Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj38
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień370
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc641
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668676

Czytelnicy online: 9
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 08:05Jak zachować zdrowie i urodę?
AgnieszkaJurko.pl

Warsztat raczej dla Pań:)

prowadzi bioenergoterapeuta Zbigniew Ożarski

5 lutego (niedziela)  w Warszawie

Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane zachowaniem młodości oraz poznaniem antykoncepcji energetycznej na niezwykłe spotkanie ze Zbyszkiem.
Zgłoszenie na warsztaty
.

Zbyszka poznałam kilka lat temu i od tego momentu jestem bardziej świadoma swojego ciała energetycznego. Dzięki  niemu stosuję antykoncepcję energetyczną  i sama oczyszczam  swoje ciało fizyczne  ze stanów zapalnych.  Od samego początku naszej znajomości  propaguję jego przeogromną wiedzę wśród najbliższych. Po wielu pozytywnych doświadczeniach zarówno moich jak i przyjaciół postanowiłam zorganizować warsztat skierowany raczej dla Pań, chociaż Panowie zainteresowani poniższą tematyka także oczywiście mogą uczestniczyć w zajęciach.


Poruszane zagadnienia:
- przyczyny i metody usuwania bóli głowy, nóg i kręgosłupa
- usuwanie bóli menstruacyjnych, skracanie miesiączki
- regulacja ciśnienia
- antykoncepcja energetyczna
- odczytywanie dni płodnych
- przyczyny problemów zajścia w ciążę
- usuwanie zmarszczek
- zachowanie gładkiej cery
- zachowanie jędrnych piersi
- powiększanie piersi
- techniki pracy do indywidualnej praktyki w domu

Prowadzący: dyplomowany  bioenergoterapeuta i radiesteta z wieloletnią praktyką. W swojej  działalności i udokumentowanej pracy stosuje działania odnoszące się do poziomów energetycznych zwanych medycyną bioenergetyczną. Łączy metody radiestezyjne z bioenergoterapią oraz  medycyną chińską i z sukcesem wspomaga zdrowie. Przy pomocy wahadła radiestezyjnego odczytuje wiele zjawisk niemożliwych do odczytania innymi przyrządami pomiarowymi.

Specjalizuje się w uruchamianiu owulacji, wzmacnia drożność jajników, pobudza drogi rodne, programuje czas zajścia w ciążę a także narodziny i płeć dziecka, usuwa bóle, stany zapalne, mięśniaki, torbiele, guzy. Swoje metody pracy upowszechnia m. in.: poprzez wykłady, artykuły prasowe i warsztaty, które są doskonałym narzędziem zarówno do samouzdrawiania jaki i terapii.   Jego kursy rekomenduje BIOPOL -  Polskie Stowarzyszenie Bioenergoterapeutów. Oprócz kursów bioterapii prowadzi także autorskie warsztaty: "Zadbaj o swoje zdrowie" oraz "Jak zachować zdrowie i urodę". Bardzo chętnie dzieli się swoją olbrzymią wiedzą i przekazuje uczestnikom zajęć praktyczne metody do samodzielnej pracy w domu.

Termin:5 lutego  (niedziela), od 10.00 do 16.00

Miejsce: Warszawa, Nowolipki 21 A (przedszkole w głębi podwórka). Proszę nie iść na Nowolipie bo zdarzają się pomyłki i błądzenie po okolicy:)

Od  dworca centralnego najlepiej dojechać tramwajem. Przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem. na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16, 33, 17. Należy wysiąść na czwartym przystanku o nazwie: NOWOLIPKI,  skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ul. Nowolipki. Przedszkole o numerze 21 a znajduje się wewnątrz podwórka.

Noclegi w okolicy -  rezerwacja we własnym zakresie:

Mieszkania, apartamenty do wynajęcia w centrum - na hasło "JURKO" 10% zniżki: www.exclusiveapartments.com.pl

OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

 

 

Uwagi: proszę zabrać obuwie na zmianę oraz kubek na gorące napoje. Do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata.

Opłata: 150 zł. Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata w wysokości 70 zł. Osoby powtarzające opłata 90 zł.

Zapisy: Agnieszka Jurko,  agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528.