Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj40
mod_vvisit_counterWczoraj113
mod_vvisit_counterTen tydzień320
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.638
mod_vvisit_counterTen miesiąc1489
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2171
mod_vvisit_counterWszystkie3687827

Czytelnicy online: 2
Twój IP: 44.200.140.218
Dziś jest: 2024-07-18 11:21Uzdrawiająca Siła Dźwięku - warsztaty, kąpiel w dźwięku oraz sesje

Zajęcia z Shirlie Roden - duchową nauczycielką o wysokich anielskich wibracjach

14- 26 marca 2019 w Warszawie

Shirlie na swoich autorskich warsztatach pomaga w odkrywaniu niezwykłych właściwości dźwięków i własnego głosu, którego można użyć do otwarcia SERCA na przepływ bezwarunkowej miłości,  podniesienia poziomu energii, uzdrowienia emocji i ciała fizycznego. Jej warsztaty zawierają intonowanie dźwięków, medytację, relaksację, wizualizację i techniki oddechowe.

Uzdrawiająca Siła Dźwięku - warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje

 

Program:

22 marca (piątek): KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00  Uczestniczenie tylko na zapisy. Opłata: 60 zł.

23 marca (sobota): Warsztat UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI, 10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

24 marca (niedziela): Warsztat UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEGO RODU,  10.30-17.30, ul. Nowolipki 21 A

14-26 marca: Indywidualne uzdrawiające sesje - tylko o godz. 10.30 lub o 12.30

 

Więcej informacji o Shirlie Roden: kliknij tutaj

Artykuły Shirlie oraz relacje z jej z warsztatów: kliknij tutaj

Wywiad video z Shirlie: kliknij tutaj

 

UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego i dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak - to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj wysoko wibracyjnej anielskiej muzyki. Shirlie poprowadzi medytację, podczas której oczyścisz i aktywujesz czakry oraz połączysz się z Matką Ziemią. Shirlie będzie także śpiewać, grać na gitarze, gongu i dzwonkach tybetańskich.

To spotkanie podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa). Podczas Kąpieli w Dźwięku doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju.

Podczas Kąpieli w Dźwięku uczestnicy będą leżeć na materacach i dla własnego komfortu proszę zabrać coś do przykrycia, proszę także zabrać obuwie/kapcie na zmianę.

 

Warsztat UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI

Shirlie przygotuje Ciebie do wkroczenia w Anielski Świat. Podczas całego dnia zrelaksujesz ciało i umysł oraz otworzysz się na przepływ uzdrawiającej energii. Przywołasz Archanioły i poprosisz je o wsparcie za pomocą dźwięku, medytacji, oddychania i wizualizacji. Dzięki temu połączeniu poczujesz Boską Istotę w sobie oraz jedność ze Wszechświatem.

Pozwól sobie na przyjęcie  darów  od  czterech Archaniołów. Odetnij więzy przeszłości poprzez pracę z Michałem,  przyjmij boskie uzdrowienie od Rafała (którego imię znaczy „Bóg uzdrawia”),  wypal swój cień ogniem Uriela i  otrzymaj prowadzenie od Gabriela. Przywołaj anielskie wibracje dźwiękiem, poproś o ich pomoc oraz wdychaj,  wizualizuj i czuj ich niebiańską  esencję. Te Boskie Istoty będą już zawsze z Tobą pracować, pomogą uzdrowić Twoją przeszłość,  oczyszczą i podniosą wibracje każdej Twojej komórki oraz wypełnią  Ciebie pozytywną energią. Zaufaj i otwórz się na te dary. Anioły czekają na Ciebie.

Anioły Dźwięku pracują z osobami pragnącymi osiągnąć harmonię, którą możemy nazwać czystą harmonią symfoniczną. I Twoją misją życiową jest właśnie stworzenie harmonii i usunięcie wszelkich dysonansów (blokad) w ciele duchowym, fizycznym, emocjonalnym oraz w relacjach międzyludzkich. Dzięki współpracy z Aniołami wzmacniasz nie tylko siebie, ale także Ciało Świetliste całej Ludzkości. Błogosławieństwa Aniołów są zawsze z Tobą (cytat z najnowszej książki Shirlie "Anioły Dźwięku", pierwsze wydanie wkrótce).

 

UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEGO RODU - warsztat dla kobiet i mężczyzn

Jakie masz pozytywne i negatywne wzorce przekazane przez rodziców i wcześniejsze pokolenia? Czy pragniesz uwolnić obciążające Ciebie wzorce zakodowane w komórkach Twojego ciała?

Bez względu na to czy jesteś mężczyzną czy kobietą Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby były w równowadze i wspierały się wzajemnie. Podczas tego warsztatu połączysz się z poziomu serca ze wszystkimi Kobietami z Twojego rodu i uzdrowisz swoją Wewnętrzną Kobietę. Będziesz pracować z dźwiękiem, aby wzmocnić kobiecą (intuicyjną, twórczą) energię, podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowanie.

W trakcie najważniejszego procesu obejmującego pracę z dźwiękiem, medytację, wizualizację i regresing połączysz się z energią wszystkich swoich Przodkiń. Z poziomu serca nawiążesz kontakt z swoją Matką, Babką, Prababką, prapra..  i uwolnisz się od negatywnych wzorców zapisanych w Twoim ciele. Po tym etapie otrzymasz od nich Dary a w Twoim Rodzie pojawi się stały przepływ Miłości. Poczujesz w sobie Moc i wsparcie Przodkiń w życiu codziennym. Poprawi się jakość Twoich relacji w najbliższej rodzinie oraz pojawi się wybaczenie, zgoda, zrozumienie i bliskość.

Uwaga: osoby, które wcześniej uczestniczyły w tym warsztacie mogą go powtórzyć, aby jeszcze bardziej pogłębić wcześniejsze doświadczenia lub aby odkryć kolejne warstwy wzorców -  gotowych dopiero teraz na uwolnienie i pozytywną transformację.

 

INDYWIDUALNA UZDRAWIAJĄCA SESJA

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością. Na początku konsultacji prowadzę medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonujemy dźwięki do centrów energetycznych ciała (do czakr) zaczynając od czakry podstawy aż do czakry korony. Pomagam klientowi odszukać pierwotną przyczynę danego problemu i on sam (przy mojej pomocy) uzdrawia daną sytuację lub obciążający wzorzec. Bardzo ważnym elementem sesji jest właśnie uświadomienie sobie danego wzorca i uwolnienie blokujących emocji z nim związanych. W ten sposób  usuwamy "starą" energię i wprowadzamy w jej miejsce energię Czystego Światła o wibracji bezwarunkowej miłości. Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd każdy z nas pochodzi.

Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji jestem cały czas w stanie głębokiej medytacji i prowadzą mnie Anioły. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczenie. Shirlie Roden

 

Gdybyśmy mogli cofnąć czas o kilka tysięcy lat  zobaczylibyśmy naszych przodków w kamiennych kręgach, na szczytach gór, w dolinach, na brzegu rzek, jezior i mórz. Wszędzie tam śpiewano, tańczono o wschodzie i zachodzie słońca, o każdej porze roku, przy narodzinach i przy śmierci. Nasi przodkowie  żyli w harmonii z rytmami natury, z wibracją i  dźwiękiem Matki Ziemi, ponieważ  instynktownie znali  jednoczącą i transformującą siłę dźwięku.

W obecnych czasach przesiadujemy przed komputerem, w nieskończoność piszemy maile, wysyłamy wiadomości tekstowe z telefonów komórkowych zamiast komunikowania się słowami. Siedzimy na kanapie i oglądamy życie na ekranie komputera zamiast doświadczania tego życia w grupach społecznych. Nic dziwnego, że nie wibrujemy w harmonii z innymi ludźmi i z Ziemią.  Na szczęście nadal nosimy w sobie wiedzę o dźwiękach naszych przodków - o wspólnym intonowaniu i śpiewaniu. Ta wiedza jest zapisana w komórkach w DNA  i jest dla nas łatwo dostępna. Najbardziej zdumiewającą rzeczą, którą odkryłam prowadząc warsztaty już od ponad 15 lat jest to, że wibracja dźwięku ma natychmiastowy wpływ na ciało człowieka. Nawet jeśli od dzieciństwa wmawiano Tobie, że nie potrafisz śpiewać i nie używałeś głosu od lat, i jeśli początkowo wydajesz z siebie tylko słaby dźwięk, to ten dźwięk i tak ma natychmiastowy wpływ na Twoje ciało fizyczne. Nie ma znaczenia, jaki to będzie dźwięk. Oczywiście głos jest jak mięsień, staje się bardziej silny i piękny im częściej go używasz. Nawet jeśli nie czujesz się zbyt pewny swojego głosu, to gdy pracujesz w energii grupy, zauważysz, że „wtapia się”on w dźwięki innych osób  umożliwiając Tobie relaks i uwolnienie. Ponadto dźwięk grupy wytwarza bardzo przyjemny rezonans  dla Twojego ciała.

Ludzie są zdumieni jak łatwa jest praca z dźwiękiem i jakie natychmiastowe przynosi efekty. Gdy intonujemy ten święty dźwięk wibruje on na szczycie głowy pobudzając wiązkę nerwów łączącą prawą i lewą półkulę. Intonowanie usprawnia połączenie pomiędzy tymi półkulami powodując ich głęboki relaks  oraz  umożliwia wejście w głęboki stan alfa. Daje nam to nie tylko odczucie wewnętrznego relaksu, ale też otwiera na podpowiedzi intuicji i wzmacnia kreatywność.

Shirlie Roden (pełen artykuł TUTAJ).

 

OPŁATY:

* Jeden dzień warsztatów: 290 zł. W przypadku uczestniczenia w dwóch warsztatach cena 540 zł zamiast 580 zł.

* Kąpiel w dźwięku 60 zł.

* Sesja indywidualna (trwa ok. 2 godzin): 300 zł bez tłumaczenia, 370 zł z tłumaczeniem. Zaliczka 150 zł gwarantuje rezerwację miejsca, zaliczka jest bezzwrotna w przypadku anulowania sesji na krócej niż 48 godzin. Uwaga: sesje możliwe tylko o godz. 10.30 i 12.30.

 

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

 

Dodatkowe uwagi:
* warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 zł za każdy dzień warsztatów oraz 150 zł za sesję indywidualną
* z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
* na warsztaty proszę zabrać duże ilości wody do picia, luźne ubranie, obuwie na zmianę, kubek na gorące napoje (do dyspozycji uczestników będzie kawa i herbata).
* zajęcia są tłumaczone z angielskiego na polski

 

MIEJSCA ZAJĘĆ:

Kąpiel w dźwięku i warsztaty: ul. Nowolipki 21 A (nie Nowolipie), przedszkole w głębi podwórka, wejście dla personelu, sala gimnastyczna (I piętro).

Indywidualne konsultacje: Tarchomin, Nowodwory, ul. Książkowa 9 F (dokładny adres zostanie podanym meilem).

 

Noclegi w okolicy miejsca grupowej kąpieli w dźwięku i warsztatów -  rezerwacja we własnym zakresie: Hostel Apiano (kilka minut od miejsca warsztatów): www.apiano.pl, Al. Jana Pawła II 57, ceny od 49 zł w pokoju wieloosobowym, tel. 22/630 05 3022/630 05 30 , Kom: 883 155 877883 155 877 , mail: hostel@apiano.pl.  //El-Hostel (kilka minut od miejsca warsztatów), www.elhostel.pl, ul. Smocza 1, ceny od 40 zł w pokoju wieloosobowym, tel: 691 409 173691 409 173 , mail: info@elhostel.pl.

Jak dojechać na Nowolipki 21 A: najlepiej tramwajem (podróż trwa około 6 minut), przystanek tramwajowy znajduje się pod wiaduktem, kierunek Żoliborz. Na przystanek można się dostać wyłącznie przejściem podziemnym, bezpośrednio z dworca. Tramwaje: 16 w kierunku ŻERAŃ FSO, 19 w kierunku PIASKI, 33 w kierunku KOŁO, 17 w kierunku ŻOLIBORZ. Tramwaj jedzie cały czas prosto Al. Jana Pawła II. Należy wysiąść na przystanku czwartym o nazwie: Nowolipki. Skręcić w lewo, przejść przez pasy i cały czas trzymać się lewej strony ulicy Nowolipki (ul. Nowolipki jest ulicą prostopadłą do Al. Jana Pawła II). Przedszkole pod numerem 21 A znajduje się wewnątrz podwórka. Zajęcia odbędą się na 1 piętrze, w sali gimnastycznej.

 

W Polsce została wydana książka Shirlie "UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM"

W tej książce Shirlie wskazuje, jak na nowo odkryć moc głosu, która może uzdrowić Twoje życie i życie ludzi dookoła Ciebie. Przy pomocy prostych narzędzi dowiesz się  jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom nauczysz się usuwania emocjonalnych blokad.


Spis treści:

  • Wszyscy jesteśmy uzdrowicielami
  • Narzędzia pracy
  • Święta Przestrzeń
  • Dźwięk, kolor i ruch
  • Jestem przekaźnikiem dźwięku - używanie dźwięku w pracy z innymi
  • Krąg dźwięku - praca z dźwiękiem w grupach
  • Twórcze pisanie i dźwięk
  • Uzdrawiające Zwierzęta Dźwięku
  • Uzdrawianie  Dźwiękiem Ziemi

Cena: 33 zł + koszt dostawy listem poleconym 9 zł.


Książkę i płyty Shirlie można kupić u organizatorki Agnieszki:) Próbki utworów z CD: kliknij TUTAJ