Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj24
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień356
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc627
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668662

Czytelnicy online: 1
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 07:16Uzdrawiająca Siła Dźwięku - medytacja na 2012 r, kąpiel w dźwięku, warsztaty

medytacja na 2012 r, kąpiel w dźwięku, warsztaty, konsultacje

Termin: 23  - 27 września 2011 w Warszawie

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii,  uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz do podnoszenia stanu świadomości. Prowadzi warsztaty dla polskich grup w Polsce i Egipcie.
Zgłoszenie na warsztaty
.

PROGRAM

23 września  (piątek) KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 45 zł

24 września  (sobota) warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEJ LINII PRZODKÓW , 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

25 września  (niedziela): warsztat ŚWIĘTE SYMBOLE I DŹWIĘKI - MĄDROŚĆ STAROŻYTNEGO EGIPTU,  10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

26 września (poniedziałek): Rok 2012 - MEDYTACJA Z DŹWIĘKIEM, 18.00-20.00, Uczestniczenie na zapisy. Opłata 60 zł (tylko 12 miejsc)

Opłata za jeden dzień warsztatów: 270 zł. Opłata za dwa dni warsztatów: 490 zł zamiast 540 zł.

 

Indywidualne konsultacje: 23, 26, 27 września. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie (każda ok. 1,5-2 godz.): 10.30 i 12.30. Konsultacja z tłumaczem 290 zł, bez tłumacza 230 zł. Zaliczka 150 zł jest warunkiem rezerwacji miejsca. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin.

Aby uczestniczyć w zajęciach potrzebne są tylko chęci:) To są warsztaty pracy z dźwiękiem a nie nauka śpiewania:), Na zajęcia przychodzą osoby poszukujące nowych metod pracy nad własnym rozwojem osobistym, osoby wstydzącego się swojego głosu (tak jak kiedyś czyli Agnieszka:) oraz wszyscy, którzy kochają dźwięk i muzykę.

 

Więcej informacji o Shirlie Roden: kliknij tutaj

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

*******************************************

RELAKSACYJNA KĄPIEL W DŹWIĘKU (grupowa sesja)
Tempo codziennego życia rośnie, ciągle spieszymy się i brakuje nam czasu na wyciszenie i bycie z samym sobą. Podczas tego spotkania będzie możliwość doświadczenia bardzo głębokiego relaksu, wyciszenia umysłu i odczucia wewnętrznego spokoju. Podczas sesji uczestnicy będą leżeć (proszę zabrać koc lub śpiwór oraz obuwie na zmianę) a Shirlie swoim pięknym, uzdrawiającym głosem oczyści wszystkie poziomy ciał, podniesie poziom energii życiowej oraz zsynchronizuje półkule mózgowe. Będzie grać na gitarze, gongu oraz użyje dzwonków tybetańskich. Na sesję można przyjść z intencją rozwiązania konkretnego problemu lub po prostu zrelaksować się i odreagować stresy oraz napięcia z dnia codziennego.

*******************************************

Warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEJ LINII PRZODKÓW - połączenie ze wszystkimi męskimi przodkami z poziomu serca, uzdrawianie męskiej  jakości w Tobie. Warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Jak wyglądają pozytywne i negatywne lekcje, jakie otrzymałaś/eś od rodziców i odziedziczyłaś/eś po przodkach? Nie dość, że komórki naszych ciał mają w sobie programy wpajane nam od najwcześniejszych lat, to jeszcze często trzymamy się wzorów nieświadomie przejętych od naszych przodków i przekazywanych przez pokolenia. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, twoje kobiece i męskie energie muszą zostać oczyszczone, być w równowadze i wspierać się wzajemnie.

Te warsztaty, wykorzystujące toning i medytacje przy pomocy dźwięku, pomogą Tobie połączyć się z energią ojca (męskiego wzoru), żeby uwolnić się z negatywnych wzorców z dzieciństwa, oczyścić i nawiązać kontakt z męską linią przodków i zrozumieć zarówno dary jak i wyzwania, które kryją się w genetycznej strukturze komórek. Będziemy pracować z dźwiękiem, żeby wzmocnić męską, logiczną, analityczną, obiektywną i dynamiczną energię yang i otworzyć się na wykonanie kroku w kierunku życia na wyższym poziomie.

Końcowa medytacja będzie podróżą w przeszłość, połączymy się z poziomu serca z tatą, dziadkiem, pradziadkiem, prapra... aż dotrzemy do samego początku naszego rodu. W drodze powrotnej do "tu i teraz" otrzymamy dary od naszych przodków i oraz poczujemy niesamowite wsparcie oraz czystą bezwarunkową miłość płynącą z ich strony.

*******************************************

Warsztat ŚWIĘTE SYMBOLE I DŹWIĘKI - MĄDROŚĆ STAROŻYTNEGO EGIPTU


RA MAAT KA, RA MAAT KA
Niech prawda będzie moim celem
RA MAAT KA, RA MAAT KA
Leć swobodnie, wieczna duszo


Podczas warsztatu odnowimy połączenie ze starożytną, pełną mocy energią i pogłębimy doświadczanie egipskiej mądrości. Przy pomocy świętych dźwięków skoncentrujemy się na centrach energetycznych ciała, które stworzą świetlny kręgosłup i jednocześnie wzmocnią nasze połączenie z Czystą Świadomością z góry oraz energią Ziemi pod nami. Shirlie poprowadzi grupową medytację Kwiatu Lotosu z mantrami bazującymi na egipskich słowach. Połączy pracę z dźwiękiem z Boginią Maat (Sprawiedliwości) i z Bogiem Słońca Ra. Ponadto wprowadzi nas w świat starożytnych symboli takich jak: krzyż Ank, filar Dżed, Kwiat Życia, Kwiat Lotosu (symbol odrodzenia dla Egipcjan), tak aby każdy uczestnik mógł znaleźć swoje osobiste znaczenia tych symboli poprzez rysowanie i łączenie się z nimi przy pomocy dźwięku.


Zajęcia są jednodniową wersją warsztatu "Święte Symbole i Dźwięki", który Shirlie poprowadziła  w marcu 2011 w Egipcie. Relacje z tego warsztatu, kliknij tutaj.

Uwaga: proszę przynieść kolorowe kredki do rysowania.

*******************************************

MEDYTACJA Z DŹWIĘKIEM na 2012 ROK

Zbliżamy się do 2012 roku, coraz mocniej odczuwamy zachodzące zmiany energetyczne na Ziemi i doświadczamy licznych wyzwań z poziomu fizycznego, umysłowego i emocjonalnego. Nawiązanie głębokiego i silnego kontaktu z własną mocą oraz odnalezienie wewnętrznej równowagi pomoże nam, i jednoczesnie planecie Ziemi, w przejściu tego trudnego okresu. Shirlie poprowadzi specjalną medytację, podczas której pozytywne oddziałowywanie dźwięków pomoże nam w kreacji wewnętrznej harmonii, równowagi i spokoju - niezależnie od zdarzeń zachodzących w świecie zewnętrznym.

*******************************************

INDYWIDUALNA KONSULTACJA
Pierwszą sesję nazywam zwykle "sesją oczyszczającą", chyba że osoba przychodzi z konkretnym problemem, którym chce się zająć. W trakcie sesji stosuję medytację prowadzoną, by wprowadzić klienta w stan relaksu, w pozycji leżącej, a następnie intonuję dźwięki, poczynając od głowy poprzez całe ciało, bay usunąć "starą" energię i pracując nad centrach energetycznych ciała, również na nogach i stopach. Następnie przeprowadzam proces w odwrotnym kierunku, wprowadzając energię. To bardzo prosta technika, ale ma ogromną moc, ponieważ dźwięk jest silny i ciągły. Czasem klienci zasypiają, czasem następują duże uwolnienia (emocji]) ale głównie relaksują się, odpływają, a po zabiegu czują się znacznie lepiej.  Może się także zdarzyć (jeśli to poczuję intuicyjnie), że sesja  będzie wyglądać inaczej - to może być np. channeling lub razem z daną osobą będziemy oczyszczać konkretny  problem przy pomocy naszego głosu. Shirlie Roden

*******************************************

MIEJSCE:

kąpiel i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna na I piętrze.

poniedziałkowa medytacja i konsultacje indywidualne: miejsce będzie podane w terminie późniejszym.

Dla osób przyjezdnych polecam nocleg w hostelu, trzeba samemu zrobić rezerwacje z wyprzedzeniem: OkiDoki Hostel, Plac Dąbrowskiego 3. okidoki@okidoki.pl, Tel. +48 22 826 51 12, http://www.okidoki.pl, ceny od 42 zł w pokoju wieloosobowym w górę. Od dworca centralnego około 20-25 minut na piechotę.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A:
Najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz 150 zł za sesję indywidualną.
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na warsztaty proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata).