestników na odczuwanie siły dżwięku/wibracji, na zmierzenie się z negatywnymi programami otrzymanymi od kobiet, na otwarcie serca oraz wybaczenie sobie i innym. Dopiero bowiem wtedy jesteśmy gotowi/-we na przepływ miłości płynącej z naszego rodu

Końcowa medytacja będzie podróżą w przeszłość, połączymy się z poziomu serca z mamą, babcią, prababcią, prapra... aż dotrzemy do samego początku naszego rodu. W drodze powrotnej do "tu i teraz" otrzymamy dary od naszych przodkiń oraz poczujemy niesamowite wsparcie oraz czystą bezwarunkową miłość z ich strony.

 

INDYWIDUALNA KONSULTACJA
Pierwszą sesję nazywam zwykle "sesją oczyszczającą", chyba że osoba przychodzi z konkretnym problemem, którym chce się zająć. W trakcie sesji stosuję medytację prowadzoną, by wprowadzić klienta w stan relaksu, w pozycji leżącej, a następnie intonuję dźwięki, poczynając od głowy poprzez całe ciało, by usunąć "starą" energię i pracując nad centrach energetycznych ciała, również na nogach i stopach. Następnie przeprowadzam proces w odwrotnym kierunku, wprowadzając energię. To bardzo prosta technika, ale ma ogromną moc, ponieważ dźwięk jest silny i ciągły. Czasem klienci zasypiają, czasem następują duże uwolnienia [emocji], ale głównie relaksują się, odpływają, a po zabiegu czują się znacznie lepiej.
Shirlie Roden


MIEJSCE:

kąpiel i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna na I piętrze.

konsultacje indywidualne: miejsce będzie podane w terminie późniejszym.

Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem: OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, http://www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A:
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz 150 zł za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na warsztaty proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata).