Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj70
mod_vvisit_counterWczoraj111
mod_vvisit_counterTen tydzień70
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.596
mod_vvisit_counterTen miesiąc266
mod_vvisit_counterPoprz. mies.3684
mod_vvisit_counterWszystkie3676418

Czytelnicy online: 4
Twój IP: 44.200.77.92
Dziś jest: 2024-03-03 19:58Ssanie, czyli powrót do natury

Orogranulki

Jako pierwsi w Polsce dzielimy się tą przełomową informacją. Uczestniczyliśmy w konferencji lekarskiej z udziałem dr Gaetano Zaniniego i spisaliśmy dla Was najważniejsze informacje z zakresu innowacyjnego kierunku medycyny i jednocześnie nowego działu farmakologii - OROCHRONODIETOLOGII, który dynamicznie rozwija się w Europie.

.


Orochronodietologia to pierwszy i jedyny jak dotąd naturalny kierunek badawczy, który oddziałuje jednocześnie na wszystkie źródła braku równowagi w organizmie i uwzględnia przy tym naturalny zegar biologiczny. Dzięki orochronodietologii powstała dla nas orogranulka - granulka, która wchłania się z ust wprost do układu krwionośnego, z pominięciem układu pokarmowego. Nie ma szybszej i zdrowszej drogi dotarcia aktywnych substancji nośnych do krwi.

To absolutna nowość - dzięki ssaniu składniki są przyswajalne natychmiast i całkowicie, nie muszą przechodzić przez układ trawienny, co jest procesem czasochłonnym i ogranicza skuteczność składników aktywnych wskutek działania enzymów trawiennych.

Orogranulka jest efektem prac laboratorium medycyny naturalnej dr Zaniniego (z pochodzenia Włocha). Powstaje ona w nietypowy dla leków sposób - w jednym kompleksie połączone są wszystkie typy substancji aktywnych - ciecz, proszek, olejki, olejki esencjonalne, składniki stałe - molekuły tych substancji toczone są na zasadzie kuli śnieżnej. Orogranulka składa są tylko i wyłącznie z naturalnych substancji aktywnych, każda z nich toczona jest osobno, wytwarzana jedna po drugiej, poprzez metodyczne dodawanie kryształków różnych substancji aktywnych Proces ten rodzi i potęguje dynamizm i moc orogranulki. W ten sposób powstaje niepowtarzalny kompleks - bez kapsułki, rozpuszczalnika, żelatyny, konserwantów, alkoholu. Granulkę umieszczamy na lub pod językiem, gdzie w ciągu kilku minut rozpuszcza się, a jej aktywne składniki wnikają wprost do układu krwionośnego, do krwi, do każdej komórki całego organizmu. Działanie jest proste, lecz technologia wytworzenia takiej granulki - bardzo trudna, długa i skomplikowana. Dlatego preparat nie jest tani. Jego niezwykłą skuteczność udowodniły wieloletnie badania kliniczne. Zespół naukowców z Włoch i Francji pracował nad tym preparatem około 20 lat. Efektem pracy jest pięć rożnych ukierunkowanych programów orogranulek.

Każdy program zawiera 4 dawki odpowiednio rozłożone w czasie. Zażywa się je zgodnie z zegarem biologicznym człowieka 4 razy dziennie: dawka poranna - rano na czczo, 2 dawki dzienne - ok. godz. 11-12, potem około godz. 14-15 oraz dawka wieczorna, najlepiej przed snem. W każdej dawce są dobrane inne składniki. Każda granulka na każdą porę dnia ma inny kolor i jest dokładnie oznaczona, nie sposób się pomylić. Granulkę się ssie, a nie połyka.


Oto te programy orogranulek:


1) RENEW - Orogranulki na odnowę komórek - zaleca się je albo jako przygotowanie do dalszej terapii innymi orogranulkami, albo jako samodzielny program. Wpływają na dogłębne oczyszczenie komórek -wyrównują zaburzoną równowagę w zakresie skóry, oczu, mięśni i naczyń krwionośnych. Przygotowuje organizm na dogłębną regenerację. Można je też stosować przez dłuższy czas -4-8 miesięcy.  Najpierw zmienia się na lepsze struktura skóry, włosów i paznokci, potem poprawia się wzrok i dotlenienie tkanek, poprawia się jakość krwi. Aby uzyskać taką jakość krwi, jak po Renew w ciągu 3 miesięcy, w ziołolecznictwie chińskim potrzeba roku picia ziół.

2) RELAX - Orogranulki na poprawienie nastroju i jakości snu. Pomocne na uspokojenie, łagodzenie depresji i stanów lękowych. Składniki to m.in. męczennica cielista, lawenda, grzyb Shi-take, liść oliwki, rumian szlachetny, melisa, propolis, pestki winogron, igły sosny, kakaowiec, olej z lnicznika siewnego, spirulina, morszczyn pęcherzykowaty, olejek z kiwi, selen z drożdży, cynk. Surowce skądinąd znane, lecz w tym połączeniu zastosowane jako pierwsze, co sprawia, że te wszystkie składniki dają lepsze i bardziej ukierunkowane działanie niż w preparatach przyjmowanych drogą pokarmową (czyli przez przełyk i żołądek). W dawkach dziennych są dobrane inne składniki (spośród wyżej wymienionych) niż w dawce wieczornej. Dawki poranna i 2 dzienne powodują łagodny i stonowany przypływ energii. Dawka wieczorna zawiera wyłącznie składniki uspokajające i odprężające. Już po tygodniu stosowania orogranulek Relax jakość snu ulega znaczącej poprawie, a w ciągu dnia jesteśmy bardziej odporni na stresy, lepiej skoncentrowani, ale równocześnie pozbywamy się napięcia. Co ważne- dawki dzienne nie powodują żadnej senności, wyhamowania czy osłabienia refleksu.

3) ENERGY- Orogranulki na przypływ energii. Tutaj także składniki są wyłącznie naturalne, m. in. żywica z pomidorów, włókna akacji, mieszanka alg, żeń-szeń, imbir, olejki miętowe, pomarańczowe i imbirowe, ekstrakty z drzewa oliwnego. Orogranulki Energy dają najwyższy poziom energii fizycznej i umysłowej w ciągu dnia, oraz wspomagają dobrą regenerację organizmu w nocy. Poprawiają witalność fizyczną, seksualną i intelektualną. Skracają czas regeneracji. Nie zawierają sztucznych pobudzaczy typu kofeina itp.

4) FLEX - Orogranulki na kości i stawy, na wzmocnienie chrząstek. W pierwszej kolejności redukują ból stawów i kości, w następnej fazie działają regenerująco na stawy i torebki maziowe, a następnie - na odbudowę komórek kostnych. Wskazane we wszystkich chorobach reumatycznych, na czele z RZS i osteoporozą. Idealny m.in. dla kobiet w okresie menopauzy. Dla kobiet w tym okresie idealne jest połączenie programu Flex i Relax.

5) SLIM - Orogranulki na lepszy metabolizm i odchudzanie bez efektu jo-jo. Półroczny program stopniowej poprawy przemiany materii. Tu nie ma szybkich efektów. Organizm stopniowo przestawia się na lepszą przemianę materii, redukowana jest wielkość (ale nie ilość) komórek tłuszczowych i zachodzi stopniowa przemiana ich jakości. Orogranulka Slim przywraca równowagę i właściwą gospodarkę tłuszczową komórki, prowadząc do szybszego spalania zbędnych zapasów. Wspomaga procesy oczyszczania komórek z toksyn, redukuje cellulit. Ogranicza zatrzymywanie wody w organizmie, wzmacnia odprowadzenie substancji odpadowych z metabolizmu komórkowego.

W każdym opakowaniu jest 120 granulek, dawka na 1 miesiąc. Proponujemy zaczynanie od preparatu Renew, a potem przejście na inny program - np. Flex. Programy można łączyć, za wyjątkiem programów Energy i Relax, które działają przeciwstawnie. Najlepsze połączenie to Renew i każdy inny. Przez kilka pierwszych 4-5 dni dawki orogranulek powinny być podwójne.


Informacje i zamówienia w Polsce i na świecie:
mgr Aleksandra Zdrojewska tel. 12 641 06 68, 504 097 217, www.multinatura.pl,  zakładka Oro-dietetyka