Zobacz nowości:

S Shirlie Roden


sound by jbgmusic

Informacje organizacyjne

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj81
mod_vvisit_counterWczoraj101
mod_vvisit_counterTen tydzień557
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.546
mod_vvisit_counterTen miesiąc1545
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2444
mod_vvisit_counterWszystkie3680337

Czytelnicy online: 5
Twój IP: 44.210.149.205
Dziś jest: 2024-04-20 14:32Teraźniejszość
Różne sprzyjające okoliczności sprawiły że trzy miesiące po tym zdarzeniu zorganizowałam swoje pierwsze warsztaty z Brucem Moenem z USA dla prawie 50 osób. Zaczęłam powoli odkrywać własną drogę. Przez kolejne dwa lata nadal pracowałam w korporacji, ale cały wolny czas poświęcałam organizacji warsztatów i własnemu rozwojowi. Coraz bardziej byłam świadoma swoich ograniczeń i negatywnych programów, które mnie blokowały.

Zaczęłam odkrywać siebie samą – moje prawdziwe JA. Zaczęłam słuchać swojej zapomnianej intuicji i odkrywać moje ukryte talenty. Ale najważniejsza okazała się praca z moim tzw. wewnętrznym dzieckiem i pokochaniem siebie samej. Od tego momentu nastąpił przełom. Zaczęłam odczuwać wewnętrzne szczęście i zadowolenie, po prostu radość z codziennego życia. Nie należałam już do osób wiecznie zabieganych, zmęczonych i narzekających. Starzy przyjaciele powoli odchodzili a w ich miejsce pojawiali się nowi o podobnych do moich zainteresowaniach. Nadal jednak nie miałam odwagi odejść z pracy etatowej ze względu na stabilność finansową. Byłam jednak świadoma, że jest to tylko moje ograniczenie, którego nie jestem w stanie na tę chwilę przekroczyć. Rozwiązanie przyszło same. Po fuzji z innym dużym koncernem wszystkie stanowiska pracy zostały zdublowane i zostałam zwolniona. Początkowo był to dla mnie szok, ale postanowiłam jednak, że dam sobie rok na rozwinięcie działalności warsztatowej i spróbuję sił na własny rachunek. I … udało się. Teraz sama zarządzam własnym czasem i jestem całkowicie niezależna. Udało mi się z sukcesem połączyć moje zainteresowania z pracą zawodową. Nareszcie jestem wolna. Uczę się żyć w miłości i w obfitości.

Od 2007 roku zawodowo zajmuję się organizacją warsztatów rozwoju osobistego w Polsce i w Egipcie. Podczas pobytu w Egipcie medytujemy m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa i bezpośrednio przy Sfinksie oraz zwiedzamy  Kair,  Luksor, Abu Simbel, Abydos, Denderę  i inne magiczne miejsca. Od wielu lat regularnie współpracuję z: Tomem de Winter z Holandii, Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii, Instytutem Biocybernaut i dr. James Hardt z USA,  uzdrowicielem sufi Adelem el Atar z Egiptu, Waldemarem Witkowskim oraz z wrocławską Akademią Życia.

Jestem absolwentką warszawskich uczelni (licencjat z Turystyki i Hotelarstwa oraz studia magisterskie z Marketingu i Zarządzania). W 2007 r ukończyłam dwuletnie podyplomowe studia "Techniki Relaksacyjne" na wrocławskim AWF. Jestem też absolwentką rocznej szkoły Psychologii Zorientowanej na Proces.

Z własnego doświadczenia polecam pracę z dźwiękiem z Shirlie Roden, zajęcia z Tomem de Winter, warsztaty Akademii ŻyciaIntensywne Treningi Wzmacniania Fal Mózgowych w Instytucie Biocybernaut Przemiany jakie doświadczyłam podczas tych zajęć zmieniły moje życie pod względem relacyjnym, zawodowym i finansowym.  Aktualne terminy tutaj.

.