Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj75
mod_vvisit_counterWczoraj111
mod_vvisit_counterTen tydzień75
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.596
mod_vvisit_counterTen miesiąc271
mod_vvisit_counterPoprz. mies.3684
mod_vvisit_counterWszystkie3676423

Czytelnicy online: 1
Twój IP: 44.200.77.92
Dziś jest: 2024-03-03 21:02Relacja: Mądrość i Wiedza Starożytnego Egiptu, Adel el Atara (Bożena)

Warsztat prowadził uzdrowiciel z Egiptu Adel el Atara

 

Termin: 23-24 listopada 2013 w Warszawie

.

Ogromną radość sprawiła mi informacja, że do Polski przyjedzie Adel, którego poznałam podczas wyjazdów do Egiptu organizowanych przez Agnieszkę. Z ogromnym podziwem obserwowałam jego pracę z uczestnikami grup, zarówno udzielane przez niego porady dotyczące zachowania zdrowia jak i niezwykłą pracę w trakcie indywidualnych sesji.

Warsztat z Adelem dotyczył przede wszystkim medytacji, a właściwie tego aspektu, który pozwała zobaczyć działanie medytacji w codziennym życiu człowieka. Adel przekazywał nam swoje przemyślenia z niezwykłym zaangażowaniem, czuć było, że bardzo pragnie, abyśmy głęboko odebrali jego słowa, które płynęły prosto z serca. Wiele z tych prawd i zasad było mi już wcześniej znanych, myślę, że także wielu z uczestników były one znane. Jednak usłyszenie ich ponownie od Adela otworzyło mnie na nie na nowo.

Adel przedstawił nam część wiedzy zielarskiej starożytnego Egiptu. Podał kilkanaście receptur na mieszanki ziołowe. Większość tych ziół jest dostępna także w Polsce. Zaskoczeniem dla mnie było to, że popularne rośliny takie jak tymianek, rumianek, mięta, imbir, cynamon, a także inne, mają o wiele szersze działanie, niż to ogólnie znane. Wieczorem piję teraz mieszankę ziołową z mięty, anyżu, rumianku i kopru. Był też czas na indywidualne porady zdrowotne.

 

Grupowe 2013

 

W trakcie warsztatu podał też zewnętrzne i wewnętrzne metody wspomagania trzech podstawowych czakr: trzeciego oka, serca i sakralnej, m.in. picie ziół, używanie określonych przypraw, masowanie tych obszarów specjalnymi olejkami. Jeżeli nie wiesz jak masować, rób to z serca, doradził nam Adel. Jeżeli kontrolujesz trzecie oko, to kontrolujesz 80% myśli. A myśli współczesnego człowieka powodują blokady w innych czakrach. Pokazał nam też specjalne olejki, które oddziaływają na czakry i aurę.

 

Adel podkreślał też wagę zachowania ciała fizycznego w sprawności. Najlepsza porą na ćwiczenia jest czas przed wschodem i zachodem słońca. Pokazał nam też kilka prostych ćwiczeń. Wprowadziło to element zabawy, ruchu i dziecięcej radości. Adel często wspominał podczas warsztatu o radości, o robieniu wszystkiego w życiu codziennym z energią radości i jednoczesnym zaangażowaniu.

Ważną częścią warsztatu były też jego przemyślenia na temat nauczycieli duchowych, medytacji, inkarnacji i reinkarnacji oraz poprowadzona przez niego medytacja z tradycji sufich.

Po zakończeniu każdego dnia Adel wykonywał chętnym zabieg otwarcia trzeciego oka.

Szczególne wyrazy uznania należą się też Romkowi, który tłumaczył warsztat. Doskonale odczytywał intencje Adela, wszystko to, co chciał nam w tak pełen zaangażowania sposób przekazać.

Ta krótka relacja oddaje tylko część moich wrażeń. Bardzo zachęcam Was do poznania Adela i udziału w warsztacie lub w sesji indywidualnej.

Bożena

Aktualne terminy warsztatu i indywidualnych sesji z Adelem el Atara: kliknij tutaj