Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3873
mod_vvisit_counterWczoraj3628
mod_vvisit_counterTen tydzień13596
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.15895
mod_vvisit_counterTen miesiąc20948
mod_vvisit_counterPoprz. mies.67716
mod_vvisit_counterWszystkie3158449

Czytelnicy online: 90
Twój IP: 44.210.77.106
Dziś jest: 2022-12-09 19:27OTWIERAJĄC SIĘ NA NOWE - warsztat kreacji Nowego 2020 Roku.

Akademia Życia i Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich zapraszają na warsztat, na którym przygotujesz wizję swojego Nowego 2020 Roku.

prowadzący: Jacek Borowicz i  Paweł Trzciński

14-15 grudnia 2019 w Warszawie

 

Warsztat "OTWIERAJĄC SIĘ NA NOWE"

Zapraszamy Ciebie na warsztaty, na których przygotowywać będziemy swoją wizję Nowego 2020 roku. Przełom starego i nowego roku to czas, kiedy podsumowujemy minione doświadczenia, czerpiąc energie z tego co spełnione, dokonane i zakończone a jednocześnie kontaktujemy się z niezwykłą, lotną energią Nowego, która zachęca nas do rozpoczynania, sięgania dalej, wyruszania w podróż. Nowy Rok to zaś okazja do spotkania z tym, co… Nowe.

W Akademii Życia mamy długą tradycję warsztatów tzw. planowania roku. Dlatego także teraz, w perspektywie nadchodzącego roku 2020 poprzez udział w pracach indywidualnych i grupowych będziesz świadomie pracować nad swoimi celami, planami i marzeniami.

  • Użyjemy w tym celu metody ustawień systemowych. Ustawienia systemowe kojarzą się z pracą dotycząca przeszłości. Potencjał tej metody jest jednak znacznie większy. Uzdrawiając nasze korzenie, tworzymy sobie warunki do wzrostu i rozkwitu TERAZ oraz otwieramy drzwi temu, co przyjdzie JUTRO… W języku polskim mamy takie określenie, mające niekiedy pejoratywny wydźwięk – mówimy bowiem : „…on/ona jest dobrze ustawiony”. A może jednak kryje się w tym pozytywna intuicja…? A więc - czemu nie? Czy chcesz się dobrze ustawić na nowy 2020 rok?
  • Naszą wizję zasilamy energią kreatywności, czerpiąc ją ze świadomego oddechu i ruchu. Z intencją połączenia się twórczą energia życiową weźmiemy udział w sesji oddechowej. Oddychając świadomie zbadamy nasze reakcje na marzenia, pomysły i tworzone plany rozpuszczając odczuwane w ciele fizyczne i emocjonalne blokady i uzyskując dostęp do źródła energii pozwalającej nam wykonać ruch do przodu. I na fali tej energii zatańczymy z naszym nowym rokiem.

Formuła zajęć: wszyscy uczestnicy będą brać udział w szeregu ćwiczeń i prac grupowych oraz indywidualnych, bazujących na metodzie ustawień systemowych, ruchu i praktyce świadomego oddychania. Będziemy m.in. pracować ze swoją wizją roku 2020 wraz z kluczowymi celami, jakie się w niej zawierają. Będziemy poszukiwać zasobów i wsparcia systemowego i energetycznego dla ich realizacji.

 

Zajęcia poprowadzą:

Jacek Borowicz - pedagog myślenie twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1989 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk NLP, na co dzień także nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności społecznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Metodę ustawień systemowych doskonali na szkoleniach i superwizjach prowadzonych przez Heiko Hinrichs’a z Bremy (o pracy J. Borowicza czytaj np. www.hellinger.com.pl/artyku-y). Inspiruje się także NLP, metodą Katy Byron i metodą Sedony. Jest także artystą - pieśniarzem grającym na gitarze i śpiewającym autorskie ballady.

Paweł Trzciński - od lat podążający ścieżką rozwoju eksplorator pola możliwości i współpracownik wrocławskiej Akademii Życia, praktyk technik oddechowych i wieloletni rebirther Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org). W swojej pracy wykorzystuje także metodę Theta Healing opracowaną przez Viannę Stibal oraz dwupunkt dr. Richarda Bartletta.

Opłata: 390 zł. Dla osób biorących udział w wakacyjnych wyjazdach z Akademią Życia 290 zł. Warunkiem uczestnictwa i rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 190 zł.

Uwaga: ograniczona liczba miejsc.

Miejsce: Nowolipki 21 A (z Dworca Centralnego 10 minut tramwajem), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu (nie od placu zabaw), sala gimnastyczna na 1 piętrze. Zakwaterowanie we własnym zakresie np. w pobliskim hostelu: http://www.elhostel.pl, tel: 691 409 173.

Godziny zajęć: sobota 10.00-19.00 (z godzinną przerwą na lunch), niedziela 10.00-15.00 (z krótką 30 min. przerwą na lunch).

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel: 501 625 528