Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień354
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc625
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668660

Czytelnicy online: 2
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 06:52Warsztat "7 Kroków do Skutecznej Zmiany"

Akademia Życia i Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich zapraszają na warsztat, na którym otrzymasz zestaw prostych i skutecznych technik.

prowadzi Paweł Trzciński

15-16 lutego 2020 w Warszawie

 

7 KROKÓW DO SKUTECZNEJ ZMIANY

Czy zdarzyło się Tobie kiedyś postanowić, że dokonasz jakiejś istotnej i ważnej zmiany w swoim życiu? A może planowałaś/eś, że Twój kolejny rok będzie inny od tego co było do tej pory? Czy zdarzyło się, że Twoje plany trudno było Ci realizować, że rozmywały się i po jakimś czasie wiedziałaś/eś, że tego nie uda Ci się zmienić?

Wszyscy podlegamy naturalnym prawom - na wszystkich działa m.in. prawo grawitacji a także prawo przyczyny i skutku. Czy wiesz, że przyczyna i skutek mają dwie odrębne płaszczyzny? Na płaszczyźnie skutków nie ma żadnej mocy sprawczej mogącej wywołać zmianę. Aby dokonać zmiany potrzebne jest działanie bezpośrednio na płaszczyźnie przyczynowej.

Gdzie położona jest płaszczyzna przyczynowa Twojego życia? W jaki sposób można do niej dotrzeć i dokonać w niej pożądanych przez Ciebie zmian? Jak w nich wytrwać, aby ich skutek pojawił się w Twojej rzeczywistości?

Zapraszamy na warsztaty, na których poznasz odpowiedzi na te pytania oraz przećwiczysz 7 Skutecznych Kroków Dokonywania Zmian w Życiu. Poprzez pracę z oddechem (w tym sesję świadomego oddechu – rebirthing), medytacje w ruchu, procesy z innymi uczestnikami warsztatów a także poprzez przyswojenie podstawowej wiedzy o dokonywaniu zmian, otrzymasz zestaw prostych i skutecznych narzędzi.

 

Prowadzący Paweł Trzciński - od lat podążający ścieżką rozwoju eksplorator pola możliwości, wieloletni współpracownik oraz prowadzący weekendowe/ wakacyjne warsztaty we wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk technik oddechowych i wieloletni rebirther Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org). W swojej pracy wykorzystuje także metodę Theta Healing opracowaną przez Viannę Stibal oraz dwupunkt dr. Richarda Bartletta.

Opłata: 390 zł. Dla osób biorących udział w wakacyjnych wyjazdach z Akademią Życia 290 zł. Warunkiem uczestnictwa i rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 190 zł.

Uwaga: ograniczona liczba miejsc.

Miejsce: Nowolipki 21 A (z Dworca Centralnego 10 minut tramwajem), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu (nie od placu zabaw), sala gimnastyczna na 1 piętrze. Zakwaterowanie we własnym zakresie np. w pobliskim hostelu: http://www.elhostel.pl, tel: 691 409 173.

Godziny zajęć: sobota 10.00-19.00 (z godzinną przerwą na lunch), niedziela 10.00-15.00 (z krótką 30 min. przerwą na lunch).

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel: 501 625 528