Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterWczoraj89
mod_vvisit_counterTen tydzień112
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.6939
mod_vvisit_counterTen miesiąc40567
mod_vvisit_counterPoprz. mies.55599
mod_vvisit_counterWszystkie3662173

Czytelnicy online: 3
Twój IP: 44.192.115.114
Dziś jest: 2023-09-26 03:47Przebudzenie Bogini - Wyprawa do Egiptu z Dagmarą Gmitrzak
Dagmara zdjecie 1 MB

Wyprawa z Dagmarą Gmitrzak i jej projekt "Podróże i Rozwój".

Dagmara przywołuje 9 Kobiet, te które czują rezonans w SERCU!

Zapraszamy także Pary, na które czeka specjalny rytuał miłosny dla Par.

5-12 listopada 2023 - Luksor, Dendera, Edfu, Kom Ombo, File, Abu Simbel

BeFunky-collage-banner1

PRZEBUDZENIE BOGINI

Wyprawa do Egiptu

prowadzi Dagmara Gmitrzak

5-12 listopada 2023

Grupa tylko 9 miejsc!

oraz

uzdrowiciel sufi Adel el Atar

Rejs po Nilu i zwiedzanie Starożytnych Świątyń

 

Dagmara Gmitrzak jest terapeutką holistyczną, trenerką rozwoju osobistego i przewodniczką kobiecości już od 21 lat. Kreowała już wyprawy na wyspę Bali,  Maltę i Gozo, Hawaje, do Meksyku-Jukatan, a teraz przyszedł czas na EGIPT. Dagmara podąża również ścieżką Bogini i Kapłanki i czuje, że Święta Kobiecość odradza się na całej planecie.

Bogini Izyda i Ozyrys to duchowa para miłosna (soulmates), która patronuje parom. Postanowiłyśmy zaprosić na naszą wyprawę również PARY. Podczas warsztatu w trakcie wyprawy wezmą one udział w specjalnym rytuale miłosnym dla par.

Boginie Izyda, Hathor, Sekhmet, Nut – przywołują na swoje Ziemie kobiety gotowe przebudzić w sobie energię kobiecą (BOGINI  czyli świętej kobiecości). Czas, aby na Planecie przebudziła się w pełni święta kobiecość i święta męskość i aby te dwie energie były w harmonii. Aby tak się stało potrzebujemy te energie  zharmonizować najpierw w sobie. Podczas wyprawy odwiedzimy najważniejsze świątynie starożytnego Egiptu, m.in świątynię Izydy-Isis-Matki o Tysiącu imion, świątynię Hathor - zwanej Boginią Matką, świątynię Sekhmet - Lwiej Bogini, świątynię  królowej Hatszepsut i Nefertiti, światynię Horusa i Ramzesa….. Doświadczymy w sobie niezwykłej energii tych miejsc, otworzymy się przewodnictwo własnej Duszy - Wyższej Jaźni, otrzymując przekazy dotyczące osobistej Ścieżki Życia.

Starożytny Egipt to jedno z ważniejszych miejsc połączonych z energią BOGINI, swoista kolebka, macierz. Ta wyprawa będzie inicjacją w naturę Bogini - otwarcia na swoją Kobiecość, Obfitość, Kreatywność, Miłość i Pasję Życia.

Ten wyjątkowy program obejmuje rejs po Nilu oraz odległe świątynie, do których nie docierają polscy turyści. Pojedziemy bowiem do świątyni Hathor w Denderze oraz do bardzo odległych świątyń w Abu Simbel na dalekim południu Egiptu. W latach 70-tych UNESCO pod kierownictwem polskiego archeologa i prof. Michałowskiego przesunęło te świątynie w głąb lądu, aby je uratować przed zalaniem i zachować dla przyszłych pokoleń.

 

Program:

Kolejność zwiedzania świątyń może ulec zmianie, zależy od programu statku wycieczkowego.

Dodatkowo:
Warsztat wieczorny Przebudzenie Bogini z Dagmarą Gmitrzak oraz Medytacje.

 

Zdjęcia z wypraw do Egiptu: TUTAJ , TUTAJ,

 

 

Cena za Wyprawę: 1970 zł + 1170 usd. Cena zawiera:

 • Warsztat Przebudzenie Wewnętrznej Bogini z  Dagmarą Gmitrzak
 • Medytacje AUDIO - Świątynia Izyda i Świątynia Hathor - prowadzone przez Dagmarę Gmitrzak
 • Pakiet AFIRMACJI i przekazów Bogini, będziemy z nich korzystać przed wejściem do poszczególnych świątyń - materiały od Dagmary Gmitrzak
 • 5***** statek wycieczkowy (4 noclegi, 3 posiłki FB),
 • 4**** hotel Iberotel nad Nilem w Luksorze (1 nocleg),
 • 4**** hotel Golden Beach w Hurghadzie nad Morzem Czerwonym (2 dni all inclusive),
 • śniadania w formie bufetu (napoje w cenie),
 • obiady i kolacje w Luksorze/Asuanie/na statku (napoje płatne dodatkowo),
 • wszystkie przejazdy i zezwolenia dla grup turystycznych zgodnie z programem,
 • licencjonowanego polskojęzycznego przewodnika,
 • bilety wstępów zgodnie z programem,
 • egipskiego organizatora, który opiekuje się naszą grupą,
 • polską organizatorkę czyli mnie:) i całodobową opiekę nad grupą oraz mini kurs praktycznych słówek po arabsku zakończony testem z atrakcyjnymi nagrodami:)
 • wykład uzdrowiciela sufi Adela el Atar i wizytę w jego Centrum Uzdrawiania i Dobrostanu.
 • wysoko-wibracyjny olejek duchowy IZYDA, który łączy z energią Kobiecości, Miłości, Magii, Odrodzenia i Uzdrawiania. Adel poczuł energię Bogini Izydy i stworzył tę niezwykłą kompozycję zapachową, którą dodatkowo dla naszej grupy doładuje wysoką wibracją swojej modlitwy. Będziemy używać tego olejku przed wejściem do każdej świątyni w celu wzmocnienia naszego odczuwania i osiągnięcia wewnętrznej równowagi między Kobiecością a Męskością

 

W powyższej cenie miejsce w pokoju dwuosobowym z łazienką. Jedynka za dopłatą 540 usd - rezerwację jedynki proszę zgłaszać przy rezerwacji miejsca. Większość uczestników to osoby pojedyncze, więc przydzielam współlokatorów/-lokatorki. Osoba, która zgłosi się jako ostatnia i nie będzie dla niej wolnego miejsca w pokoju dwuosobowym będzie spała w jedynce za dopłatą.

PONADTO: przelot czarterem w dwie strony Warszawa-Hurghada-Warszawa k. 2100-2200 zł (nie ma bezpośrednich połączeń z Luksorem). Koszt całej wyprawy z czarterem koło 8 900 zł + ubezpieczenie turystyczne k. 100 zł (kupię ubezpieczenie dla całej grupy w UNIQA)+ 25 usd za wizę kupowaną indywidualnie po przylocie na lotnisku w Hurghadzie oraz własne wydatki na pamiątki i zwyczajowe napiwki (1 usd dla bagażowego/sprzątaczki).

UWAGI: Wyjazd zostanie potwierdzony po zebraniu min. 6 osób, grupa max 9 osób. Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od momentu wyjazdu z Egiptu (w momencie rezerwacji należy przesłać skan/zdjęcie paszportu organizatorce) .

Terminy płatności:

 • 1970 zł płatne w ciągu 7 dni od momentu zgłoszenia się na konto organizatorki,
 • 1170 usd płatne gotówką pierwszego dnia w Egipcie,
 • bilet lotniczy płatny bezpośrednio na konto biura podróży w październiku.

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

 

DAGMARA GMITRZAK - terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolożka, muzykoterapeutka, przewodniczka kobiecości, nauczycielka technik relaksacji i medytacji, autorka 8 książek rozwojowych. Ma 21 lat doświadczenia w pracy rozwojowej z kobietami. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Praktyki Uważności Mindfulness, i wiele innych. Od 2001 prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i na świecie (UK, Bali, Chorwacja, Portugalia, Francja, Włochy, Malta i Gozo, Słowenia, Serbia….).

Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami. Od 21 lat prowadzi warsztaty dla kobiet i kręgi kobiece.  Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy i pobierała nauki o rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej. Ma dwa indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman.

Podąża Ścieżką Bogini - Świętej Kobiecości, ścieżką tantryczną i rdzenną. Inspiruje kobiety do przebudzenia pełni swojej kobiecej esencji. Jest Solar i Rose Priestess, Lemurian Priestess oraz Womb Keeper.

Autorka ośmiu książek, m.in: „Jak pokochać siebie”, „Trening Jaguara”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”. Pisze artykuły do magazynu psychologicznego SENS. Współorganizuje wyprawy do pięknych miejsc mocy (Bali, Hawaje, Malta i Gozo, Egipt).

zdjecie 2 DG

 

Strona www Dagmary Gmitrzak: tutaj

 

Adel el Atara

Adel el Atar (http://www.adel-el-atara.com) urodził się w rodzinie uzdrowicieli i ma niezwykły wrodzony dar pomagania innym. Pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. Mieszka z rodziną w Luksorze i prowadzi Oils, Herbs and Spices Center for Mind, Body and Soul (Centrum olejków, ziół i przypraw dla Umysłu, Ciała i Duszy). Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej w Paryżu i z pedagogiki w Besancon (Francja), obronił doktorat z medytacji w literaturze francuskiej, skończył szereg szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii, od 20 lat uczy francuskiego w szkołach w Egipcie.

Od  kilku lat Adel przyjeżdża regularnie do Warszawy, gdzie prowadzi warsztaty o Leczniczej Wiedzy Starożytnego Egiptu oraz udziela indywidualnych sesji uzdrawiających.

Umiejętności Adela: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych i różnego rodzajów bytów, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy. Jest specjalistą od refleksologii głowy i stóp. W swoim centrum posiada szereg mieszanek opartych wyłącznie na naturalnych składnikach (na bazie ziół i olejków) stosowanych na różne dolegliwości: m.in. na problemy z układem oddechowym (astma, zapalenie płuc, oskrzeli i zatok), z układem trawiennym (żołądek, wątroba, trzustka, jelita), z układem moczowym, z system odpornościowym, ze skórą (łuszczyca, egzema, trądzik), artretyzmem, żylakami, hemoroidami, bólami mięśni i innymi.