Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj40
mod_vvisit_counterWczoraj113
mod_vvisit_counterTen tydzień320
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.638
mod_vvisit_counterTen miesiąc1489
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2171
mod_vvisit_counterWszystkie3687827

Czytelnicy online: 2
Twój IP: 44.200.140.218
Dziś jest: 2024-07-18 11:18Warsztat "Cywilizacja Hathorów"

warsztat prowadzi Tom de Winter z Holandii

5-6 luty 2022 w Rajszewie k. Warszawie

Doświadcz potęgi starożytnej cywilizacji i duchowej transformacji!

BRAK MIEJSC - ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ.

CYWILIZACJA HATHORÓW

Hathorowie to czysta bezwarunkowa miłość, mistrzowie dźwięku i miłości. Pochodzą z wniebowstąpionej i wielowymiarowej cywilizacji, która wspiera naszą ewolucję od początku istnienia życia na Ziemi. Ostatnim razem byli z nami w czasach starożytnego Egiptu, a do współczesnych czasów zachowały się w świątyniach ich wizerunki pod postacią bogini Hathor.

Obecnie zachodzi proces uzdrawiania na wszystkich poziomach naszego układu słonecznego i to jest ważny moment w historii świadomości ziemi i dlatego Hathorowie ponownie nas wspierają. Wielokrotnie mogliśmy odczuć ich obecność i wsparcie podczas medytacyjnych wypraw z Tomem do Egiptu. W trakcie jednego wyjazdu poprosiłam moje Wyższe Ja o temat następnej wyprawy i „usłyszałam” bardzo wyraźnie „HATHORS” i pierwsza edycja tego warsztatu odbyła się w 2019 w Egipcie, a druga odbędzie się właśnie w lutym.

Podczas warsztatu połączysz się ze starożytną wiedzą Hathorów, która podniesie Twoje wibracje co będzie miało wpływ na zwiększenie świadomości Ziemi. Zanim to jednak nastąpi to najpierw otworzysz i uzdrowisz serce, które bardzo często jest zamknięte z powodu wychowania i edukacji szkolnej. Poprzez kontakt z Hathorami oraz poprzez medytacje uwolnisz obciążające wzorce i otworzysz serce.  A życie z poziomu serca to prawdziwa głęboka miłość z rodzicami, z rodziną oraz z samym sobą. To także większe współodczuwanie, większa kreatywność, wewnętrzna moc i siła.

IMG 0028a


Podczas warsztatu:

 • nauczysz się podróżować energetycznie przy pomocy własnego pola energetycznego,
 • połączysz się z Matką Ziemią i Ojcem Niebo, aby móc przemieszczać swoje pole energetyczne,
 • połączysz się ze Starożytną Wiedzą z poziomu Serca przy pomocy odczuwania i wizualizacji,
 • aktywujesz Trzecie Oko będące przejściem do Starożytnej Mądrości. Otwarcie Trzeciego Oka jest niezbędne, abyś mogła/mógł zobaczyć albo poczuć, w którym kierunku podążać,
 • nawiążesz kontakt z Hathorami,
 • po warsztacie będziesz wypełniona/-ny wysoko wibracyjną energią i dzięki temu połączeniu otrzymasz wsparcie i pomoc na Twojej Drodze Życiowej oraz w podnoszeniu wibracji Ziemi.

Warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski.

Prowadzący Tom de Winter - nauczyciel praktyk duchowych i rozwoju osobistego. Od ponad 20 lat prowadzi warsztaty w Polsce, Egipcie, Rosji, Niemczech, USA.  Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie uzdrawiania, intuicji, kreacji, życia z poziomu serca, wzmacniania fal mózgowych, czytania kronik Akaszy, tantry. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka i prowadzi jego licencjonowane warsztaty: Merkaby (Kwiat Życia) oraz od 2011 r. Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża do Polski kilka razy w roku, od 2009 r. prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (w komnacie Króla, Królowej i Dolnej) oraz bezpośrednio przy Sfinksie.

Termin: 5-6 luty 2022. Zajęcia codziennie 10.00-18.00.

Opłaty:
1) warsztat: 1470 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest bezzwrotna przedpłata 500 zł.
Możliwa zniżka 200 zł przy pełnej wpłacie za warsztat do końca listopada, opłata 1270 zł
2) zakwaterowanie oraz wyżywienie wegetariańskie: 350 zł (możliwość opcji bez noclegu). Osoby bez zakwaterowania: obiad 40 zł/dzień i 30 zł/dzień za korzystanie z ośrodka. Osoby z przyjazdem dzień wcześniej: dodatkowy nocleg+śniadanie 150 zł. Płatność gotówką.

Miejsce: ul. Konwaliowa 15 w Rajszewie (powiat Legionowo), www.rajszewproject.pl, 25 km od Pałacu Kultury, 10 min od granic Warszawy. Nasz ośrodek znajduje się na prawie hektarowej zalesionej i przytulonej do lasu działce. Do naszej dyspozycji są trzy- i czteroosobowe pokoje z łazienkami na korytarzu. Sauna dostępna dla wszystkich. Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z dużą liczbą starych nasadzeń. Do Wisły 1 km, obok las, rezerwat przyrody, blisko stadnina koni, pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa.

Dojazd:
Linia autobusowa nr 2 i 6 firmy Stalko z Warszawy (kierunek Zakroczym lub Modlin Twierdza). Początkowy przystanek firmy Stalko w Warszawie - Domy Towarowe Centrum/Złota - znajduje się przy ulicy Marszałkowskiej pod DT Centrum - idąc od Rotundy/ronda R. Dmowskiego przed ulicą Złotą (na wysokości sklepu Rossmann przy Marszałkowskiej 104/122). Dojazd do Rajszewa zajmie  k. 50 min. Należy wysiąść na przystanku RAJSZEW SZKOŁA i cofnąć się na piechotę 200 m.

Rozkład jazdy linii nr 2 i 6 z Centrum: http://www.stalko.net.pl/linie-regularne.html

Dla przyjeżdżających do Warszawy PKP z Dworca Centralnego kursuje PKS Polonus do przystanku Rajszew – Golfowa 01. Informacja telefoniczna 703 402 802. Rozkład jazdy: kliknij TUTAJ

Samochodem:
od strony Warszawy (jadąc ul. Modlińską przez Jabłonnę) - jak zobaczysz po prawej stronie zieloną tabliczkę z napisem "Rajszew" i miniesz po lewej stronie reklamę pól golfowych - zwolnij. Jak miniesz po  lewej stronie 2 żółte pachołki, skręć za nimi w ul. Konwaliową. Następnie miń drukarnię, nowo-wybudowane domy jednorodzinne,  wjedź na wewnętrzny parking po prawej stronie (ul. Konwaliowa 15). Trasa kliknij TUTAJ

 

Dodatkowe informacje:

 • polecamy książkę „Cywilizacja Hathorów" Toma Kenyon (dostępna u mnie lub w internetowych sklepach). Strona Toma Kenyon: https://tomkenyon.com/polish-archives,
 • warunkiem rezerwacji miejsca jest bezzwrotna przedpłata 500 zł wpłacona w ciągu 14 dni od momentu zapisania się. Reszta płatności za warsztat oraz za nocleg i wyżywienie płatna gotówką pierwszego dnia warsztatu,
 • ograniczona liczbę miejsc (max 25 osób),
 • proszę zabrać obuwie na zmianę oraz własny ręcznik,
 • istnieje możliwość indywidualnej konsultacji z Tomem de Winter.

ZAPISY:

Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel: 501 625 528

 

Tom de Winter poprowadzi także indywidualne konsultacje w Rajszewie (rano lub wieczorem) oraz 7 lutego w poniedziałek na Tarchominie (ul. Książkowa 9 D, sesja o godz. 10.00, 11.00, 12.00).

Opłata: 490 zł bez tłumaczenia (sesja może być po holendersku, angielsku, niemiecku), 590 zł z tłumaczeniem. Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie mailowe i wpłata zaliczki 150 zł.

Na sesję najlepiej przyjść z konkretnymi pytaniami, mogą one dotyczyć życia prywatnego, osobistego, finansowego, rozwoju osobistego i wszelkich spraw, z którym nie można sobie dać rady samemu. Tom ma wgląd energetyczny, ma także dostęp do Kroniki Akaszy i doradza, w którym kierunku iść. Może też zrobić "czytanie" z daty urodzenia tzn. jaki wpływ energetyczny mają na Ciebie Twoje imiona, nazwisko rodowe, dzień, miesiąc, rok i miejsce urodzenia. Sesja trwa do 60 minut.

 

Każdy uczestnik warsztatu otrzyma bezpłatnie standardową opaskę na oczy, która będzie potrzebna do medytacji.  Jednakże dla osób zainteresowanych nabyciem profesjonalnej maski do głębokich stanów medytacyjnych i relaksacji amerykańskiej firmy Mindfold będzie możliwość jej zakupu podczas warsztatu w cenie 159 zł/ sztuka (przy samodzielnym zakupie 1 sztuki ze strony producenta koszt k 220 zł + vat i cło). Maska MINDFOLD (http://www.mindfold.com/) to elastyczna maska polecana przez Drunvalo Melchizedeka. W trakcie jego warsztatów uczestnicy używają właśnie tej maski do medytacji i wewnętrznych podróży. Całkowita blokada od światła zewnętrznego (nawet przy otwartych oczach) wzmacnia pracę gruczołów dokrewnych m.in. szyszynki i przysadki mózgowej. Maska posiada osłony z miękkiej pianki dokładnie przylegającej do twarzy i dzięki temu po jej założeniu zapada absolutna ciemność. Posiada regulowane paski, aby dopasować ją dokładnie to twarzy. W zestawie znajduje się także zestaw zatyczek do uszu.

 

 • idealna do głębokich medytacji i relaksacji
 • do spania w trakcie podróży samolotem
 • przynosi ulgę podczas bólu głowy, migreny
 • używana podczas terapii masażem
 • nie niszczy makijażu oczu