Zobacz nowości:

S Shirlie Roden


sound by jbgmusic

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj47
mod_vvisit_counterWczoraj113
mod_vvisit_counterTen tydzień327
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.638
mod_vvisit_counterTen miesiąc1496
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2171
mod_vvisit_counterWszystkie3687834

Czytelnicy online: 1
Twój IP: 44.200.140.218
Dziś jest: 2024-07-18 12:38Shirlie Roden

Duchowa nauczycielka, piosenkarka, kompozytorka, pieśniarka i terapeutka dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach. Prowadzi warsztaty pracy z dźwiękiem oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie (www.shirlieroden.com, Facebook: tutaj, Twitter: tutaj).

Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, które wciąż pisze i komponuje, a także przepięknym medytacjom. Na warsztatach uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia stanu świadomości i poziomu energii, uzdrawiania ciała fizycznego, relacji, emocji oraz do otwarcia serca na przepływ czystej bezwarunkowej miłości.

Autorka książki Uzdrawianie Dźwiękiem (polskie wydanie w 2012), Głosu Ciszy i słoweńskiej autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała solowe płyty: Be The Love (2015), Grateful (2011)Angels of SoundThe Vanishing Lake, EndlesLoveRaising your vibration (3 cd), SkydancerThe Path of DaringThe  Child I knew

Płyty i książkę można kupić u organizatorki: agnieszka@agnieszkajurko.pl. Wybrane utwory i całe płyty można także kupić na Itunes i Amazonie (kliknij tutaj).

Shirlie z gitarą

 

W swoim dorobku posiada wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan. Swoją karierę na scenie zaczęła od muzyki rockowej, a kiedy podczas koncertu doświadczyła spontanicznego przepływu ogromnej energii postanowiła wykorzystać ją do pozytywnego oddziaływania na słuchaczy. To wydarzenie zapoczątkowało jej rozwój duchowy w kierunku wykorzystania głosu ludzkiego jako doskonałego instrumentu uzdrawiania.

Przedostatnia płyta Grateful (Wdzięczność) została wydana w 2011 (spis treści, próbki utworów i i teksty piosenek). Powstanie jednego z utworów Ra Maat Ka jest związane z pierwszym pobytem Shirlie w Egipcie z polską grupą w 2009 r. Podczas medytacji w piramidzie Cheopsa słowa Ra Maat Ka po prostu przypłynęły do niej i zainspirowana swoimi przeżyciami napisała piosenkę właśnie o tym tytule. Później od naszej przewodniczki dowiedzieliśmy się, że Ra Maat Ka jest imieniem koronacyjnym królowej Hatszepsut a podczas wizyty w świątyni Karnak znaleźliśmy na obelisku kartusz z wpisanym Ra Maat Ka. Kolejny utwór Wizzard of the Will (Czarodziej Woli) został specjalnie napisany na egipski warsztat Toma de Winter "Wewnętrzny Alchemik". Także jako Polacy mieliśmy znaczący udział w powstaniu tej duchowej płyty.

Baner BeTheLove

Ostatnia płyta Be The Love (Bądź Miłością) została wydana na jesieni 2015 (spis treści, próbki utworów i teksty piosenek). Utwór Awakening (Przebudzenie)  jest oparty na pierwszym na świecie przemówieniu o ochronie środowiska wygłoszonym przez wodza Chief Seattle w 1851 r. The Gift (Dar)  mówi o dziedzictwie przodków  przechowywanym w naszym DNA. Skydancer (Niebiańska Tancerka) przywołuje kobiecą energię tybetańskiej bogini. Lotus of the Nile (Kwiat Nilu) zabierze nas do starożytnego Egiptu...

 

Nowość: aplikacja z Aniołami Dźwięku

na iPhone, iPad oraz na tablety i smartfony z systemem Android.

Więcej informacji kliknij tutaj.

Angel Sanctus 51

Shirlie prowadzi autorskie warsztaty o dźwiękach czakr, uzdrawianiu dźwiękiem, uzdrawianiu żeńskiego i męskiego rodu, kreatywności, uwalnianiu przeszłości, manifestowaniu marzeń, uzdrawiającej mocy żywiołów Matki Natury. Warsztaty zawierają intonowanie dźwięków, medytacje, elementy relaksacji, wizualizacje, techniki oddechowe. Jej praca opiera się na świętych dźwiękach skoncentrowanych na czakrach. To są warsztaty z dźwiękiem a nie nauka śpiewania:) Na zajęcia Shirlie przychodzą osoby  zainteresowane rozwojem osobistym, z zablokowaną czakrą gardła, wstydzące się własnego głosu (tak jak ja kiedyś czyli Agnieszka:) oraz wszyscy, którzy kochają dźwięk i muzykę.

Shirlie od wielu lat propaguje swoją innowacyjną metodę pracy z dźwiękiem w Wielkiej Brytanii, Szwecji, na Malcie, Węgrzech, Chorwacji i Słowenii, a od roku 2005 regularnie w Polsce. Od 2009 jeździ z polskimi grupami do Egiptu, gdzie prowadzi medytacje wewnątrz Wielkiej Piramidy Cheopsa (piramida na wyłączność przez 2 godziny tzw. private hours bez innych turystów), przed Sfinksem oraz w świątyniach Karnak, Abydos, Dendera.

Zobacz dodatkowe materiały:

 

Shirlie Roden - Wywiad

 

Wywiad z Shirlie cz. 1

Wywiad z Shirlie cz. 2

RA MAAT KA

RA MAAT KA, RA MAAT KA
LET TRUTH BE MY GOAL
RA MAAT KA, RA MAAT KA
FLY FREE, ETERNAL SOUL

ANCIENT WISDOM, ANCIENT STONES
ANCIENT KNOWLEDGE IN MY BONES
IN THE DARKNESS, FEEL THE POWER
RISE WITHIN THE SACRED FLOWER

RA MAAT KA, RA MAAT KA ...

więcej...

RA MAAT KA

RA MAAT KA, RA MAAT KA
Niech prawda będzie moim celem
RA MAAT KA, RA MAAT KA
Leć swobodnie, wieczna duszo

Starożytna mądrość, starożytne kamienie
Starożytna wiedza w moich kościach
Poczuj tę moc w ciemnościach
Powstań w świętym kwiecie

RA MAAT KA, RA MAAT KA...

więcej...