Zobacz nowości:

S Shirlie Roden


sound by jbgmusic

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj274
mod_vvisit_counterWczoraj318
mod_vvisit_counterTen tydzień1632
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.1461
mod_vvisit_counterTen miesiąc3972
mod_vvisit_counterPoprz. mies.10220
mod_vvisit_counterWszystkie886743

Czytelnicy online: 5
Twój IP: 54.226.23.160
Dziś jest: 2019-02-16 20:36
Reklama


Reklama

Matka Ziemia i Żywioły Natury - to już trzeci wakacyjny wyjazd!

Kolejne szamańsko-dźwiękowe wakacje w środku magicznego lasu.

25 - 31 sierpnia  2012 w Magicznym Dworze w Jaworzniku

Koncert akustyczny "Wdzięczność" przy pełni Księżyca, warsztaty, medytacje, zwiedzanie
Zgłoszenie na warsztaty
.

To będzie niezwykły tydzień obejmujący dźwięk, relaksację, oczyszczanie wzorców a przede wszystkim pracę z uzdrawiającą mocą natury. W trakcie pobytu odnowisz połączenie z Matką Ziemią, nawiążesz kontakt z Stojącym Ludem (drzewami) i  przetransformujesz swoją energię poprzez pracę z Żywiołami Natury.

Będziesz nucić, wydawać dźwięki i tak jak rdzenni Indianie będziesz tańczyć z żywiołami Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Połączysz się z Naturą i pod jej wpływem spiszesz lub namalujesz osobisty przekaz. Otworzysz Głos i Serce na Jedność ze wszystkim co Cię otacza.


PROGRAM:

 • śniadanie
 • warsztat
 • obiad
 • popołudnie wolne (zwiedzanie m.in. Jury Krakowsko-Czestochowskiej, zamku Bobolice)
 • kolacja
 • wieczorna relaksacja lub medytacja z dźwiękiem


A jak było na poprzednich wakacjach:
zdjęcia z 2010 tutaj oraz z 2011 tutaj; relacja: kliknij tutaj


Sobota:  po kolacji relaksacja z dźwiękiem

Niedziela:  Żywioł Powietrza
Zrozumiesz siłę własnego oddechu. Nauczysz się oczyszczać i podnosić poziom energii swojego ciała oraz uwolnisz emocje.

Poniedziałek:  Matka Ziemia czyli Potęga Natury
Połączysz się z Matką Ziemią i uzdrawiającą mocą żywiołów zgodnie z ziemskimi cyklami śmierci i odrodzenia. Pozwolisz przeszłości odejść a Twój Umysł, Ciało i Dusza odrodzi się na nowo.

Wtorek:  Uzdrawiająca Moc Wody
Żywioł Wody oczyści Ciebie na głębokim poziomie. Użyjesz dźwięku, aby pozytywnie zaprogramować wodę do picia i oczyszczania.  "Naładujesz" także wodę cechami, których najbardziej potrzebujesz np. miłość, radość, obfitość, harmonia, bezpieczeństwo, czysta bezwarunkowa miłość. Pamiętaj, że Twoje ciało to w ok. 70% woda i picie takiej wody zmieni Twoje ciało na poziomie komórkowym.

Środa:  Odkryj swój ogień
Żywioł ognia reprezentuje zarówno Twoje pasje jak i gniew. Przy pomocy tańca i dźwięków połączysz się z gniewem, staniesz się wulkanem i wytańczysz swoje pasje, aby stały się rzeczywistością. Oczyszczająca ceremonia podczas wieczornego ogniska zakończy ten proces.

Czwartek:  Uzdrawiająca Moc Drzew
“Czy wiecie, że drzewa mówią? Otóż właśnie tak. Rozmawiają ze sobą, również będą mówić do Ciebie, jeśli będziesz słuchać. Wielki Duch, umieszczając ludzi na Ziemi, pragnął aby dobrze zaopiekowali się glebą, oraz aby nie czynili sobie krzywdy.” (indiański szaman)

Drzewo może być Twoim najlepszymi nauczycielem i przyjacielem. Tego dnia doświadczysz  oczyszczającej transformacji. Połączysz się z korzeniami, liśćmi i gałęziami wybranego przez siebie drzewa oraz otrzymasz od niego przekaz. Otworzysz się na odczuwanie jedności z każdą żywą istotą na planecie i już nigdy więcej obojętnie nie przejdziesz koło drzewa - Twojego Przyjaciela.

Wieczorem, przy pełni księżyca, odbędzie się koncert akustyczny "Wdzięczność", podczas którego Shirlie zaśpiewa swoje wybrane utwory.

Piątek:  Dźwięk i Kreatywność
Przy pomocy dźwięku, oddechu i medytacji połączysz się z przedmiotami znalezionymi w lesie: kora, liść, owoc, gałązka itd. Uwolnisz swoją kreatywność, napiszesz lub namalujesz to czego się nauczyłaś/-eś podczas całego pobytu.

Na wakacjach w 2010 podczas zajęć z twórczego pisania wszyscy otrzymaliśmy osobiste przekazy od  tych  przedmiotów. Dostałam  (czyli Agnieszka:) następującą informację od znalezionej pary żołędzi, której zdjęcie (nr 16) umieściłam w galerii: kliknij tutaj

<Jesteś częścią nas a my jesteśmy Tobą. Jesteśmy zjednoczeni a nasze atomy przenikają się nawzajem. Nie szukaj kontaktu  z nami (przyrodą) na zewnątrz, ale wewnątrz siebie. Zawsze tam byliśmy i będziemy, ale czekaliśmy na kontakt z Twojej strony. Teraz dajemy Tobie nieograniczoną moc kreacji, tworzenia, realizacji Twoich planów i marzeń. Ty też jesteś Stwórcą. Przyszłaś na Ziemię, aby odkryć to na nowo. Skończyły się Twoje poszukiwania i wątpliwości. Jesteśmy Jednością, w której znajdziesz wszystko do życia w spokoju i czystej bezwarunkowej miłości.>


Proszę zabrać ze sobą matę do relaksacji i jogi, koc do przykrycia się, ciepły sweter do pracy wieczornej na zewnątrz,  papier i ołówki do pisania i rysowania oraz jaskrawo-barwny materiał/szarfę, która będzie reprezentować Twoje „skrzydła motyla”.


TERMIN: 25-31 sierpnia. Zaczynamy kolacją 25-tego sierpnia (sobota) o godz. 18.00 i kończymy obiadem 31-tego sierpnia (piątek) o 14.00.

MIEJSCE:  „Magiczny Dwór” w Jaworzniku (www.magicznydwor.pl) między Częstochową i Katowicami, położony w lesie sosnowo-brzozowym, 20 miejsc w pokojach z łazienką, dostęp do internetu wi-fi w całym domu, bezpieczne miejsca parkingowe, miejsce na ognisko,  ekologiczny ogród ziołowy. Właściciele ośrodka odbierają osoby niezmotoryzowane z dworca kolejowego w Myszkowie lub Zawierciu.

W okolicy:
- Żarki – miasto na styku kultur, stare targowisko, kirkut, synagoga.
- Leśniów – cudowne źródło i klasztor Paulinów.
- Złoty Potok – źródła, pałac, pstrągarnia, stadnina konna.
- Morsko – centrum sportów zimowych, ruiny zamku.

Spacery:
- ruiny zamku w Mirowie - 1,5h
- ruiny zamku w Bobolicach - 2h
- skały z pięknym wzgórzem bukowym – Czarny Kamień - 1h
- stadnina koni w Jaworzniku - 15min
- sklep spożywczy - 5min

OPŁATY: możliwy RABAT 100 zł w przypadku wpłaty pełnej opłaty za warsztat do 15 czerwca.
- warsztat 870 zł od osoby lub 800 zł od osoby w przypadku pary.
- pobyt w pokoju dwu- lub trzyosobowym z łazienką oraz pełne wyżywienie wegetariańskie: 570 zł (6 dni x 95 zł). Do dyspozycji uczestników są czajniki elektryczne i lodówka. Uwaga: o rodzaju pokoju decyduje data wpłaconej zaliczki, w pierwszej kolejności są rezerwowane dwójki a następnie trójki.
Razem: od 1270 zł

ZAPISY: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.


UWAGI:

 • warunkiem uczestniczenia jest bezzwrotna przedpłata w wysokości 500 zł wpłacona w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia się na wyjazd. Reszta płatności za warsztat do 31 lipca. Opłata za zakwaterowanie i wyżywienie gotówką pierwszego dnia zajęć.
 • warsztaty są tłumaczone z angielskiego na polski,
 • ilość miejsc ograniczona,
 • pomagamy w transporcie na miejsce

 

W maju 2012 została wydana po polsku książka Shirlie "UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM"

W tej książce Shirlie wskazuje, jak na nowo odkryć moc głosu, która może uzdrowić Twoje życie i życie ludzi dookoła Ciebie. Przy pomocy prostych narzędzi dowiesz się  jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom nauczysz się usuwania emocjonalnych blokad.


Spis treści:

 • Wszyscy jesteśmy uzdrowicielami
 • Narzędzia pracy
 • Święta Przestrzeń
 • Dźwięk, kolor i ruch
 • Jestem przekaźnikiem dźwięku - używanie dźwięku w pracy z innymi
 • Krąg dźwięku - praca z dźwiękiem w grupach
 • Twórcze pisanie i dźwięk
 • Uzdrawiające Zwierzęta Dźwięku
 • Uzdrawianie  Dźwiękiem Ziemi

Cena: 33 zł + koszt dostawy 6 zł  (wpłata na konto)  lub  + 13 zł (wysyłka za pobraniem)

Książkę można kupić u mnie:) agnieszka@agnieszkajurko.pl . Przy składaniu  zamówienia proszę podać adres dostawy oraz formę dostawy (wpłata na konto czy pobranie).