Zobacz nowości:

ReklamaNewsletter Item
Edycja 2018-09-03 08:14:44
Newsletter AgnieszkaJurko.pl

 


Dzisiaj w moim Newsletterze:

  • Siła Dźwięku z Shirlie Roden
  • Aktywacja Starożytnej Wiedzy

UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU
prowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii
kąpiel w dźwięku, warsztaty, sesje indywidualne
13-25 września w Warszawie
 
Shirlie to duchowa nauczycielka, pieśniarka oraz terapeutka dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, które wciąż pisze i komponuje, a także przepięknym medytacjom. Na warsztatach uczy odkrywania niezwykłych właściwości dźwięku, którego można używać do podnoszenia stanu świadomości i poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego oraz do otwarcia serca na przepływ czystej bezwarunkowej miłości.  Wszystkie zajęcia są tłumaczone na polski.
 
21 września (piątek): KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa),
22 września (sobota): warsztat BĄDŹ MIŁOŚCIĄ,
23 września (niedziela): warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU
13-25 września : Indywidualne uzdrawiające sesje
 
 
 
 
AKTYWACJA STAROŻYTNEJ WIEDZY
MEDYTACYJNA WYPRAWA DO MISTYCZNEGO EGIPTU
prywatny pobyt i medytacje w Piramidzie Cheopsa i przy Sfinksie
warsztat i medytacje prowadzi Tom de Winter
wizyta u uzdrowiciela sufi Adela el Atar w Luksorze
15-22 listopada 2018 - Kair, Giza, Luksor, Dendera
 
To już XV wyprawa!
Warsztat i medytacje są tłumaczone z angielskiego na polski.
 
 
Wyjazd obejmuje nowy dwudniowy warsztat, zwiedzanie Egiptu oraz już tradycyjnie medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa i bezpośrednio przy Sfinksie. Dzięki specjalnemu zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności w Kairze dla naszej grupy w Wielkiej Piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty: Królowej i Dolna, które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty Króla.  Będziemy także medytować między łapami Sfinksa, którego turyści mogą oglądać wyłącznie z odległego tarasu widokowego. Od wielu lat nie można oficjalnie medytować w miejscach publicznych w Egipcie, ale wszystkie moje grupy dzięki legalnym zezwoleniom z Ministerstwa d/s Starożytności mają do wyłącznej dyspozycji Piramidę Cheopsa przez dwie godziny i Sfinksa przez godzinę. W tym czasie inni turyści nie są wpuszczani a my możemy spokojnie medytować i doświadczać głębokich przeżyć w tym niezwykłym starożytnym miejscu.
 
Głównym celem tego nowego warsztatu oraz medytacji w miejscach mocy jest ponowne połączenie z mądrością Starożytnego Egiptu oraz umiejętność dostępu do tej wiedzy. Ale zanim zaczniesz medytować w Wielkiej Piramidzie Cheopsa i bezpośrednio przy Sfinksie będziesz doświadczać i ćwiczyć różnorodne techniki - to będzie Twoja Inicjacja, po której zobaczyć i poczujesz swoją codzienną rzeczywistość w zupełnie odmienny sposób.