Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj24
mod_vvisit_counterWczoraj100
mod_vvisit_counterTen tydzień200
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.289
mod_vvisit_counterTen miesiąc642
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2780
mod_vvisit_counterWszystkie3684877

Czytelnicy online: 4
Twój IP: 34.239.176.54
Dziś jest: 2024-06-14 07:06Instytut Biocybernaut

Instytut Biocybernaut został założony w 1983 roku przez dr. Jamesa V. Hardta, fizyka, psychologa o ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w praktyce klinicznej i badaniach dotyczących podwyższania poziomu fal mózgowych przy pomocy neurofeedbacku. Instytut Biocybernaut oferuje intensywne programy szkoleniowe wykorzystujące zaawansowaną, autorską technologię z zakresu neurofeedbacku w swoich ośrodkach w Kanadzie, Meksyku i USA oraz od 2010 r. w jedynym ośrodku w Europie w Maierhöfen (płd Niemiec). Dr Hardt poświęcił swoje całe dorosłe życie na badanie i ulepszanie naukowej technologii oraz metod uczenia ludzi w zwiększaniu aktywność fal alfa w mózgu. Stworzony przez niego system treningu jest tak skuteczny, że Stany Zjednoczone przyznały mu specjalny patent za rozwiązania technologiczne.

Treningi z wykorzystaniem neurofeedbacku umożliwiają naukę kontrolowania fal mózgowych, co skutecznie podnosi:

 • Lepszy dostęp do wybaczania
 • Jakość uwalniania się od obciążających programów
 • Świadomość Duchową
 • Pewność siebie i samozrozumienie
 • Poczucie Własnej Wartości
 • Kreatywność o 50%
 • Jasność umysłu
 • Efektywność pracy
 • Poziom IQ o 11,7 punkta
 • Zdrowie psychiczne i fizyczne
 • Sportowe wyniki
 • oraz znacząco wzmacnia efekty pracy klinicznej (uzależnienie od alkoholu i narkotyków; terapia osobista, uwalnianie od stresu, ciągłych napięć, lęków i traum)
Trening Zwiększania Aktywności Fal Alfa

Po latach badań naukowych dr James Hardt odkrył, że wybaczenie i otwarcie serca jest niezbędne, aby szybko nauczyć się podwyższania poziomu fal alfa, dzięki którym można osiągnąć wiele korzyści takich jak: bardziej szczęśliwe życie, zwiększoną kreatywność, wyższe IQ. Niektórzy pytają dr. Hardta: „Czy nie mogę osiągnąć wyższego poziomu kreatywności i IQ oraz obniżyć poziomu lęku bez pracy nad przebaczaniem?”.  W odpowiedzi dr Hardt tylko się uśmiecha i łagodnie mówi: „Rzeczy, które chcesz osiągnąć to jedynie efekty uboczne głębokiej pracy nad duchowością, w tym również pracy nad przebaczaniem.”

Nauczenie się szybkiego podwyższania poziomu fal alfa w mózgu, jak też fal theta i delta, wymaga duchowego rozwoju. Praca badawcza Instytutu Biocybernaut na polu Nauk Duchowych wykazuje istnienie przyczynowego związku pomiędzy falami mózgowymi  a poziomem rozwoju duchowego. W ciągu zaledwie siedmiu dni Treningu Alfa 1 będziesz w stanie osiągnąć taki model fal mózgowych jaki posiadają osoby intensywnie medytujące Zen od 21-40 lat.

Według Wikipedii: biofeedback EEG (elektroencefalografia) lub neurofeedback - biologiczne sprzężenie zwrotne - dostarczanie człowiekowi informacji zwrotnej („feedback”) o zmianach jego stanu fizjologicznego. Zmiany fizjologiczne organizmu monitorowane są przez odpowiednie urządzenie, np. pomiarowy system komputerowy. Metoda ta wykorzystywana jest między innymi w psychologii, w medycynie, ale także w sporcie czy biznesie.Jest to także metoda terapii, polegająca na podawaniu pacjentowi sygnałów zwrotnych o zmianach stanu fizjologicznego jego organizmu, dzięki czemu może on nauczyć się świadomie modyfikować funkcje, które normalnie nie są kontrolowane świadomie, np. fale mózgowe, opór elektryczny skóry, napięcie mięśni itp.

 

Relacje polskich uczestników z treningu Alfa: kliknij na imię: AGNIESZKA , BOŻENAJANUSZMAŁGORZATA

Zdjęcia z treningu: 2011, 2012, 2014, 2015, 2016

Wywiad z dr. Jamesem Hardt: kliknij tutaj

Opis Treningu Alfa: kliknij tutaj

Wyjątkowe cechy Treningu Instytutu Biocybernaut: kliknij tutaj

 

 

Informacje (sposób przygotowania, terminy płatności) i zapisy na treningi Zwiększania Aktywności Fal Mózgowych w Niemczech/Kanadzie/USA /Meksyku:

Wyłączny Przedstawiciel BIOCYBERNAUT INSTITUTE w Polsce:

Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl , tel: (0048) 501 625 528

 

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim (poziom potrzebny do aktywnego udziału min. średnio zaawansowany). Tłumaczyłam dla polskich uczestników kilka  razy kursy Alfa i z chęcią potłumaczę dla kolejnych osób lub przygotuję ze słownictwa osoby mówiące po angielsku.Intensywny Trening Zwiększania Aktywności Fal Alfa

prowadzą trenerzy Instytutu Biocybernaut.

Zapisy przez Wyłącznego Przedstawiciela na Polskę - Agnieszkę Jurko.

Grupy są międzynarodowe. Treningi są po angielsku, możliwe jest tłumaczenie na polski.

Terminy:  13-19 czerwca, 23-29 czerwca, 23-29 sierpnia 2024 w Maierhofen w  Niemczech (Bawaria). Grupa max 4 osób.

Zwiększanie aktywności fal Alfa przy pomocy treningu wykorzystującego neurofeedback. Korzyści: przywrócenie modeli fal mózgowych z młodości (z czym wiąże się odwrócenie efektów starzenia), poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego, zwiększona świadomość duchowa, lepszy dostęp do przebaczania i uwalniania się od zbędnych przywiązań, rozwój naturalnej intuicji i umiejętności rozwiązywania problemów, wzrost kreatywności i IQ i inne.
Więcej…