Zobacz nowości:

Informacje organizacyjne

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj47
mod_vvisit_counterWczoraj113
mod_vvisit_counterTen tydzień327
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.638
mod_vvisit_counterTen miesiąc1496
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2171
mod_vvisit_counterWszystkie3687834

Czytelnicy online: 1
Twój IP: 44.200.140.218
Dziś jest: 2024-07-18 12:40Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®)

warsztat prowadzi Tom de Winter z Holandii

certyfikowany trener Drunvalo Melchizedeka

21-24 września 2023 w Warszawie

26 polska edycja!

Zapewniamy tłumaczenie z angielskiego na polski.

Święta Przestrzeń Serca, nowa metoda aktywacji pola Merkaba z poziomu Serca, programowanie Merkaby, Koherencja Serca z Umysłem, aktywacja Trzeciego Oka i Szyszynki, dostęp do własnego źródła Mądrości i nieograniczonego Potencjału.

 

Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®)

Tom de Winter nazywa Drunvalo Melchizedeka swoim mentorem, nauczycielem i przyjacielem. Dzięki niemu odkrył swoją misję życiową i od ponad 20 lat naucza aktywacji Merkaby na całym świecie. Drunvalo, po przekazaniu warsztatu Merkaba wyszkolonym trenerom, skoncentrował się na prowadzeniu innego warsztatu Życie w Przestrzeni Serca. Następnie po wielu latach rozwijania tego kursu wprowadził nowy element - aktywację Merkaby poprzez Serce. Kolejnym etapem było założenie w 2011 r. Szkoły Przywracania Wspomnień (The School of Remembering®) oraz szkolenie licencjonowanych trenerów upoważnionych do prowadzenia jego najnowszego warsztatu PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA (Awakening The llluminated Heart®). Ten warsztat zawiera wiedzę z Życia w Świętej Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba z poziomu serca, programowanie Merkaby, aktywację Trzeciego Oka i Szyszynki; umożliwia dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa, życie z poziomu Prawdziwego Ja oraz inne starożytne techniki.

 

Zdjęcia z warsztatu w Rajszewie k.Warszawy: kliknij TUTAJ

Nowa wiedza na tym niezwykłym warsztacie zmieni wszystko.

Nadszedł czas ponownego połączenia się z ciałem świetlistym. Czas wejścia na Ścieżkę Serca - podążając nią zmienisz swoje Życie, które już nigdy nie będzie takie samo.

Wykład Tom de Winter

Program warsztatu:

 • Nowy rodzaj aktywacji Merkaby (ciała świetlistego) z poziomu Serca
 • Programowanie Merkaby
 • Święta i Maleńka Przestrzeń Serca
 • Aktywacja Trzeciego Oka i szyszynki - wzmocnienie zdolności pozazmysłowych i utworzenie aureoli
 • Koherencja Serca z Umysłem
 • Harmonia Serca i Umysłu
 • Kreacja z poziomu Serce - Umysł
 • Medytacje wg Blue School Claudette Melchizedek
 • Rytuał sufi otwierający Serce
 • Uzdrowienie Serca i Duszy
 • Oddech Jedności: Matka Ziemia-Ojciec Niebo
 • Miłość Uniwersalna
 • Oczyszczanie ciała emocjonalnego i uzdrowienie negatywnych wzorców w ciele fizycznym
 • Dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa
 • Życie z poziomu Prawdziwego Ja

Po warsztacie staniesz się bardziej świadomym i odpowiedzialnym za swoje Życie, nauczysz się jeszcze wielu innych praktycznych rzeczy, dzięki którym Twoje Życie będzie ukierunkowane na Miłość, Szczęście, Entuzjazm, Wdzięczność, Wiedzę, Pasję, Wolność, Radość i Kreatywność.

Drunvalo Melchizedek - warsztat “Przebudzenie Oświeconego Serca” (Awakening The llluminated Heart®) a warsztat “Merkaba/Kwiat Życia”. Nowy sposób aktywacji Merkaby z poziomu Serca tylko na warsztatach “Przebudzenia Oświeconego Serca”. Wstrzymanie licencji na prowadzenie poprzedniego warsztatu Merkaba na całym świecie.

Nauczanie Przebudzenia Oswieconego serca vs Kwiat Zycia

 

Relacja uczestniczki Aleksandry z pierwszej edycji warsztatu

Jesienią, po warsztatach Toma o Wewnętrznym Alchemiku, byłam u niego na indywidualnej sesji. Od tego czasu minęło kilka miesięcy i wiem, że to był ważny moment w życiu. Słowa Toma wpłynęły na moją świadomość siebie i wyzwoliły siły do zmian. Ten proces zaprowadził mnie do warsztatu "Przebudzenie Oświeconego Serca".Wtedy powiedziałam Tomowi - Nie podoba mi się to, co do mnie mówisz. Potrafię to  zrozumieć, odpowiedział. Bo powiedział to, co przeczuwałam, ale nie chciałam poczuć uczciwie. Ściśnięcie uczuciowe, stłumiony gniew, skłonność do manipulowania ludźmi - to we mnie było. Co mam robić, zapytałam. Nic, obserwuj, odpowiedział Tom. Spirit of Science 21: Przepływ torusa

Zwerbalizował też moje mocne przekonanie, że jest we mnie dużo energii kobiecej. Dodał jeszcze, że boję się spojrzeć co jest pod podłogą, a przecież wiem, to zdolność jasnowidzenia. Dowiedziałam się też, że noszę w sobie mistycyzm, jaki może mieć tylko kobieta. Tom radził, żebym przestała czytać książki, bo to wprowadza w moje życie chaos, tylko zacząć pisać swoją. O sobie. Poczułam, że przede mną długa droga i właśnie to mnie zdenerwowało, przestraszyłam, że nie dam rady. Na kolejnych warsztatach Toma o Kreowaniu Rzeczywistości dotarło do mnie dobitnie, że naszą siłą jest to, co czujemy. Uczucia kreują życie. Na wiadomość, że Tom po raz pierwszy w Polsce będzie prowadził warsztaty o Przestrzeni Serca, postanowiłam tam pójść. Czy zdołam dostać się do mojego serca, niepokoiłam się.


1 DZIEŃ

Wyszliśmy do ogrodu, stanęliśmy w kole, zamknęliśmy oczy. Wezwaliśmy Anioły. Poprosiliśmy, by jeden z nim zamieszkał w nas na czas warsztatów. Tom okadzał nas dymem szałwii, ujrzałam różowe światło, poczułam opiekę, błogość i słowa - delikatność, subtelność.

Można żyć z poziomu umysłu, tak zazwyczaj żyjemy. I jest to życie dualne. Jest coś, co wydaje się złe i coś, co bierzemy za dobre. I mamy wówczas mnóstwo wątpliwości - co wybrać, co zrobić, co poczuć? Nie wiemy. Umysł jest kreatywny, ma miliony odpowiedzi na jedno pytanie. I to nas gubi. To jest świat ego - jak czarna dziura. Im więcej energii mu poświęcamy, tym w większą siłę rośnie. Nigdy go nie nakarmimy, a sami pogrążymy się w niebezpiecznej dla nas nieświadomości. Świadomy krok ku życiu to wejście do Świętej Przestrzeni Serca. Byliśmy tam, zanim nie zeszliśmy do nieświadomych głębin. Dusza ma zapis tego wszystkiego, z poziomu Serca łączymy się z Kronikami Akaszy. Tam nie ma potrzeby zadawania pytań, odpowiedź jest bowiem jedna. To całkiem inny poziom niż niskie wibracje, w których przyzwyczajeni jesteśmy żyć. W Sercu jesteśmy poza polaryzacją. Proste? Tak. Tylko dlaczego tak trudno się nam tam dostać? Dlaczego nie żyjemy Sercem? Dlaczego wybieramy iluzję życia w przekonaniu, że wszystko jest na zewnątrz nas, a my nie mamy na to wpływu? Z lęku przed dokonywaniem wielkich rzeczy, przed odkryciem prawdziwego siebie. I kurczymy się zamiast rozszerzać. Gubi nas to, że chcielibyśmy się trzymać pewnych, pozornie trwałych struktur. Przestrzeń Serca jest tożsama zaufaniu sobie. Miłości - gdy jej nie ma, te drzwi są zamknięte. Być może teraz nadszedł czas, by sobie to wszystko przypomnieć? Przeżyć Wniebowstąpienie i doświadczyć Jedności. Dostać się do tego najcichszego miejsca we Wszechświecie, tylko mojego. Tam są tylko dobre sny, można je śnić, będąc przebudzonym. Wniebowstąpienie zaczyna się wtedy, kiedy poznajecie prawdę o sobie. Prawda was wyzwoli. Gdy Tom to mówił tytułem wstępu, poczułam, że tęsknię za własnym Sercem i to bardzo. Im bardziej odpuścicie oczekiwania, tym bardziej jesteście czyści. Bądźcie tym, czego doświadczacie.

Pierwszego dnia warsztatów robiliśmy ćwiczenia przygotowujące nas, byśmy później mogli  dostać się do Świętej Przestrzeni Serca. Podczas tych ćwiczeń "poznałam" moją czakrę szyszynki, która znajduje się w środku mózgu. Moja wygląda jak klejnocik, jest srebrną kulką. Podczas ćwiczeń wędrowała ona w moim ciele, leżała na dłoni, czułam jej ciężar i ruch. Próbowałam patrzeć nią na świat, nie oczami. Znalazłam się w innym pomieszczeniu, innym świecie. Wszystko co sobie wyobrażacie, jest prawdą, powiedział Tom.

Wędrowałam w szklanej kuli nad ziemią, w oddali widziałam morze, pas lasu, pode mną były dachy domów, a za nimi góry. W kuli nie było lęku. Był spokój. Uczucie, którego doznaliście w kuli, zapamiętajcie, powiedział Tom.

Jak często na warsztatach u Toma, spotkaliśmy się ze swoim męskim i żeńskim pierwiastkiem. To przecież dwie jakości, które kształtują Wszechświat, są też w nas. A w naszej jednej komórce mieści się cały Wszechświat, uczy nas Tom. Podczas ćwiczenia z biało-niebieskiej mgły wyłoniła się dziewczyna - wodna istota. Z niebieskim kwiatem w dłoni, w środku którego był schowany diament. Już możesz być delikatna, powiedziała. Mężczyzna pojawił się w otoczeniu czerwonego koloru. Wyglądał jak młody król. Podarował mi płaskie pudełko pełne złotych kulek i powiedział, że zamienią się w to, co zechcę. Podczas ćwiczenia mieliśmy poczuć te dary na swoich dłoniach, w lewej od kobiety, w prawej od mężczyzny. I spróbować zamienić je miejscami. Moje przedmioty pozwoliły mi to zrobić. Ćwiczenie miało nam pokazać zrównoważenie naszych wewnętrznych pierwiastków - męskiego i żeńskiego. Bez tego trudno iść dalej w rozwoju.
PEŁNA RELACJA: kliknij  TUTAJ

Ten niezwykły warsztat rozwoju osobistego z nową wiedzą zmieni wszystko.

Nadszedł czas, abyś ponownie  połączył/-a się z swoim ciałem świetlistym w sposób naturalny i pełny. A Twoje Serce otworzy drogę do Jedności.

Podążając Ścieżką Serca zmienisz swoje Życie, które już nigdy nie będzie takie samo.

Spirit of Science 15: Moc Serca

Przed warsztatem proszę przeczytać trzy pierwsze książki Drunvalo Melchizedeka: Tajemnica Pradawnego Kwiatu Życia Tom I i II (każdy tom 59 zł) oraz Życie w Przestrzeni Serca (49 zł). Książki można kupić m.in. u organizatorki Agnieszki Jurko, przy zakupie trzech książek wysyłka bezpłatna.


Prowadzący Tom de Winter: terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii.  Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry, wzmacniania fal mózgowych Alfa. Już od  ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka i posiada   uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę o świętej geometrii oraz o ponownej aktywacji Merkaby. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu "Przebudzenie Oświeconego Serca". Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.


Lista certyfikowanych trenerów warsztatu „Przebudzenie Oświeconego Serca”: http://www.drunvalo.net/teachers/index.php

 

ZAPISY:

Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel: 501 625 528.

Drunvalo Melchizedek's School of Remembering® Coordinator Event
Koordynator warsztatów w Szkole Przywracania Wspomnień Drunvalo Melchizedeka

 

TERMIN: 21-24 września 2023. Zaczynamy 21-go (czwartek) o godz. 11.00 i kończymy 24-go (niedziela) k. godz. 15.00. Godziny zajęć: czwartek 11.00-18.00, piątek/sobota 10.00-17.00, niedziela 10.00-15.00.

OPŁATA za warsztat: 2170 zł. Możliwe są poniższe zniżki:
Zniżka 200 zł przy wpłacie zaliczki 900 zł w ciągu 14 dni od rezerwacji miejsca, opłata 1970 zł.
Zniżka 600 zł dla osób powtarzających warsztat, opłata 1570 zł.

MIEJSCE: Warszawa, ul. Dostępna 24 (dzielnica Bemowo).

MOŻLIWE NOCLEGI:

UWAGI:

 • warunkiem rezerwacji miejsca jest zaliczka 900 zł. Reszta płatności za warsztat płatne gotówką pierwszego dnia warsztatu,
 • ograniczona liczbę miejsc (max 20 osób),
 • proszę zabrać obuwie na zmianę,
 • warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski
 • zgodnie z zaleceniem Drunvalo Melchizedeka osoby pragnące uczestniczyć w warsztacie są proszone o rejestrację na stronie www.drunvalo.net, link do rejestracji po angielsku to ramka ENROLL NOW: kliknij TUTAJ. Jednorazowa opłata rejestracyjna 14,99 USD. Na stronie jest możliwość wybrania języka polskiego. Po rejestracji proszę zapisać się także przez formularz na warsztat Toma de Winter (TUTAJ). Po rejestracji użytkownicy otrzymają też dostęp do newslettera (po angielsku) ze strony Drunvalo i innych materiałów np. wywiady i video, specjalne zniżki na produkty ze strony Drunvalo. Osoby, które nie są w stanie zarejestrować się np. ze względów językowych proszę o kontakt.

 

Tom de Winter prowadzi także indywidualne konsultacje (przed lub po warsztacie)

Opłata: 490 zł bez tłumaczenia (sesja może być po holendersku, angielsku, niemiecku), 590 zł z tłumaczeniem. Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie mailowe i wpłata zaliczki 150 zł.

Na sesję najlepiej przyjść z konkretnymi pytaniami, mogą one dotyczyć życia prywatnego, osobistego, finansowego, rozwoju osobistego i wszelkich spraw, z którym nie można sobie dać rady samemu. Tom ma wgląd energetyczny, ma także dostęp do Kroniki Akaszy i doradza, w którym kierunku iść. Może też zrobić "czytanie" z daty urodzenia tzn. jaki wpływ energetyczny mają na Ciebie Twoje imiona, nazwisko rodowe, dzień, miesiąc, rok i miejsce urodzenia. Sesja trwa do 60 minut.

 

Każdy uczestnik warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca otrzyma bezpłatnie standardową opaskę na oczy, która będzie potrzebna do medytacji.  Jednakże dla osób zainteresowanych nabyciem profesjonalnej maski do głębokich stanów medytacyjnych i relaksacji amerykańskiej firmy Mindfold będzie możliwość jej zakupu podczas warsztatu w cenie 159 zł/ sztuka (przy samodzielnym zakupie 1 sztuki ze strony producenta koszt k. 220 zł z vatem i cłem). Maska MINDFOLD (http://www.mindfold.com/) to elastyczna maska polecana przez Drunvalo Melchizedeka. W trakcie jego warsztatów uczestnicy używają właśnie tej maski do medytacji i wewnętrznych podróży. Całkowita blokada od światła zewnętrznego (nawet przy otwartych oczach) wzmacnia pracę gruczołów dokrewnych m.in. szyszynki i przysadki mózgowej. Maska posiada osłony z miękkiej pianki dokładnie przylegającej do twarzy i dzięki temu po jej założeniu zapada absolutna ciemność. Posiada regulowane paski, aby dopasować ją dokładnie to twarzy. W zestawie znajduje się także zestaw zatyczek do uszu.

 • idealna do głębokich medytacji i relaksacji
 • do spania w trakcie podróży samolotem
 • przynosi ulgę podczas bólu głowy, migreny
 • używana podczas terapii masażem
 • nie niszczy makijażu oczu