Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj26
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień358
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc629
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668664

Czytelnicy online: 2
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 07:27Merkaba w Polsce

Warsztat prowadzi  Tom de Winter

8 - 10 luty 2013 w Warszawie

Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe  możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i  innych. Jest też kluczem do przejścia w wyższe wymiary.
Zgłoszenie na warsztaty
.

Medytacja Merkaba to 17 oddechów  połączonych z odpowiednimi
mudrami i komendami dotyczącymi prędkości oraz kierunków rotacji
pola. Ta pradawna wiedza pochodzi z tradycji Atlantydy,
a pośrednio od starożytnych Egipcjan.

Warsztat obejmuje m.in.:

 • naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
 • świętą geometrię ciała świetlistego
 • siłę intencji
 • starożytne praktyki oddechowe
 • uzdrawianie wewnętrznego dziecka
 • Oddech Jedności z Matką Ziemią i Ojcem Niebo
Spirit Science 6, Kwiat Życia, polskie napisy.


Merkabę można dowolnie programować (analogicznie do kryształów, które przechowują i przesyłają informacje) do realizacji własnych potrzeb lub dobra całego świata. W polu Merkaba  umieszcza się dowolne intencje, dzięki którym można m.in. usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwały kontakt z Wyższym Ja. Należy jednak pamiętać, że podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu Merkaby jest praca z poziomu czystej  bezwarunkowej miłości. Regularne praktykowanie Merkaby (nazywanej także pojazdem świetlnym) pomaga w przygotowaniu do przejścia w wyższy wymiar.

“Flower of life” czyli Kwiat Życia - Święta Geometria, wizerunek ten występuje nie tylko w Egipcie, ale na całym świecie. Jest czystością kształtu i proporcji. Nazywa się go kwiatem nie tylko dlatego, że tak wygląda, ale ponieważ reprezentuje cykl wegetacji. W środku Kwiatu Życia znajduje się siedem połączonych ze sobą kół, które wyodrębnione i zakreślone jednym kołem tworzą obraz. Odzwierciedla on wszystkie formuły matematyki, każde prawo fizyki, nawet harmonię muzyczną, każdą biologiczną formę życia, łącznie z ludzkim ciałem. Są tu wszystkie atomy, poziomy, wymiary - absolutnie wszystko co istnieje we wszechświecie. Wszędzie, gdzie go odkryto nosi tę samą nazwę “Kwiat Życia”, choć w kosmosie nazywany jest Językiem Ciszy lub Językiem Światła. Przy pomocy Kwiatu Życia i Świętej Geometrii można opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia  poprzez działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała.

Prawidłowo działające pole Merkaby ma średnicę ok. 18 metrów, proporcjonalnie do wzrostu człowieka. Wirująca Merkaba może być wyświetlona na monitorze komputera przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń. Wygląda identycznie jak powłoka termiczna Ziemi na zdjęciu w podczerwieni – posiada ten sam podstawowy kształt tradycyjnego latającego spodka. Słowo Merkaba złożone jest z trzech egipskich słów: Mer  Ka  Ba. Mer oznacza specyficzny rodzaj światła, które było widzialne jako dwa pola światła wirujące w przeciwnych kierunkach, ale w tej samej przestrzeni. Efekt ten można uzyskać przez określony sposób oddychania. Ka odnosi się do pojedynczego ducha (duszy), natomiast  Ba oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha. W naszej Rzeczywistości Ba jest zwykle definiowane jako ciało lub rzeczywistość fizyczna. W innych wymiarach, gdzie dusze nie posiadają ciała, Ba odnosi się do niesionych przez nie percepcji lub interpretacji rzeczywistości.

W 2012 roku nastąpi przejście w piąty wymiar. Według Toma de Winter zostaniemy obdarowani nowymi zmysłami np. telepatią,  umiejętnością posiadania wizji czy przewidywania przyszłości. Osoby podnoszące swoją energię i żyjące z poziomu serca w sposób płynny dostosują się do zmieniających się wibracji Ziemi.

 

Przed uczestniczeniem w zajęciach warto zapoznać się z książką Drunvalo Melchizedeka Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia.

 

Prowadzący Tom de Winter: więcej informacji kliknij tutaj, jego strona po angielsku www.linko.org. Drunvalo Melchizedek nadal prowadzi prace nad warsztatem i co roku w oparciu o tę nową wiedzę do warsztatu dodawane są nowe tematy. Tom de Winter jest jednym z trenerów, którego wyszkolił bezpośrednio Drunvalo Melchizedek i w związku z tym posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę na temat świętej geometrii oraz ponownej aktywacji Merkaby.

A jak było na Merkabie w Egipcie w 2009, 2010, 2011 r.
 • relacje:  kliknij tutaj
 • zdjęcia: kliknij tutaj
 • film: Medytacje w Wielkiej Piramidzie  oraz świątyni Karnak cz 1. kliknij tutaj
 • film: Medytacje w Wielkiej Piramidzie oraz świątyni Karnak cz 2. kliknij tutaj
 • wywiad z Tomem o Sfinksie, Cheopsie i Merkabie nagrany w 2011 w Egipcie, kliknij tutaj
 • video-relacja z listopada 2011, kliknij tutaj

 

Program zajęć (kolejność pewnych elementów może zostać zmieniona):


Dzień 1 – Święta geometria

8 luty  (piątek) 18.00 – 21.00
Tematy, które będą omawiane podczas pierwszego dnia: zapoznanie się ze wszystkimi kształtami świętej geometrii oraz ich znaczeniem, wymiary piramid oraz specjalne wymiary stosowane przez Michała Anioła. Znak Ankh, który znaleziono już jako malowidła ścienne w świątyniach w starożytnym Egipcie oraz Thoth - Władca Czasu. Zapoznamy się też z ośmioma podstawowymi komórkami, z których powstało ciało ludzkie oraz nauczymy się rozpoznawać świętą geometrię w kształtach i figurach, które napotykamy w swoim codziennym życiu. Przy pomocy kilku ćwiczeń zostaną pobudzone obydwie półkule mózgowe, które rozpoczną harmonijną współprace w równowadze w stanie, w którym serce zacznie działać jako centrum energetyczne. Dzięki ćwiczeniu starożytnej techniki oddychania każdy z nas będzie się mógł nauczyć jak zintegrować i umieścić na stałe w swoim życiu uczucia jedności i miłości odczuwane z głębi samego siebie.

Dzień 2 - Gwiazda z ostrosłupów

9 luty (sobota) 10.00 - 18.00
Pracując wspólnie każdy z nas stworzy swoją własną gwiazdę z ostrosłupów dzięki czemu w widoczny sposób będzie mógł odczuć żywe pole Merkaby wokół siebie. Tom de Winter wprowadzi każdego z nas krok po kroku w tajemnice medytacji Merkaby. Dzięki wspólnym ćwiczeniom nauczymy się jak wydawać sobie wewnętrzne polecenia, aby uaktywnić własne pole Merkaby. Uzdrawiając siebie i niewinne wewnętrzne dziecko oczyszczamy drogę do stworzenia połączenia z Wyższym Ja. Technika ta pozwoli na jak najpełniejsze doświadczenie działania Merkaby. Również w tym drugim dniu zostanie wprowadzony Oddech Jedności-  sposób oddychania, który wprowadzi poczucie jedności z Ziemią i Niebem.

Dzień 3 - medytacja Merkaby
10 luty (niedziela) 10.00 - 17.00
Tego trzeciego dnia wszystkie nabyte do tej pory techniki oddychania, wewnętrzne polecenia i ćwiczenie Oddechu Jedności zostaną połączone w jedną medytację, która pozwoli każdemu uaktywnić własną Merkabę. Przy pomocy praktycznych narzędzi każdy osiągnie poszerzenie świadomości, którego celem jest osiągnięcie pełni w byciu istotą ludzką. Będzie to miało ogromny wpływ na codzienne życie każdego z nas.

Co się stanie gdy nauczę się tej medytacji i będę ją ćwiczył/-ła?

Podczas warsztatu prowadzonego przez Toma de Winter każdy otrzyma wiedzę na temat pól geometrycznych, a także doświadczy ich odczuwania wokół własnego ciała. Prawidłowe wykorzystywanie Merkaby oraz ponowna jej aktywacja i częste oraz konsekwentne ćwiczenia spowodują ściślejszy kontakt z Wyższym Ja i wzmocnią każdy aspekt życia. Będziemy mieli lepsze umiejętności uwolnienia stresu, osiągania równowagi umysłu i emocji oraz uzdrawiania siebie. A co najważniejsze, dzięki tej medytacji będziemy mogli doświadczyć i zapamiętać w bezpiecznym i przychylnym otoczeniu osobiste połączenie z Bogiem.

Podczas warsztatu przedstawiane są metody połączenia lewej półkuli (umysł) i prawej półkuli (serce/uczucia/intuicja) w płynne zrozumienie kosmosu, który jest zarówno zrozumiany w sposób intelektualny jak i doświadczany w bardzo fizyczny sposób. Wiedza ta pozwala zainspirować nas do pamiętania kim naprawdę jesteśmy oraz do odnalezienia odwagi do wyjścia poza ograniczone poglądy na własny temat. Każdy człowiek ma jakiś unikalny talent, który wtedy, gdy zostanie odkryty, jest pielęgnowany i gdy żyje się całkowicie zgodnie z nim zmienia nasz osobisty świat. Żyjąc zgodnie z naszym czystym ja i wykraczając poza ograniczające przekonania, powoli zmieniamy świat wokół nas w doświadczanie wyższych intencji, większej wolności i możliwości.

Obydwie półkule mózgu zaczynają pracować w harmonii i równowadze, ten rodzaj równowagi pomaga otwarciu się serca. Doświadczanie tej uniwersalnej jedności również prowadzi do zintegrowania serca i umysłu, co wprowadza pokój i równowagę we wszystkie zakątki naszego byty. Harmonia i równowaga otwierają umysł, serce i ducha. Rozpoczyna się proces wewnętrznego uzdrawiania i odmłodzenia ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego.

 

Wywiad z Agnieszką Jurko "Merkaba jako sposób na życie", kliknij tutaj

 

Miejsce: Warszawa, Ośrodek "Rzeka Życia" ul. Towarowa 22, w sali na 1 piętrze (Centrum Jupiter, wejście E po prawej stronie, bliżej stacji benzynowej)

Dojazd: Centrum Warszawy - 15 minut pieszo od dworca kolejowego Warszawa Centralna.  Mapka: kliknij tutaj . Linie autobusowe: 100, 105, 109, 150, 159, 178. Linie tramwajowe: 1, 8, 10, 20, 22, 24, 32

 

Noclegi w okolicy -  rezerwacja we własnym zakresie

Hostel Zielone Mazowsze (Nowogrodzka 46/6, 5 min od dworca centralnego), miejsce w pokoju kilkuosobowym od 38 zł, jedynka 140 zł, kliknij tutaj

Hotel Premier Class (Towarowa 2), jedynka/dwójka od 100 zł za noc, kliknij tutaj

Hotel Campanille (Towarowa 2), jedynka/dwójka od 150 zł za noc, kliknij tutaj

Hotel Harctur (Niemcewicza 17, 1 km od miejsca warsztatów), jedynka od 115 zł, dwójka od 155 zł, trójka 210 zł  za noc, kliknij tutaj

 

 

Koszt warsztatów: 790 zł. Osoby powtarzające warsztat opłata 600 zł (warunkiem jest okazanie certyfikatu z poprzedniego warsztatu).

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, e-mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl

Dodatkowe uwagi:

 • warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski
 • warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 250 PLN wpłacona w ciągu 14 dni od momentu zapisania się
 • z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń
 • na zajęcia należy zabrać ze sobą rzecz, do której jesteś przywiązana/-ny (najlepiej z dzieciństwa) oraz kredki i linijkę
 • każdy uczestnik otrzyma płytkę CD z medytacją Merkaba
 • strona o Merkabie, www.merkaba.pl

 

 

Zachęcamy także do uczestniczenia w piątkowym autorskim warsztacie Toma:

PEŁNE SPEKTRUM KREACJI (godz. 09.00-17.00), pełna informacja tutaj.