Zobacz nowości:

S Shirlie Roden


sound by jbgmusic

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj268
mod_vvisit_counterWczoraj434
mod_vvisit_counterTen tydzień1102
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.2975
mod_vvisit_counterTen miesiąc26609
mod_vvisit_counterPoprz. mies.18777
mod_vvisit_counterWszystkie1032383

Czytelnicy online: 13
Twój IP: 35.168.111.191
Dziś jest: 2020-01-29 13:41Anioly I Archanioły - nowy warsztat wakacyjny!

Kolejne wakacje z duchową nauczycielką Shirlie Roden oraz sesje

Wyjazd wakacyjny: 15 - 20 lipca  2014 w Rajszewie k/Warszawy.

Indywidualne sesje: 12-14, 21-22 lipca w Warszawie

Zapraszamy do wejścia w Świat Aniołów.
Zgłoszenie na warsztaty
.

Od tysięcy lat w świadomości ludzkiej istnieją Anioły i Archanioły, ale prawdą jest taka, że to my jesteśmy Aniołami. Podczas tego warsztatu przypomnisz sobie  i doświadczyć tego poprzez połączenie z wymiarami anielskimi. Poczujesz wsparcie swojego Anioła Stróża, gdy będziesz pracował/-a z Aniołem Miłości, Obfitości, Śmiechu i Wdzięczności. Dzięki ich pomocy uzdrowisz przeszłość, oczyścić i podniesiesz wibracje w każdej komórce swojego ciała i zaczniesz żyć z poziomu tego, kim naprawdę jesteś. Przywołasz Anioły przy pomocy dźwięku i poczujesz ich harmonizujące wibracje, które otworzą Twoje serce. Anioły oczyszczą Ciebie i naładują pozytywną energią.

Pracując z Aniołami pamiętaj, że każdy ma możliwość dzielenia się miłością z innymi. Każdy posiada wewnętrzną mądrość i wiedzę, aby podnieść swoje wibracje na wyższy poziom. Każdy może uwolnić się od swojego bólu i pomóc w tym innym. A wszyscy razem możemy stworzyć świat pełen pokoju, akceptacji i zrozumienia.

W trakcie tego warsztatu połączysz się z innymi wymiarami i uzyskasz dostęp do mocy trzech najważniejszych Archaniołów:

 • Michała – który odcina więzy z przeszłości i wszelkie negatywne energie, oczyszcza poprzednie wcielenia
 • Rafała –  który uzdrawia umysł, ciało, emocje i duszę
 • Gabriela– który otwiera intuicję, umiejętność odbierania przekazów i nawiązywania kontaktów z Opiekunami Duchowymi, pomaga w odkryciu Misji Życiowej

Poczujesz, że jesteś Aniołem i że możesz pracować z pięknymi wibracjami Aniołów i Archaniołów. Poczujesz ich opiekę i błogosławieństwo, które na zawsze pozostanie w Twoim sercu. Anioły pomogą Tobie stworzyć harmonię w ciele fizycznym i świetlistym a także w relacjach i emocjach.

Od wielu lat osoby jasnowidzące widzą grupę 50 Aniołów i Archaniołów podróżujących razem z Shirlie. Te anielskie Istoty wspierają jej pracę podczas warsztatów i sesji.


PROGRAM:

 • przed śniadaniem dla osób chętnych zajęcia z nauczycielką jogi wg Iyengara
 • śniadanie
 • warsztat
 • obiad
 • popołudnie wolne
 • kolacja
 • wieczorna relaksacja lub medytacja z dźwiękiem

Proszę zabrać ze sobą matę do relaksacji, koc do przykrycia się, ciepły sweter do pracy wieczornej na zewnątrz,  papier i ołówki do pisania i rysowania.


A jak było na poprzednich wakacjach:
zdjęcia z 2010 tutaj, 2011 tutaj; oraz z 2012 tutaj; relacja: kliknij tutaj

TERMIN: 15-20 lipca. Zaczynamy obiadem 15-tego lipca (wtorek) o godz. 14.00 i kończymy obiadem 20-tego lipca (niedziela) o 14.00.

MIEJSCE: nowo otwarty ośrodek jogi w Rajszewie, www.rajszewproject.pl 25 km od Pałacu Kultury, 10 min od granic Warszawy; wieś Rajszew, ul. Konwaliowa 15, gmina Jabłonna, powiat Legionowo. Przy drodze nr 630 Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki, w połowie drogi pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim. Dojazd linią autobusowa nr 2 i 6 firmy Translud z Warszawy k.50 minut (przystanek pod domami towarowymi Centrum). Dom usytuowany jest na zagospodarowanej, prawie hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z duża liczbą starych nasadzeń Do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko stadnina koni, pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa. Mapa google: kliknij tutaj

DOJAZD:
Linia autobusowa nr 2 i 6 firmy Translud z Warszawy (kierunek Nowy Dwór Mazowiecki lub Modlin). Początkowy przystanek firmy Translud w Warszawie - Domy Towarowe Centrum/Złota - znaduje się przy ulicy Marszałkowskiej pod DT Centrum - idąc od Rotundy/ronda R. Dmowskiego przed ulicą Złotą (na wysokości sklepu Rossmann przy Marszałkowskiej 104/122). Dojazd do Rajszewa zajmie  k. 50 min.

Rozkład jazdy linii nr 2 i 6 z Centrum : http://www.translud.pl/tabliczka-warszawa_dt_centrum_zlota
Rozkład jazdy linii nr 2 i 6 z  przystanku Tarchomin/Ratusz Białołęka (przy Modlińskiej): http://www.translud.pl/tabliczka-warszawa_bialoleka-ratusz0102
Autobus powrotny z Rajszewa w dni robocze o godz. 21.25., w sobotę o 21.29.

Samochodem:
od strony Warszawy - jak zobaczysz po prawej stronie zieloną tabliczkę z napisem "Rajszew" i miniesz po lewej stronie reklamę pól golfowych - zwolnij. Jak miniesz po  lewej stronie 3 źółte pachołki, skręć za nimi w ul. Konwaliową. Następnie o k. 50 m wjedź na wewnętrzny parking przy pierwszym budynku po prawej stronie (Konwaliowa 15).

OPŁATY:
- warsztaty 800 zł lub 750 zł od osoby w przypadku pary. Możliwy RABAT 50 zł w przypadku wpłaty zaliczki 500 zł do 31 maja.
- zakwaterowanie (pokoje z łazienkami na korytarzu) oraz pełne wyżywienie wegetariańskie: 695 zł. Kawa i różnorodne herbaty są dostępne przez cały dzień. Osoby, które wybiorą opcję bez noclegu płacą 25 zł dziennie za obiad i 40 zł dziennie opłaty eksploatacyjnej.

Razem: od 1395 zł

ZAPISY: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

UWAGI:

 • warunkiem uczestniczenia jest bezzwrotna przedpłata w wysokości 500 zł wpłacona w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia się na wyjazd. Reszta płatności za warsztat, pobyt (zakwaterowanie i wyżywienie) gotówką pierwszego dnia zajęć,
 • dla zainteresowanych osób możliwe są dodatkowe zajęcia z jogi z Elą (prowadzącą ośrodek)
 • warsztaty są tłumaczone z angielskiego na polski,
 • ilość miejsc ograniczona.

 

Indywidualne konsultacje z  Shirlie Roden:

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością. Na początku konsultacji prowadzę medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonujemy dźwięki do centrów energetycznych ciała (do czakr) zaczynając od czakry podstawy aż do czakry korony. Pomagam klientowi odszukać pierwotną przyczynę danego problemu i on sam (przy mojej pomocy) uzdrawia daną sytuację/obciążający go wzorzec. Bardzo ważnym elementem sesji jest właśnie uświadomienie sobie danego wzorca i uwolnienie blokujących emocji z nim związanych. W ten sposób  usuwamy "starą" energię i wprowadzamy w jej miejsce energię czystego światła. Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd pochodzi dusza każdego z nas. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji jestem cały czas w stanie głębokiej medytacji i prowadzą mnie Anioły. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczanie. Shirlie Roden

Opłaty: Sesja indywidualna (trwa ok. 2 godzin): 270 zł bez tłumaczenia, 330 zł z tłumaczeniem.  Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin. Uwaga: Shirlie udziela tylko dwóch sesji dziennie, pierwsza zaczyna się o 10.30, druga o 12.30.

Terminy sesji: 12, 13, 14, 21, 22 lipca

Miejsce sesji: Warszawa, Tarchomin, Książkowa 9 F m 704, 6 piętro (przystanek autobusowy Nowodwory), od metra Młociny k 10 min autobusem.

 

W maju 2012 została wydana po polsku książka Shirlie "UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM"

W tej książce Shirlie wskazuje, jak na nowo odkryć moc głosu, która może uzdrowić Twoje życie i życie ludzi dookoła Ciebie. Przy pomocy prostych narzędzi dowiesz się  jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom nauczysz się usuwania emocjonalnych blokad.


Spis treści:

 • Wszyscy jesteśmy uzdrowicielami
 • Narzędzia pracy
 • Święta Przestrzeń
 • Dźwięk, kolor i ruch
 • Jestem przekaźnikiem dźwięku - używanie dźwięku w pracy z innymi
 • Krąg dźwięku - praca z dźwiękiem w grupach
 • Twórcze pisanie i dźwięk
 • Uzdrawiające Zwierzęta Dźwięku
 • Uzdrawianie  Dźwiękiem Ziemi

Cena: 33 zł + koszt dostawy 6 zł  (wpłata na konto)  lub  + 13 zł (wysyłka za pobraniem)

Książkę i płyty Shirlie można kupić u mnie:) agnieszka@agnieszkajurko.pl . Przy składaniu  zamówienia proszę podać adres dostawy oraz formę dostawy (wpłata na konto czy pobranie).