Zobacz nowości:

S Shirlie Roden


sound by jbgmusic

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj84
mod_vvisit_counterWczoraj101
mod_vvisit_counterTen tydzień560
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.546
mod_vvisit_counterTen miesiąc1548
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2444
mod_vvisit_counterWszystkie3680340

Czytelnicy online: 2
Twój IP: 44.210.149.205
Dziś jest: 2024-04-20 15:02Aplikacja z Aniołami Dźwięku

Jak używać kart?

Talia składa się z 52 kart z wizerunkiem otwartego lub zamkniętego kolorowego kwiatu lotosu. Jest podzielona na 8 zestawów czakr i dodatkowe 4 Anioły Dźwięku, z 10 różnymi tekstami. Wybierz kartę stukając w nią palcem. Usłyszysz jak czytam dla Ciebie jej tytuł i afirmację. Stuknij ponownie, aby obrócić kartę. Po drugiej stronie znajdziesz tekst i wskazówki, jak pracować z zdaną kartą. Stuknij w lotos, aby zaśpiewać dźwięk razem ze mną i oddychać w wibracjach koloru.

 

Czemu służy ta aplikacja?

Możesz używać tej aplikacji do ćwiczenia swojego głosu, skupiania energii w swoim ciele i ośrodkach energetycznych. Rozładujesz stres i napięcia, ożywisz siebie i swój głos przy pomocy dźwięku, będziesz mógł konstruktywnie pracować ze swoim ciałem i życiem. To wszystko dzięki wskazówkom z kart.

 

Dlaczego muszę to mieć?

To jedyna tego typu aplikacja na rynku. Jest unikalna, praktyczna, inspirująca, a przy tym może być świetną zabawą. Do każdej karty przyporządkowany jest muzyczny fragment,  jest tu zatem dużo do odkrywania – nie tylko o samych kartach, ale także o sobie. Będziesz mógł także wykonywać dźwiękowe czytania dla swojej rodziny i przyjaciół.

 

W jaki sposób ta aplikacja może mi pomóc?

Tej aplikacji może używać każdy. Nie musisz być muzycznym geniuszem ani śpiewakiem operowym. Nauczysz się ufać własnemu głosowi i sile świętego dźwięku, a także połączysz się ze swoim wewnętrznym przewodnikiem. Otwarte karty czakr pokażą Twoje mocne strony, podczas gdy zamknięte karty czakr uświadomią Tobie blokady energetyczne. Cztery Anioły Dźwięku zainspirują Ciebie do ciągłego podążania ścieżką dźwięków, kolorów i wibracji, tak abyś mógł na nowo dostroić się do życia.

 

Opinie:

„To naprawdę wspaniałe! Karty prawdziwie mnie inspirują, a ich mądrość prowadzi mnie do mojej własnej prawdy.”

„Anioły Dźwięku dają mi światło, pocieszenie i siłę w tym trudnym momencie życia.”

„Moc Miłości bije z każdej karty i dociera głęboko do mojej duszy. Dziękuję za ten piękny dar!”

„Aplikacja Shirlie wprowadziła w moje życie nowy wymiar duchowości dzięki temu, że korzystam z niej codziennie. Nawet w najbardziej stresującej chwili mogę wznieść się na wyższy poziom i skupić moją energię we właściwym kierunku.”

„Łącząc swój dar i najnowszą technologię, Shirlie pomaga skontaktować się z Aniołami Dźwięku, które niosą nam spokój, pogodę ducha i oświecenie wtedy kiedy najbardziej ich potrzebujemy.”

 

Gdzie można kupić aplikację?

W sklepie iTunes - na iPhone i iPad:

https://itunes.apple.com/gb/app/sound-healing-cards/id915827727?mt=8

 

W sklepie Google Play - na tablety i smartfony z systemem Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sound.healing