Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj27
mod_vvisit_counterWczoraj100
mod_vvisit_counterTen tydzień203
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.289
mod_vvisit_counterTen miesiąc645
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2780
mod_vvisit_counterWszystkie3684880

Czytelnicy online: 3
Twój IP: 34.239.176.54
Dziś jest: 2024-06-14 07:26Intensywny Trening Zwiększania Aktywności Fal Alfa

prowadzą trenerzy Instytutu Biocybernaut.

Zapisy przez Wyłącznego Przedstawiciela na Polskę - Agnieszkę Jurko.

Grupy są międzynarodowe. Treningi są po angielsku, możliwe jest tłumaczenie na polski.

Terminy:  13-19 czerwca, 23-29 czerwca, 23-29 sierpnia 2024 w Maierhofen w  Niemczech (Bawaria). Grupa max 4 osób.

Zwiększanie aktywności fal Alfa przy pomocy treningu wykorzystującego neurofeedback. Korzyści: przywrócenie modeli fal mózgowych z młodości (z czym wiąże się odwrócenie efektów starzenia), poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego, zwiększona świadomość duchowa, lepszy dostęp do przebaczania i uwalniania się od zbędnych przywiązań, rozwój naturalnej intuicji i umiejętności rozwiązywania problemów, wzrost kreatywności i IQ i inne.

Trening Zwiększania Aktywności Fal Alfa z zastosowaniem biofeedbacku i najnowszej opatentowanej technologii generującej neurofeedback umożliwia każdej osobie  zwiększenie liczby fal mózgowych Alfa. Instytut Biocybernaut (www.biocybernaut.com) załozony przez dr. Jamesa Hardt prowadzi treningi z zastosowaniem biofeedbacku, które w szczególności są ukierunkowane na zwiększenie fal Alfa i liczne inne korzyści.

Zdjęcia z warszawskiego wykładu poprowadzonego przez dr. Jamesa Hardt (październik 2015): kliknij TUTAJ

 

Trening Zwiększania Aktywności Fal Alfa

<Czy wiedziałeś, że niepokój, depresja oraz stłumione emocje "otumaniają" mózg i sprawiają, że szybciej się starzeje? Teraz jest już możliwe osiągnięcie bardziej harmonijnych relacji z innymi, większej satysfakcji z życia, bardziej kreatywnego myślenia i i odwrócenia procesu starzenia się mózgu. Można go wyćwiczyć, tak aby znajdował się w zrelaksowanym twórczym stanie KREATYWNEGO MYŚLENIA przez cały czas, aby każdy z nas mógł doświadczać w życiu tego, czego naprawdę pragnie.> Cytat z książki dr. Jamesa Hardta "Sztuka kreatywnego myślenia" (pierwsze polskie wydanie, maj 2013, zakup możliwy m.in u Agnieszki Jurko):

Cena książki:  49 zł (w tym koszty przesyłki listem poleconym na terenie Polski). Płatność: przedpłata - numer konta podam po otrzymaniu zamówienia.

W roku 1962 odkryto, że ludzie mogą nauczyć się w jaki sposób wytwarzać więcej fal mózgowych Alfa, jeśli za każdym razem, nawet przy najmniejszym ich przyroście, otrzymają potwierdzenie tego faktu za pomocą biofeedbacku. Korzyściom jakie może przynieść trening poświęcony falom Alfa towarzyszyło ogromne zainteresowanie i ekscytacja. Jednak zaraz potem przyszło rozczarowanie niepowodzeniami tych treningów wynikającymi z tego, że do badań stosowano złe rozwiązania technologiczne, a naukowcy wykazali się ignorancją w kwestii protokołów treningowych (a muszą być one bardzo skrupulatne). Jeśli nie nauczymy uczestnika tego, w jaki sposób może on zwiększyć liczbę fal Alfa w swoim mózgu, nie osiągnie on nowych stanów umysłowych o obniżonym poziomie niepokoju, podwyższonej kreatywności i bezwyysiłkowym przełączaniu się w tryb szczytowej wydajności. Z drugiej jednak strony trening z zastosowaniem właściwej technologii i metod zwiększania liczby fal Alfa da ludziom dostęp do całkowicie nowego sposobu życia, włączając w to niższy poziom niepokoju, lepsze zdrowie, mniej wypadków, zwiększoną kreatywność, wydajność szczytową i więcej szczęścia.

 

Relacja polskich uczestników z treningu Alfa:

kliknij na imię:  AGNIESZKA BOŻENA,   JANUSZMAŁGORZATA

Zdjęcia z treningów: 20122014, 2015, 2016.

 

Wyłączny Przedstawiciel BIOCYBERNAUT INSTITUTE w Polsce:

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl , tel: (0048) 501 625 528

 

Pozytywne korzyści wynikające z większej aktywności fal Alfa w mózgu


Ludzie lubią naśladować swoich idoli czy ulubieńców, a dla wielu takimi idolami są mistrzowie sportu. Wiele osób dowie się czym jest trening fal Alfa obserwując jak rozwijają się ich ulubieni sportowcy. Gdy ludzie zrozumieją jaki wachlarz korzyści przynosi nauczenie się kontroli nad przepływem fal Alfa i Theta w mózgu, wielu z nich chętnie przeznaczy 6-8 godzin dziennie w ciągu siedmiu kolejnych dni na trening podnoszenia fal Alfa i samorozwoju. Jedno z badań, które przeprowadzono podczas 7-dniowego treningu fal Alfa wykazało, że zmiany jakie zaszły w ich emisji były porównywalne ze zmianami, jakie zachodzą u osób medytujących Zen przez 21 do 40 lat. Umiejętności i kunszt łuczników Zen okryte są legendą. Wszyscy już zdążyliśmy się przyzwyczaić do nowinek technologicznych, które nadają naszemu życiu przyspieszenia, ale skrócenie 21-40 lat medytacji do okresu 7 dni treningu robi i tak ogromne wrażenie.

Trening zwiększania aktywności fal Alfa w mózgu wykorzystujący biofeedback jest sam w sobie nadzwyczajny. Dzięki naszej technologii ludzie mogą zmienić siebie i swoje życie na lepsze. Ludzie cieszący się wysoką liczbą fal Alfa w mózgu są bardziej spokojni, kreatywni i częściej udaje im się przebywać w stanach szczytowej wydajności. Tacy ludzie również czują mniej wrogości, gniewu, smutku czy przygnębienia, a ponadto są bardziej przyjaźni, pełni wigoru, motywacji i myślą w przejrzysty sposób. Świat stanie się lepszy gdy więcej ludzi nauczy się zwiększać aktywność fal Alfa w swoich mózgach.

O ludziach, którzy potrafią dostosowywać rodzaj fal mózgowych do danej sytuacji mówi się, że są szczególnie uzdolnieni. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, bo nie musisz urodzić się ze szczególnymi uzdolnieniami. Dysponujemy już technologią i metodami treningu, dzięki którym prawie wszyscy są w stanie generować modele fal mózgowych idealnie dostosowane do sytuacji, w jakiej akurat się znajdują. Czy chciałaś/eś kiedykolwiek być wybitnie uzdolnionym? Jeśli włożysz w to odrobinę wysiłku to marzenie może się ziścić.

 

W jaki sposób trening zwiększania aktywności fal Alfa może Tobie pomóc?

Programy treningowe Instytutu Biocybernaut były tworzone przez ponad 20 lat, przez cały czas prowadziliśmy nad nimi badania naukowe i optymalizowaliśmy je tak, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia przebudzeń duchowych, uzyskania głębokiego spokoju i pełnego zrozumienia.


Treningi Instytutu Biocybernaut mogą Tobie pomóc:

1. W staniu się bardziej świadomym.
2. Uzdrowieniu nieświadomych negatywnych emocji, takich jak smutek, złość czy lęk.

Coaching w wybaczaniu i uwalnianiu się od obciążających wzorców, który ma miejsce w czasie treningu Alfa sprawia, że uwolnisz się od konfliktów i negatywnych emocji. Dzięki temu poczujesz się bardziej Silny/-na, Komunikatywny/-na, Spokojny/-na i przepełniony Miłością. Korzystnymi "ubocznymi" efektami tego przebudzenia duchowego jest zwiększona Kreatywność, obniżenie poziomu niepokoju (mniej napięć) i więcej Szczęścia.

Szczegółowy spis korzyści:

 • Przywrócenie modeli fal mózgowych z młodości, z czym wiąże się odwrócenie efektów starzenia
 • Korzystne zmiany w obszarze osobowości
 • Budowanie pewności siebie i szacunku do własnej osoby
 • Poprawa relacji z innymi ludźmi
 • Szybkie uczenie się i wzrost IQ o 11,7 punktu
 • Wzrost kreatywności o 50%
 • Poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego
 • Zwiększona świadomość duchowa
 • Łatwiejsze wchodzenie w stan medytacji i rozszerzonej świadomości
 • Lepszy dostęp do przebaczania i uwalniania się od zbędnych przywiązań
 • Rozwój naturalnej intuicji i umiejętności rozwiązywania problemów
 • Utrzymywanie spokoju i koncentracji w stresujących sytuacjach
 • Podniesienie umiejętności i sprawności oraz czerpanie z nich radości
 • Zwiększenie klarowności umysłowej i efektywności
 • Umiejętność działania bardziej efektywnie i kreatywnie przy obniżonym poziomie napięcia
 • Czerpanie korzyści ze zwiększonej wydajności

 

Więcej informacji:


*  Wyjątkowe cechy treningu w Instytucie Biocybernaut (po polsku): kliknij tutaj.

* Opis treningu Alfa (po polsku): kliknij tutaj

 

Cena: intensywny 7-dniowy trening Alfa w Niemczech kosztuje 16 998 USD - ta kwota będzie przeliczona na aktualny niemiecki kurs wymiany na euro w momencie wystawienia faktury proforma przez niemiecki oddział Instytutu Biocybernaut. Uwaga: należy wziąć fakturę na polską firmę, aby nie płacić dodatkowo 19% niemieckiego vatu. Do zapłaty jest jeszcze zakwaterowanie (obiado-kolacje są w cenie treningu). Zajęcia trwają k. 10-12 dziennie. Ze względu na ograniczoną liczbę kabin dźwiękoszczelnych max liczba uczestników to tylko 4 osoby. Trening jest prowadzony po angielsku i przygotowuję ze słownictwa każdego uczestnika (wymagany poziom min Intermediate). Możliwe jest także symultaniczne tłumaczenie na język polski. Wynagrodzenie tłumacza to koszt 7 400 zł + pokrycie kosztu dojazdu, noclegów i wyżywienia.

 

Informacje (dojazd, sposób przygotowania, terminy płatności) i zapisy na treningi Zwiększania Aktywności Fal Mózgowych w Niemczech i w USA:

Wyłączny Przedstawiciel BIOCYBERNAUT INSTITUTE w Polsce:

Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: (0048) 501 625 528