Zobacz nowości:
Newsletter Item
Edycja 2017-06-08 21:51:49
Newsletter AgnieszkaJurko.pl


Dzisiaj w moim Newsletterze:

  • Tworzenie Rzeczywistości
  • XXIV wakacje z Akademią Życia
  • Uzdrowiciel Adel el Atar z Egiptu
TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI
czyli praktyczny kurs obsługi człowieka
zajęcia prowadzi Waldemar Witkowski
24-25 czerwca w Warszawie
 
Po rocznej przerwie zapraszam ponownie na nowy warsztat Waldemara Witkowskiego - autora książek Tworzenie Rzeczywistości - praktyczny podręcznik obsługi człowieka oraz Jam Jest  - ścieżka do Nowej Drogi. Na swoich zajęciach Waldemar opisuje modele ludzkiego zachowania w sposób znacznie wykraczający poza ramy współczesnej psychologii. Od kilku lat publikuje artykuły w NEXUSIE stanowiące uzupełnienie jego książek, których treści zostały zainspirowane filozofią WINGMAKERS (Stwórców Skrzydeł), zawierając w sobie jej kluczowe idee.
 
Pełna informacja: kliknij tutaj
 
 
 
ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA
CZYLI JAK ZAMIENIĆ NIE – W – MOŻLIWE?
XXIV wakacje z Akademią Życia
05 -14 sierpnia  w Muchowie (dolnośląskie)
 
Medytacje, ustawienia wg Berta Hellingera, joga, techniki oddechowe, etniczne tańce w kręgu, misy tybetańskie i gongi oraz wędrówki w góry, wieczorne ogniska i dużo radości.
 
Relacje uczestniczek:
Słowa, które przychodzą mi do głowy, gdy myślę o Wakacjach z Akademią Życia, to akceptacja, nieinwazyjne towarzystwo ludzi, subtelne zainteresowanie, które jednak bardzo odbiega od obojętności. A gdybym miała napisać jak to czuję, gdy myślę o Wakacjach z Akademią Życia,  to takie puchate, bezpieczne ciepło, w które  wnika się  z bagażem własnych przeżyć, nierzadko splątanych emocji, po to, by przez  kilkanaście dni tworzyć pewną migotliwą całość, spotkać się z ludźmi, dostrzec ich, ale także zobaczyć (w nich) siebie.  Uczestniczyłam w Wakacjach z AŻ sześciokrotnie. Zawsze w tym samym miejscu (tj. w Muchowie), zawsze w innym momencie życia. Wypłakałam wiele łez, wielokrotnie waliłam pięściami w podłogę… zaczynam się obawiać, że ten opis przypomina antyreklamę :)… ale po przebiciu się czy wyrzuceniu bólu, złości, żalu, docieram zdumiona do szczęścia, radości, miłości – a co najważniejsze w poczuciu bezpieczeństwa, zadbania i troski ze strony Prowadzących.  Myślę, że trzeba trochę odwagi, by uczestniczyć w zajęciach z AŻ, że to taka przygoda, gdzie nagroda w zamian jest z kategorii tych niewyobrażalnych, gdyż człowiek zyskuje  poczucie wewnętrznej wolności, dostaje narzędzia, jakby wędkę i naukę łowienia ryb. A co zrobi z tym później pozostawiam otwarte.  GRAŻYNA.
 
*********************
Im bliżej sierpnia tym coraz bardziej myślę o przyjaciołach, których nie widziałam od zeszłorocznych wakacji z Akademią Życia. Po tylu spędzonych wspólnych latach i dniach (byłam już na 15-tu wyjazdach z AŻ) oraz  intensywnych zajęciach wszyscy staliśmy się sobie bliscy.  A ja za każdym razem odkrywam coraz głębsze warstwy siebie samej i pracuję z ograniczającymi mnie programami w realizacji moich marzeń. Każde wakacje to inny temat przewodni.Tegoroczny wyjazd jest pod hasłem: "ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA  czyli jak zamienić NIE – W – MOŻLIWE?" i  czekam z niecierpliwością na swoje procesy. Zapraszam Ciebie do wspólnej podróży w podążaniu ścieżką Serca.  AGNIESZKA JURKO
 
Pełna informacja: kliknij tutaj
 
 
 
LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU
warsztat i uzdrawiające sesje
prowadzi uzdrowiciel sufi Adel el Atar z Egiptu
17 -  27 sierpnia  w Warszawie
 
To już VI wizyta Adela w Polsce!
 
O starożytnej wiedzy i magicznej mocy naturalnych olejków i ziół z dalekiego wschodu. Ten duchowy nauczyciel przekaże wiele egipskich tajemnic osiągnięcia i utrzymania dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego. Do Adela zwracają się o pomoc ludzie z Egiptu, USA i Europy.
 
Wywiad z Adelem:  tutaj  (polskie napisy)
 
Pełna informacja: kliknij tutaj