Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj74
mod_vvisit_counterWczoraj111
mod_vvisit_counterTen tydzień74
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.596
mod_vvisit_counterTen miesiąc270
mod_vvisit_counterPoprz. mies.3684
mod_vvisit_counterWszystkie3676422

Czytelnicy online: 2
Twój IP: 44.200.77.92
Dziś jest: 2024-03-03 20:46Relacja: Święte Symbole i Dźwięki z Shirlie Roden w Egipcie (Grażyna)

ŚWIĘTE SYMBOLE I DŹWIĘKI W STAROŻYTNYM EGIPCIE

Termin:  11 - 18 marca 2011 w Egipcie

Starożytny Egipt z Shirlie, Agnieszką, Mohammedem, Romkiem i całą naszą Grupą.

.


Chociaż minęły już dwa dni, Egipt jest, wibruje w mojej istocie znakami i symbolami oraz wiedzą, w którą tak umiejętnie wprowadziła mnie Shirlie podczas tego magicznego warsztatu. To obcowanie z symbolami i starożytną Tradycją Egiptu ucieleśnioną w uniwersalnych wartościach: Prawdy, Sprawiedliwości, Kosmicznego Porządku, Miłości, Radości, które przynieśli egipscy bogowie i boginie, przekroczyło znacznie moje oczekiwania.

Praca ze sobą podczas warsztatu, ubogacona była wibrującymi dźwiękami i przepięknymi pieśniami, które wykonywała Shirlie. Moje „rzeczywiste, żywe obcowanie” zaistniało w świętych, pełnych mocy miejscach; podczas głębokich, pięknych medytacji: pomiędzy łapami Sfinksa, w trzech komnatach wielkiej piramidy Cheopsa, w starożytnych świątyniach: władczyni Hatszepsut, Karnaku, Abydos, Denderze.

We wszystkich tych pełnych mocy miejscach niosłam wspólnie z obecnymi intencje pokoju, miłości i harmonii Wszechświata i na wszystkich poziomach: dla świata, ludzkości, ziemi egipskiej, jej mieszkańców i każdego z nas, którzy tam byliśmy. W tych wzniosłych intencjach nie byłam anonimową, gdyż włączywszy się w strumień przekazu dla świata i zamieszkujących go Istot, sama zostałam obdarowana i uzyskałam precyzyjne informacje, które pomogły mi zrozumieć moje własne potrzeby.

Zostałam obdarowana Miłością, Pokojem i Harmonią, czułam obcowanie i zjednoczenie z matką Ziemią, ze światłem i mocą, które płynęły poprzez moje ręce, ciało, uzdrawiały i wypełniały spokojem i ciszą; obcowanie z darami starożytnych bogów, którzy przebywając z nami w tych miejscach mocy, wspomagali nas i świadczyli o czystości naszych intencji.

Czułam za swoimi plecami boginię Izis otaczającą mnie swoimi miękkimi, pełnymi miłości skrzydłami, czułam tkliwość, delikatność i miłość, to były Jej dary dla mnie. Przybyli i towarzyszyli mi, i nadal są - Hatorzy, którzy byli z nami podczas naszych medytacji w świątyni bogini Hathor. To były cudowne przeżycia, które są we mnie, wspierają i wzbogacają; otrzymałam nowe zrozumienie siebie. Ofiarowuję wszystkim potrzebującym moją miłość i wdzięczność.

Dziękuję. Grażyna

Aktualne terminy zajęć z Shirlie Roden: http://www.agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty.html