Zobacz nowości:
Newsletter Item
Edycja 2018-05-24 04:12:12
Newsletter AgnieszkaJurko.pl


Dzisiaj w moim Newsletterze:

  • 25-te wakacje z Akademią Życia
  • Uzdrowiciel sufi Adel el Atar
  • Przebudzenie Oświeconego Serca
KOBIECOŚĆ, MĘSKOŚĆ - SPOTKANIE
25-te wakacje z Akademią Życia
joga, ustawienia wg Hellingera, świadome oddychanie, tańce w kręgu
04-14 sierpnia w Muchowie k. Jawora (dolnośląskie)
 
Już od ponad 25 lat spotykamy się w sierpniu, aby dzielić się swoim doświadczeniami i doświadczać nowego pracując w bezpiecznych, przyjaznych warunkach. Tak więc w tym roku szczególnie zapraszamy Ciebie na nasz specjalny, prawdziwie świąteczny XXV Wakacyjny Warsztat Akademii Życia, w trakcie którego razem z nami zajmiesz miejsce w Kręgu Kobiet i Mężczyzn.
 
 
 
 
LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU
warsztat i uzdrawiające sesje
prowadzi uzdrowiciel sufi Adel el Atar z Luksoru
01-09 września w Warszawie
 
To już 6-ta wizyta Adela w Polsce!  Zapewniamy tłumaczenie na polski.
 
O starożytnej wiedzy i magicznej mocy naturalnych olejków i ziół z dalekiego wschodu.
Ten duchowy nauczyciel przekaże wiele egipskich tajemnic osiągnięcia i utrzymania dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego.
 
Od wielu lat organizuję medytacyjne wyjazdy do świętych miejsc w Egipcie i dzięki temu miałam możliwość poznania niezwykłej osoby Adela, który korzysta ze swoich wrodzonych darów do pomagania i uzdrawiania. Regularnie odwiedzam Adela w Luksorze zarówno z grupami jak i z indywidualnymi osobami, które przyjeżdżają do niego na tygodniowe kuracje oczyszczająco-uzdrawiające. Osoby potrzebujące zwracają się do niego po pomoc nie tylko z Egiptu, ale również z Europy i z USA. Na prośbę wielu znajomych zaprosiłam Adela po raz pierwszy do Polski w listopadzie 2013 i potem w kolejnych latach. Jego pobyty cieszyły się tak ogromnym powodzeniem, że ponownie już niedługo przyjedzie do Warszawy.
 
Wywiad z Adelem: https://www.youtube.com/watch?v=htAI9V9FlYc (polskie napisy)
 
 
 
PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA
prowadzi Tom de Winter z Holandii
warsztat na licencji Drunvalo Melchizedeka
13-19 września w Rajszewie k. Warszawy
 
14-ta polska edycja! Ograniczona ilość miejsc.
 
Drunvalo Melchizedek to  mentor, nauczyciel i przyjaciel Toma de Winter.  To właśnie dzięki niemu Tom odkrył swoją misję życiową i naucza aktywacji Merkaby (ciała świetlistego) na całym świecie już ponad 20 lat. Tom jest licencjonowanym trenerem Drunvalo w jego Szkole Przywracania Wspomnień (The School of Remembering) i jest upoważniony do prowadzenia jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca. Zapewniamy tłumaczenie na polski.