Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj20
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień352
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc623
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668658

Czytelnicy online: 3
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 06:29Konstelacje Przyszłości 2022 - warsztat Akademii Życia

Ustawienia Hellingera, świadome oddychanie, medytacje, wróżby...

prowadzący: Jacek Borowicz, Małgorzata Janusiewicz, Paweł Trzciński

25-28 listopada 2021 w Czarnowie k. Kamiennej Góry (dolnośląskie)

AKADEMIA ŻYCIA

STOWARZYSZENIE REBIRTHERÓW POLSKICH

ZAPRASZAJĄ SERDECZNIE DO...

udziału w kolejnych twórczych i inspirujących  warsztatach Akademii Życia (www.akademiazycia.pl). Data naszego spotkania poprzedzająca czas spotkań Katarzynkowo – Andrzejkowych symbolicznie skłania nas do odbycia podróży w przyszłość i spotkania się z twórczymi aspektami  naszego Ciała, Umysłu i  Duszy.

Czy przyszłość jest rzeczywiście z góry zapisana?
Czy też, skupiając naszą świadomość na tym co dla nas ważne, sami ją aktywnie kreujemy?

Zbliżamy się do kolejnego 2022 roku... jest to dobry czas, aby rozpocząć nowy cykl kreacji swojego życia. W ramach naszego spotkania proponujemy Tobie udział w bloku autorskich zajęć Jacka Borowicza. Inspirowani ustawieniami systemowymi stworzymy dla siebie podstawy mistrzowskiego planu życia na rok 2022. Zapraszamy Ciebie zarówno do podjęcia indywidualnej pracy nad swoją własną konstelacją przyszłości jak i do wspierania innych w ich pracach. Oddając się przyjemności tworzenia życia będziemy pamiętać, że kreacja wymaga wizji i energii. Dlatego wraz z Pawłem Trzcińskim zaczerpniemy ją z praktyki świadomego oddechu, medytacji w ruchu oraz wizualizacji.

W atmosferze lekkości i przepływu połączymy się także z tradycją Katarzynkowo - Andrzejkową wchodząc w sobotni, sobotni krąg wróżebny. Wtedy też pod kierunkiem pasjonatki sztuk mantycznych Małgosi Janusiewicz spotkamy się z symboliką Tarota pozwalając naszej własnej intuicji na odczytywanie przesłań zapisanych w jego symbolice.

Jeżeli masz chęć i gotowość, aby w przyjaznej atmosferze zająć się ważnymi dla Ciebie tematami życiowymi wykonując kilka istotnych kroków dla wprowadzenia pożądanych przez siebie zmian – te zajęcia są dla Ciebie!

Nasi trenerzy, nasze kompetencje:

Dr Jacek Borowicz -  pedagog twórczego myślenia i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk NLP (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates), nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Metodę ustawień systemowych poznawał (i wciąż doskonali) na szkoleniach i grupach superwizyjnych prowadzonych przez Heiko Hinrichs, dyplomowanego terapeuty rodzinnego, założyciela Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów od kilkunastu lat zajmującego się metodą Berta Hellingera (www.familyaffair.pl).

Paweł Trzciński - profesjonalista IT i realizator dźwięku. Praktyk i certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl), od ponad 30 lat interesuje się eksploracją świadomości. Swoją wiedzę techniczną łączy z medytacyjnymi eksperymentami. Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Eksperymentuje też z afirmacjami i indukcjami hipnotycznymi pozytywnych umiejętności przekazywanymi w stanie theta. Kilka lat temu opracował autorską metodę zmiany przekonań życiowych (ARLS - Advanced Reprograming Life Scripts) przy użyciu nagrań z dudnieniami różnicowymi. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), a od 10 lat członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org).

Dr Małgorzata Janusiewicz – pedagog i literaturoznawczyni łącząca wiedzę o literaturze, teatrze i reklamie z fascynacją nowymi technologiami, zmieniającymi  obraz kultury. Nieustannie i od lat wielu tropi i odkrywa wewnętrzny świat symboli poprzez sztuki mantyczne, elementy psychoanalizy i szamanizmu. Współpracuje z wrocławską Akademią Życia od 1992r.

 

OPŁATY:

1) warsztaty rozwoju osobistego: 690 zł. RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacyjnych lub weekendowych warsztatach z Akademią Życia, cena 590 zł.

2) zakwaterowanie w 3 i 4 os. pokojach z łazienkami + pełne wyżywienie wegetariańskie: 540 zł (3 dni x 170 zł + niedzielny obiad). Cena zawiera 1 wejście do sauny i jakuzzi, ręcznik, kosmetyki, szlafrok.

UWAGI:

  • warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 490 zł w ciągu 14 dni. Reszta płatności za warsztat, zakwaterowanie i wyżywienie płatne gotówką pierwszego dnia zajęć,
  • ilość miejsc ograniczona, max 20 uczestników,
  • pomagamy w transporcie - koordynujemy wolne miejsca w samochodach u zmotoryzowanych uczestników lub odbieramy z Kamiennej Góry,
  • zaczynamy w czwartek 25 listopada obiadem o godz. 14.00, kończymy w niedzielę 28 listopada obiadem o 13.00,
  • można przyjechać dzień wcześniej 24 listopada na dodatkowy wypoczynek (nocleg+śniadanie 120 zł),
  • strona www Akademii Życia: tutaj.

Miejsce: Pensjonat MONTE LUNA,  pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami. Adres:  ul. Czarnów 29, 58-400 Pisarzowice k. Kamiennej Góry, woj. dolnośląskie,

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel: 501 625 528