Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj49
mod_vvisit_counterWczoraj113
mod_vvisit_counterTen tydzień329
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.638
mod_vvisit_counterTen miesiąc1498
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2171
mod_vvisit_counterWszystkie3687836

Czytelnicy online: 2
Twój IP: 44.200.140.218
Dziś jest: 2024-07-18 12:59Warsztat "Cywilizacja Hathorów"

warsztat prowadzi Tom de Winter z Holandii

24-26 czerwca 2022 w Czarnowie k. Kamiennej Góry (dolnośląskie)

Doświadcz potęgi starożytnej cywilizacji i duchowej transformacji!

CYWILIZACJA HATHORÓW

Hathorowie to czysta bezwarunkowa miłość, mistrzowie dźwięku i miłości. Pochodzą z wniebowstąpionej i wielowymiarowej cywilizacji, która wspiera naszą ewolucję od początku istnienia życia na Ziemi. Ostatnim razem byli z nami w czasach starożytnego Egiptu, a do współczesnych czasów zachowały się w świątyniach ich wizerunki pod postacią bogini Hathor.

Obecnie zachodzi proces uzdrawiania na wszystkich poziomach naszego układu słonecznego i to jest ważny moment w historii świadomości ziemi i dlatego Hathorowie ponownie nas wspierają. Wielokrotnie mogliśmy odczuć ich obecność i wsparcie podczas medytacyjnych wypraw z Tomem do Egiptu. W trakcie jednego wyjazdu poprosiłam moje Wyższe Ja o temat następnej wyprawy i „usłyszałam” bardzo wyraźnie „HATHORS” i pierwsza edycja tego warsztatu odbyła się w 2019 w Egipcie, a druga w lutym 2022 w Polsce.

Podczas warsztatu połączysz się ze starożytną wiedzą Hathorów, która podniesie Twoje wibracje co będzie miało wpływ na zwiększenie świadomości Ziemi. Zanim to jednak nastąpi to najpierw otworzysz i uzdrowisz serce, które bardzo często jest zamknięte z powodu wychowania i edukacji szkolnej. Poprzez kontakt z Hathorami oraz poprzez medytacje uwolnisz obciążające wzorce i otworzysz serce.  A życie z poziomu serca to prawdziwa głęboka miłość z rodzicami, z rodziną oraz z samym sobą. To także większe współodczuwanie, większa kreatywność, wewnętrzna moc i siła.

Hathor 195MB


Podczas warsztatu:

 • nauczysz się podróżować energetycznie przy pomocy własnego pola energetycznego,
 • połączysz się z Matką Ziemią i Ojcem Niebo, aby móc przemieszczać swoje pole energetyczne,
 • połączysz się ze Starożytną Wiedzą z poziomu Serca przy pomocy odczuwania i wizualizacji,
 • będziesz medytował/-ła ze starożytnym symbolem krzyżem Ankh
 • nawiążesz kontakt z Hathorami poprzez śpiewanie 108 x mantry wzywającej Hathorów
 • po warsztacie będziesz wypełniona/-ny wysoko wibracyjną energią i dzięki temu połączeniu otrzymasz wsparcie i pomoc na Twojej Drodze Życiowej oraz w podnoszeniu wibracji Ziemi.

Warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski.

Prowadzący Tom de Winter - nauczyciel praktyk duchowych i rozwoju osobistego. Od ponad 20 lat prowadzi warsztaty w Polsce, Egipcie, Rosji, Niemczech, USA.  Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie uzdrawiania, intuicji, kreacji, życia z poziomu serca, wzmacniania fal mózgowych, czytania kronik Akaszy, tantry. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka i prowadzi jego licencjonowane warsztaty: Merkaby (Kwiat Życia) oraz od 2011 r. Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża do Polski kilka razy w roku, od 2009 r. prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (w komnacie Króla, Królowej i Dolnej) oraz bezpośrednio przy Sfinksie.

Termin: 24-26 czerwca. Zaczynamy w piątek obiadem o 14.00, kończymy w niedzielę obiadem o 14.00.

Opłaty:
1) warsztat: 1470 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest bezzwrotna przedpłata 500 zł.
Możliwa zniżka 200 zł przy pełnej wpłacie za warsztat do końca kwietnia, opłata 1270 zł
2) zakwaterowanie w 3 os. i 4 os. pokojach z łazienkami + pełne wyżywienie wegetariańskie: 390 zł. Cena zawiera także 1 wejście do sauny i jakuzzi, ręcznik, kosmetyki, szlafrok.

UWAGI:

 • warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 500 zł w ciągu 14 dni. Reszta płatności za warsztat, zakwaterowanie i wyżywienie płatne gotówką pierwszego dnia zajęć,
 • ilość miejsc ograniczona, max 17 miejsc noclegowych w pensjonacie. Przy większej grupie noclegi dla pozostałych osób w 2 domkach (każdy dla 2-3 osób, z aneksem kuchennym i łazienką) należącymi do naszego pensjonatu (koło 500 m od głównego budynku),
 • pomagamy w transporcie - koordynujemy wolne miejsca w samochodach u zmotoryzowanych uczestników lub odbieramy z Kamiennej Góry,
 • zaczynamy 24 czerwca w piątek obiadem o godz. 14.00, kończymy 26 czerwca w niedzielę obiadem o 14.00,
 • można przyjechać dzień wcześniej 23 czerwca na dodatkowy wypoczynek (kolacja+nocleg+śniadanie 150 zł),
 • istnieje możliwość indywidualnej konsultacji z Tomem de Winter,
 • polecamy książkę „Cywilizacja Hathorów" Toma Kenyon'a (dostępna u mnie lub w internetowych sklepach). Strona Toma Kenyon'a: https://tomkenyon.com/polish-archives,

Miejsce: Pensjonat MONTE LUNA,  pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami. Adres:  ul. Czarnów 29, 58-400 Pisarzowice k. Kamiennej Góry, woj. dolnośląskie.

ZAPISY:

Agnieszka Jurko, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel: 501 625 528

 

Możliwość indywidualnej konsultacji z Tomem de Winter wieczorem po zajęciach:

Opłata: 490 zł bez tłumaczenia (sesja może być po holendersku, angielsku, niemiecku), 590 zł z tłumaczeniem. Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie mailowe i wpłata zaliczki 150 zł.

Na sesję najlepiej przyjść z konkretnymi pytaniami, mogą one dotyczyć życia prywatnego, osobistego, finansowego, rozwoju osobistego i wszelkich spraw, z którym nie można sobie dać rady samemu. Tom ma wgląd energetyczny, ma także dostęp do Kroniki Akaszy i doradza, w którym kierunku iść. Może też zrobić "czytanie" z daty urodzenia tzn. jaki wpływ energetyczny mają na Ciebie Twoje imiona, nazwisko rodowe, dzień, miesiąc, rok i miejsce urodzenia. Sesja trwa do 60 minut.

 

Każdy uczestnik warsztatu otrzyma bezpłatnie standardową opaskę na oczy, która będzie potrzebna do medytacji.  Jednakże dla osób zainteresowanych nabyciem profesjonalnej maski do głębokich stanów medytacyjnych i relaksacji amerykańskiej firmy Mindfold będzie możliwość jej zakupu podczas warsztatu w cenie 159 zł/ sztuka (przy samodzielnym zakupie 1 sztuki ze strony producenta koszt k 220 zł + vat i cło). Maska MINDFOLD (http://www.mindfold.com/) to elastyczna maska polecana przez Drunvalo Melchizedeka. W trakcie jego warsztatów uczestnicy używają właśnie tej maski do medytacji i wewnętrznych podróży. Całkowita blokada od światła zewnętrznego (nawet przy otwartych oczach) wzmacnia pracę gruczołów dokrewnych m.in. szyszynki i przysadki mózgowej. Maska posiada osłony z miękkiej pianki dokładnie przylegającej do twarzy i dzięki temu po jej założeniu zapada absolutna ciemność. Posiada regulowane paski, aby dopasować ją dokładnie to twarzy. W zestawie znajduje się także zestaw zatyczek do uszu.

 • idealna do głębokich medytacji i relaksacji
 • do spania w trakcie podróży samolotem
 • przynosi ulgę podczas bólu głowy, migreny
 • używana podczas terapii masażem
 • nie niszczy makijażu oczu
1 21
3 41