Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj24
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień356
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc627
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668662

Czytelnicy online: 2
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 07:09Starożytne Świątynie - rejs po Nilu, Abu Simbel, Abydos, uzdrowiciel sufi Adel
IMGP2207

Zapraszam na kolejną niezwykłą podróż - podczas której odwiedzimy słynnego uzdrowiciela sufi Adela el Atar oraz najważniejsze świątynie.

11 - 18 marca 2021 w Egipcie - Luksor, Abydos, Dendera, Edfu, Kom Ombo, File, Asuan, Abu Simbel.  Kameralna grupa max 10 osób.

Wyjazd dla osób zafascynowanych Starożytnym Egiptem oraz miejscami mocy i Izydą - Boginią Kobiecości, Miłości, Magii, Odrodzenia i Uzdrawiania!
Niezwykłe miejsca mocy i uzdrawiające metody Adela sięgające czasów starożytnych!

Wyprawa do Mistycznego Egiptu

uzdrowiciel sufi Adel el Atar

Rejs po Nilu i zwiedzanie Starożytnych Świątyń

 

NTV Janusza Zagórskiego - wywiad z Adelem: TUTAJ

Zdjęcia z uzdrowicielem Adelem: TUTAJ

Zdjęcia z poprzednich wypraw: TUTAJ , TUTAJ,


Jeżeli czujesz, że starożytny Egipt wzywa Twoją Duszę i jeżeli potrzebujesz wypoczynku od otaczającej rzeczywistości to zapraszam do dołączenia do naszej grupy.

Unikalny i wyjątkowy program obejmuje świątynie, do których nie docierają polscy turyści. Pojedziemy bowiem do świątyni Ozyrysa w Abydos, świątyni Hathor w Denderze  oraz do bardzo odległych świątyń w Abu Simbel na dalekim południu Egiptu. W latach 70-tych UNESCO pod kierownictwem polskiego archeologa i egiptologa prof. Michałowskiego przesunęło te świątynie w głąb lądu, aby je uratować przed zatopieniem i zachować dla przyszłych pokoleń.

Program:

Cena za Pakiet: 1970 zł + 690 usd. Cena zawiera:

 • 5***** statek wycieczkowy o podwyższonym standardzie Deluxe Suite (4 noclegi, 3 posiłki dziennie),
 • 4*** hotel Iberotel nad Nilem w Luksorze (2  noce, 3 posiłki dziennie),
 • 4**** hotel Golden Beach w Hurghadzie nad Morzem Czerwonym (1 nocleg, all inclusive),
 • śniadania w formie bufetu (napoje w cenie)
 • obiady i kolacje w Luksorze/Asuanie/na statku (napoje płatne dodatkowo),
 • wszystkie przejazdy zgodnie z programem,
 • lokalnego przewodnika mówiącego po polsku,
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem,
 • sprawdzonego i doświadczonego egipskiego organizatora wszystkich moich wypraw do Egiptu, który jest z nami cały czas i opiekuje się naszą grupą,
 • wykład uzdrowiciela sufi Adela el Atar i dwie wizyty w jego centrum uzdrawiania + możliwość umówienia się na indywidualną sesję (opłata: dobrowolny datek),
 • wysoko-wibracyjny olejek duchowy IZYDA, który łączy z energią Kobiecości, Miłości, Magii, Odrodzenia i Uzdrawiania. Adel poczuł energię Bogini Izydy i stworzył tę niezwykłą kompozycję zapachową, którą dodatkowo dla naszej grupy doładuje wysoką wibracją swojej modlitwy. Będziemy używać tego olejku przed wejściem do każdej świątyni w celu wzmocnienia naszego odczuwania i osiągnięcia wewnętrznej równowagi między Kobiecością a Męskością.

Cena Pakietu dotyczy miejsca w pokoju dwuosobowym z łazienką; jedynka za dopłatą za cały pobyt 200 usd.  Osoby, które zgłoszą się jako ostatnie i nie będzie dla nich wolnego miejsca w pokoju dwuosobowym będą spały w jedynce za dopłatą. Pokoje trzyosobowe możliwe tylko w hotelu w Luksorze i w Hurghadzie.

Ponadto: przelot czarterem k. 1300-1500 zł (czarter z Warszawy do Hurghady i z powrotem, nie ma bezpośrednich połączeń z Luksorem), ubezpieczenie turystyczne k. 80 zł, 25 usd za wizę kupowaną indywidualnie po przylocie na lotnisku w Hurghadzie ALE WIZA W MARCU JEST BEZPŁATNA oraz własne wydatki na pamiątki i zwyczajowe napiwki.

UWAGA: Wyjazd zostanie potwierdzony po zebraniu min. 6 osób. Ważne: paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od momentu wjazdu do Egiptu (należy przesłać skan paszportu organizatorce). PRZED WYLOTEM NALEŻY ZROBIĆ TEST WYMAZOWY. PRZED POWROTEM DO POLSKI, ABY UNIKNĄĆ KWARANTANNY, NALEŻY ZROBIĆ W EGIPCIE TEST ANTYGENOWY LUB WYMAZOWY.

Terminy płatności:

 • 1970 zł płatne w ciągu 7 dni od momentu zgłoszenia się na konto organizatorki,
 • 690 usd płatne gotówką pierwszego dnia w Egipcie,
 • bilet lotniczy płatny bezpośrednio na konto biura podróży pod koniec lutego.

ZAPISY: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

 

Adel el Atara

Adel el Atar (http://www.adel-el-atara.com) urodził się w rodzinie uzdrowicieli i ma niezwykły wrodzony dar pomagania innym. Pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. Mieszka z rodziną w Luksorze i prowadzi Oils, Herbs and Spices Center for Mind, Body and Soul (Centrum olejków, ziół i przypraw dla Umysłu, Ciała i Duszy). Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej w Paryżu i z pedagogiki w Besancon (Francja), obronił doktorat z medytacji w literaturze francuskiej, skończył szereg szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii, od 17 lat uczy francuskiego w szkołach w Egipcie.

Od  kilku lat Adel przyjeżdża regularnie do Warszawy, gdzie prowadzi warsztaty o Leczniczej Wiedzy Starożytnego Egiptu oraz udziela indywidualnych sesji uzdrawiających.

Umiejętności Adela: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych i różnego rodzajów bytów, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy. Jest specjalistą od refleksologii głowy i stóp. W swoim centrum posiada szereg mieszanek opartych wyłącznie na naturalnych składnikach (na bazie ziół i olejków) stosowanych na różne dolegliwości: m.in. na problemy z układem oddechowym (astma, zapalenie płuc, oskrzeli i zatok), z układem trawiennym (żołądek, wątroba, trzustka, jelita), z układem moczowym, z system odpornościowym, ze skórą (łuszczyca, egzema, trądzik), artretyzmem, żylakami, hemoroidami, bólami mięśni i innymi.

Adel w swoim centrum w Luksorze prezentuje grupom medytującym przede wszystkim olejki do oczyszczenia i harmonizacji czakr oraz uzdrawiające zioła i maści.  Za każdym razem proponuje też sesje naszym grupom, które zazwyczaj odbywają się późnym wieczorem. Adel jest niezwykłą osobą,  o której barwnie opisała jedna z uczestniczek:

<..Było już dobrze po 21:00, gdy przekroczyliśmy progi sklepu. Mimo późnej pory jego właściciel, Egipcjanin Adel, będący równocześnie kimś w rodzaju bioenergoterapeuty czy szamana, przywitał nas bardzo serdecznie. Poczęstował nas herbatą, jednym ze specjałów sklepu, i przedstawił nam swoje szczególne towary: wonności, olejki, zioła, przyprawy itd. Na jednej z koleżanek zademonstrował też energetyczne działanie jednego ze specyfików. Kiedy niemal wszyscy przywarliśmy do kantoru, by robić zakupy, Adel wskazał na kilka osób, w tym na mnie, że dobrze by było aby mógł nam zrobić zabieg, ponieważ w każdym z nas jest coś z przeszłości, co wymaga oczyszczenia. Zgodziliśmy się. Ciekawe, że przy tym powtórzył kilka razy po cichu, jakby do siebie, że jesteśmy specjalną grupą. Ponieważ następnego dnia wyjeżdżaliśmy z Luksoru o 8-ej rano, było jasne, że zabiegi trzeba będzie zrobić jeszcze tego dnia. Już późną nocą w sklepie została nas wiadoma garstka. Nie bez zaskoczenia stwierdziłam, że nasze grono, to niemal te same osoby, które wraz ze mną były w świątyni bogini Hathor i później w sanktuarium Amenhotepa III. Czułam, że zabiegi terapeutyczne naszego przemiłego gospodarza, to kolejny prezent od losu.  Adel nie żądał od nas pieniędzy, twierdząc, że oni (?) nie przyjmują zapłaty. Jeśli chcemy, możemy dać co łaska, a on przeznaczy to na cele charytatywne. Tak też się stało. Gdy nasz gospodarz robił zabieg dla mnie, otrzymałam „z góry” wgląd w przyczyny, dla których wspomniana wcześniej tajemnicza relacja ma miejsce w moim życiu i jaki będzie jej dalszy przebieg. Adel dał mi też od siebie rady, które mogą okazać się pomocne przy jej transformowaniu..>.  Pełna relacja Beaty: kliknij tutaj

Relacja innej uczestniczki z indywidualnych sesji u Adela:

<Jeśli chodzi o sesje to u mnie to było bardzo głębokie przeżycie na poziomie duchowym, to jakby spotkanie dwóch dusz z tej samej duchowej rodziny. Adel ma ogromną wiedzę i kieruje się czystym i otwartym Sercem i właśnie o to chodzi w dzisiejszych czasach. Jak wykłada to kieruje się czystą bezwarunkową miłością i to się czuje. W sesji prywatnej ze względu na dar jasnowidzenia widzi zablokowane czakry, które utrudniają kreatywne i szczęśliwe życie, a także przeszłe wcielenia. Poprzez jego zabiegi następuje odblokowanie danej czakry i energia zaczyna prawidłowo płynąć, zarazem zmieniając punkt naszego postrzegania, poprzez daną czakrę, a przy tym pięknie tłumaczy w czym jest problem i co powinno się zmienić w swoim życiu, aby czuć się spełnionym. Adel ma wgląd holistyczny w ludzkie ciało, a przy tym czuje się sesje poprzez dusze i głównie o to chodzi w tym chwilowym ludzkim życiu.

Opisałam pokrótce swoje przeżycia, ale były też inne, bo wróciła mi pamięć poprzednich wcieleń co bardzo głęboko przeżyłam, ale to już osobista sprawa. Zresztą tak właśnie działa Egipt, wiele razy tam żyłam, wcześniej przeszliśmy tam z Atlantydy. Zresztą każda dusza ma swoją drogę, najważniejsze to powrót do Źródła w Miłości, Świetle i Jedności. Jeszcze chciałam dodać, że moja córka też była na sesji u Adela i też ma takie zdanie o nim jak ja. No jeszcze dochodzą jego cudowne olejki i perfumy, jak maznę sobie za uchem, to nie ma osoby, która by nie zapytała co tak cudnie pachnie. A maść, którą posmarowałam sobie szyję, gdyż bolało mnie gardło, od razu przeszło. Także jego leczenie holistyczne to rewelacja, przebudzenie i leczenie duchowe i fizyczne. Życzę z całego Serca Tobie i Adelowi, aby się wszystko dobrze ułożyło, niech Bóg i Aniołki Was prowadzą, na pewno skorzysta na tym wiele ludzi. Jesteś kochana, że pomagasz w ten sposób duszyczkom, wykonujesz wspaniałą pracę dla dobra ludzi, Matki Ziemi i całego Wszechświata.  L.N.>