Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj50
mod_vvisit_counterWczoraj113
mod_vvisit_counterTen tydzień330
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.638
mod_vvisit_counterTen miesiąc1499
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2171
mod_vvisit_counterWszystkie3687837

Czytelnicy online: 2
Twój IP: 44.200.140.218
Dziś jest: 2024-07-18 13:075 Wymiarów Świadomej Seksualności

Ustawienia Hellingera, świadome oddychanie, medytacje

prowadzący: Jacek Borowicz, Paweł Trzciński

5 - 8 sierpnia 2021 w Czarnowie k. Kamiennej Góry (dolnośląskie)

AKADEMIA ŻYCIA

ORAZ STOWARZYSZENIE REBIRTHERÓW POLSKICH

ZAPRASZAJĄ NA

5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI

 

Energia seksualna jest jednym z ważniejszych przejawów naszej energii życiowej. Niezależnie od tego, czy aktualnie jesteśmy w relacji z partnerem/partnerką czy też jesteśmy sami, energia ta zasila nas na wielu poziomach. Czy mamy jednak do niej pełny, swobodny i świadomy dostęp? Czy też może w naszej osobistej historii ukształtowały się blokady zatrzymujące lub ograniczające jej przepływ? Jak wtedy przywrócić pełnię naturalnego przepływu naszej energii seksualnej?

Zapraszamy Ciebie na intensywny warsztat, na którym przyjrzysz się relacji ze swoją seksualnością, odkrywając i uwalniając blokady emocjonalne i przekonania utrudniające jej swobodny przepływ.

W trakcie warsztatu będziemy:

  • rozbudzać naszą energię życiową uwalniając swobodny jej przepływ i wyrażając swoje emocje poprzez świadomy oddech – doświadczysz pracy z oddechem metodą rebirthingu, będącą – poza jogiczną pracą z oddechem - jedną z najdłużej praktykowanych metod pracy z oddechem w zachodniej kulturze terapeutycznej - i wyprzedzającej wiele obecnie propagowanych,
  • łączyć się z energią życia płynąca w naszym rodzie – pracując metodą ustawień systemowych, krok po kroku, powoli i bezpiecznie zrobisz to, co dostępne i możliwe na dany moment by rozwiązać zakorzenione w przeszłości problemy ograniczające Twoją zdolność do swobodnego przepływu energii seksualnej,
  • pogłębiać i rozwijać samoświadomość unikalnego, seksualnego ja, w którym mieszczą się nasze indywidualne sposoby satysfakcjonującej ekspresji energii seksualnej.

Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia rozwojowe. Składają się na niego 2 bloki zajęć: przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 godz. i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz pracę indywidualną możesz podejmować swoje osobiste, rozwojowe tematy. W czasie wolnym chętnie realizujemy spontaniczne aktywności, jest więc czas na spacer, poznawanie magicznych miejsc w pobliżu,  wieczorny taniec, saunę i jacuzzi.

WAŻNE – naszym celem jest stworzenie w trakcie pobytu środowiska wspierającego psychoedukację, rozwój osobisty i samodzielne doskonalenie uczestników. Nie zajmujemy się żadną formą leczenia stanów chorobowych, nie mamy również kompetencji w zakresie terapii uzależnień. Pracujemy nad naszą seksualnością z otwartością, wrażliwością i pełnym poszanowaniem granic uczestniczek i uczestników. Na warsztatach nie pracujemy z nagością.

Dr Jacek Borowicz - pedagog twórczego myślenia i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk NLP (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates), nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Metodę ustawień systemowych poznawał (i wciąż doskonali) na szkoleniach i grupach superwizyjnych prowadzonych przez Heiko Hinrichs, dyplomowanego terapeuty rodzinnego, założyciela Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów od kilkunastu lat zajmującego się metodą Berta Hellingera (www.familyaffair.pl).

Paweł Trzciński - profesjonalista IT i realizator dźwięku. Praktyk i certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl), od ponad 30 lat interesuje się eksploracją świadomości. Swoją wiedzę techniczną łączy z medytacyjnymi eksperymentami. Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Eksperymentuje też z afirmacjami i indukcjami hipnotycznymi pozytywnych umiejętności przekazywanymi w stanie theta. Kilka lat temu opracował autorską metodę zmiany przekonań życiowych (ARLS - Advanced Reprograming Life Scripts) przy użyciu nagrań z dudnieniami różnicowymi. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), a od 10 lat członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org).

 

OPŁATY:

1) warsztaty rozwoju osobistego: 540 zł. RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacyjnych lub weekendowych warsztatach z Akademią Życia, cena 440 zł.

2) zakwaterowanie w 3 i 4 os. pokojach z łazienkami + pełne wyżywienie wegetariańskie: 540 zł (3 dni x 170 zł + niedzielny obiad). Cena zawiera 1 wejście do sauny i jakuzzi, ręcznik, kosmetyki, szlafrok.

UWAGI:

  • warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 440 zł najpóźniej do7-go lipca. Reszta płatności za warsztat, zakwaterowanie i wyżywienie płatne gotówką pierwszego dnia zajęć,
  • o udziale decyduje data wpłaty zaliczki - ilość miejsc ograniczona, max 14 uczestników.
  • pomagamy w transporcie - koordynujemy wolne miejsca w samochodach u zmotoryzowanych uczestników lub odbieramy z Kamiennej Góry,
  • zaczynamy w czwartek 5 sierpnia obiadem o godz. 14.00, kończymy w niedzielę 8 sierpnia obiadem o 14.00,
  • można przyjechać dzień wcześniej 4 sierpnia na dodatkowy wypoczynek (nocleg+śniadanie 120 zł),
  • strona www Akademii Życia: tutaj.

Miejsce: Pensjonat MONTE LUNA,  pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami. Adres:  ul. Czarnów 29, 58-400 Pisarzowice k. Kamiennej Góry, woj. dolnośląskie,

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel: 501 625 528