Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1266
mod_vvisit_counterWczoraj2176
mod_vvisit_counterTen tydzień3442
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.12990
mod_vvisit_counterTen miesiąc9287
mod_vvisit_counterPoprz. mies.49840
mod_vvisit_counterWszystkie2808774

Czytelnicy online: 28
Twój IP: 3.235.78.122
Dziś jest: 2022-07-05 10:32Relacja: z warsztatu Shirlie Roden (Antropea)

Warsztat: ODKRYJ SWOJĄ MOC


Termin: 14 listopada 2009

.

Warsztat „ODKRYJ SWOJĄ MOC” był moim pierwszym warsztatem z Shirlie Roden. Formuła warsztatu oparta była na Indiańskiej tradycji - Dwunastu Irokeskich Prawdach.

Poszukuję prawdy o sobie od bardzo dawna. Inspiracją są dla mnie nie tylko ludzie, sytuacje czy książki. Po tym warsztacie wiem, że prawdy szukałam na zewnątrz siebie samej. A zgodnie z pierwszym irokeskim cyklem: prawdę o sobie odszukasz tylko i wyłącznie w ciszy, w głębokiej medytacji, w przerwie między swoimi oddechami.

Niełatwym zadaniem była dla mnie praca w parze, podczas której mieliśmy mówić o swoich darach/talentach oraz o swoich lękach. Uszanowanie swojej prawdy (drugi irokeski cykl) może nastąpić kiedy znasz swoje talenty i z nich korzystasz. Zaczynasz wirować inną energią.

W tę podróż w głąb siebie zabierały nas podczas tego warsztatu mantry, które razem z Shirlie śpiewaliśmy siedząc w kole. Jednak najtrudniejsze dopiero czekało nas na koniec- wyjście na środek grupy by przyznać się do swoich najgłębszych obaw a potem przekształcić je w pozytywną  afirmację – pełną naszej mocy. Grupa jak lustro pokazywała czy ta afirmacja była pełna siły, wolności, prawdy i mocy czy wręcz przeciwnie.

Życzliwość  i otwartość grupy oraz wsparcie i ciepło Shirlie bardzo pomagało przełamać opór i strach przed zmianą starych wzorców, schematów myślenia o sobie.  Cały dzień w przyjaznej i ciepłej atmosferze, wchodzeniu w dźwięk, ciszę, swoje myśli, przełamywanie tego co wydaje się niemożliwe –pozostawia niedosyt. Łaknę tego stanu, tęsknię za tym  bo tak pragnę aby moje życie przepełnione było Mocą, Odwagą, Siłą  i Moją Prawdą.

Antropea