Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj828
mod_vvisit_counterWczoraj1275
mod_vvisit_counterTen tydzień828
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.5966
mod_vvisit_counterTen miesiąc3735
mod_vvisit_counterPoprz. mies.33298
mod_vvisit_counterWszystkie3503771

Czytelnicy online: 15
Twój IP: 3.237.16.173
Dziś jest: 2023-06-04 17:28Kreowanie Rzeczywistości - nowy warsztat Waldemara Witkowskiego

Prowadzi Waldemar Witkowski - po kilkuletniej przerwie wraca z nowym warsztatem!

30 września 2023 w Warszawie

Potencjał Wyższego Ja, własne źródło mądrości, wyjście z Matriksa, status Suwerennej Istoty, usuwanie pasożytów astralnych.

Warsztat TSMB to opracowana przez Waldemara nowa metoda terapii duszy, umysłu i ciała (therapy of soul and mind and body). W tej metodzie kładziony jest duży nacisk na rozwój samoświadomości człowieka poprzez przekierowanie uwagi jego umysłu z uwarunkowań ego na potencjał Wyższego Ja, co daje bezpośredni dostęp do własnego Źródła Mądrości bez konieczności pozyskiwania Wiedzy niepewnymi drogami channelingowymi. Pozwala nie tylko na poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego, ale również daje możliwość usuwania sterujących człowiekiem pasożytów astralnych oraz innych obcych bytów, podpinających się do człowieka za pomocą wyrafinowanych eterycznych technologii. W zakresie TSMB jest również uzyskanie przez człowieka poziomu samoświadomości, pozwalającego na wyjście z okowów ziemskiego Matriksa (recyklingu umysłu, zwanego reinkarnacją) i tym samym uzyskania statusu funkcjonującej w materii Suwerennej Istoty.

Kluczowym tematem warsztatów TSMB jest ujawnienie tajemnic, związanych z narodzinami człowieka, jego życiem i jego śmiercią, a także istnieniem przed narodzinami i funkcjonowaniem po śmierci, czyli udzielenie odpowiedzi na najważniejsze dla człowieka pytania: kim jestem? skąd pochodzę? dokąd zmierzam?

Jeśli chodzi o usuwanie pasożytów astralnych to na warsztatach Waldemar uczy swojej autorskiej techniki "Zwielokrotnionego Podwójnego Oddechu", zaś w zakresie dawania sobie rady z inteligentnymi, obcymi bytami wskazuje na swoją autorską technikę "Pole Mocy".

 

Na swoich zajęciach Waldemar Witkowski opisuje modele ludzkiego zachowania w sposób znacznie wykraczający poza ramy współczesnej psychologii. Przez wiele lat publikował artykuły w NEXUSIE stanowiące uzupełnienie jego książek ("Tworzenie Rzeczywistości - praktyczny podręcznik obsługi człowieka" oraz "Jam Jest  - ścieżka do Nowej Drogi").

Artykuł Waldemara Witkowskiego "Tajemnice Istnienia" - kliknij tutaj

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel: 501 625 528.

 

Opłata za warsztat: 390 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest przedpłata w wysokości 200 zł.

Miejsce: ul. Dostępna 24 (Warszawa, dzielnica Bemowo).

Godziny zajęć: sobota 10.00-19.00 (z przerwą na obiad).

 

MOŻLIWE NOCLEGI: