Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj39
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień371
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc642
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668677

Czytelnicy online: 5
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 08:15Zadbaj o swoje zdrowie

Praktyczne metody oczyszczania i regulacji organizmu

warsztat prowadzi bioenergoterapeuta Zbigniew Ożarski

Termin: 27 marca  2011  (niedziela) w Warszawie

Zgłoszenie na warsztaty
.

Tempo życia jest coraz szybsze.  Im więcej pracujemy  tym bardziej obciążamy nasz organizm np. nadmierną ilością pożywienia zajadamy stres, za krótko śpimy, mamy zmienne nastroje, łatwo łapiemy infekcje i stany zapalne.

Istnieją różne metody i techniki wspomagające zmęczony i zestresowany organizm, ale większość z nich wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Podczas tego warsztatu Zbyszek przekaże praktyczne i szybkie metody oczyszczania i regenerowania organizmu.

 

Program zajęć obejmuje następujące zagadnienia:

  • odblokowanie energii w czakrach
  • oczyszczanie i regulacja układu trawiennego
  • oczyszczanie i regulacja układu moczowego
  • oczyszczanie i regulacja układu oddechowego
  • oczyszczanie organizmu z toksyn, wirusów, grzybów i bakterii
  • techniki pracy do indywidualnej praktyki w domu

 

Przykład do indywidualnej pracy:

Przykładamy ręce we wskazanych punktach; jeśli na ubranie, to nie w kolorach czarnym, granatowym i fioletowym, gdyż doświadczalnie sprawdzono, że energii płynącej z rąk trudno jest przebić się przez te kolory.

1) Oczyszczanie prawego płata wątroby

Prawą rękę połóż na lewe płuco, a lewą rękę na lewe ucho. Następnie zamień ręce, czyli lewą rękę połóż na lewe płuco, a prawą rękę na lewe ucho. Zrób 8 zmian rąk.

2) Oczyszczanie lewego płata wątroby

Lewą rękę połóż na prawe płuco, a prawą rękę na prawe ucho. Następnie zamień ręce, czyli prawą rękę połóż na prawe płuco, a lewą rękę na prawe ucho. Zrób 8 zmian rąk.

3) Likwidacja bakterii

dolna część ciała: lewą rękę połóż na lewe nadnercze, a prawą rękę na pępek. Trzymaj ręce przez jakiś czas (to zależy od organizmu, średnio kilka minut)

górna część ciała: lewą rękę połóż na lewe nadnercze, a prawą rękę na potylicę (czubek głowy, szyszynka). Trzymaj ręce przez jakiś czas (to zależy od organizmu, średnio kilka minut)

4) Likwidacja wirusów

dolna część ciała: prawą rękę połóż na lewe nadnercze, a lewą rękę na pępek. Trzymaj ręce przez jakiś czas (to zależy od organizmu, średnio kilka minut)

górna część ciała: prawą rękę połóż na lewe nadnercze, a lewą rękę na potylicę (czubek głowy, szyszynka). Trzymaj ręce przez jakiś czas (to zależy od organizmu, średnio kilka minut)

 

Prowadzący Zbigniew Ożarski: dyplomowany  bioenergoterapeuta i radiesteta z kilkunastoletnią praktyką. W swojej  działalności i udokumentowanej pracy stosuje działania odnoszące się do poziomów energetycznych zwanych medycyną bioenergetyczną. Łącząc metody radiestezyjne z bioenergoterapią i medycyną chińską z sukcesem wspomaga zdrowie. Przy pomocy radiestezji (wahadłem) jest w stanie odczytać wiele zjawisk niemożliwych do odczytania innymi przyrządami pomiarowymi. Specjalizuje się w uruchamianiu owulacji, wzmacnia drożność jajników, pobudza drogi rodne, programuje czas zajścia w ciążę a także narodziny i płeć dziecka, usuwa bóle, stany zapalne, mięśniaki, torbiele, guzy. Swoje metody pracy upowszechnia m. in.: poprzez wykłady, artykuły prasowe i warsztaty, które są doskonałym narzędziem zarówno do samouzdrawiania jaki i terapii.   Jego kursy rekomenduje BIOPOL -  Polskie Stowarzyszenie Bioenergoterapeutów.  

Termin: 27 marca (niedziela), od 10.00 do 16.00

Miejsce: dokładne miejsce zostanie podane na tydzień przed warsztatem.

Uwaga: proszę zabrać obuwie na zmianę oraz kubek na gorące napoje. Do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata.

 

Opłata: 170 zł. Osoby powtarzające 100 zł. Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata w wysokości 70 zł. 

Zapisy: Agnieszka Jurko,  agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528.