Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterTen tydzień353
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.500
mod_vvisit_counterTen miesiąc624
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2960
mod_vvisit_counterWszystkie3668659

Czytelnicy online: 2
Twój IP: 44.220.249.141
Dziś jest: 2023-12-08 06:40Merkaba w Polsce

Warsztat prowadzi  Tom de Winter

Termin: 9 - 11 września 2011 w Warszawie

Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe  możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i  innych. Jest też kluczem do przejścia w wyższe wymiary.
Zgłoszenie na warsztaty
.

Medytacja Merkaba to 17 oddechów  połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wszystkie te dane pochodzą ze starożytnej tradycji Atlantów, a pośrednio Egipcjan.

Warsztaty obejmują mi.in.:

 • naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
 • świętą geometrię ciała świetlistego
 • siłę intencji
 • starożytne praktyki oddechowe
 • uzdrawianie wewnętrznego dziecka


Podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu pola Merkaba na wszystkie aspekty naszego życia jest wypełnienie jego czystą, bezwarunkową miłością. Dzięki intencji na danej energii pola, można usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwałą więź z Wyższym Ja. Ostatecznym celem użycia narzędzia, jakim jest Merkaba, jest samorealizacja – wypełnienie życiowej misji człowieka tu, na Ziemi. Jako że Merkaba jest polem programowalnym, analogicznie do kryształów, które mogą przechowywać i przesyłać zakodowaną informację, można w niej umieścić dowolną intencję, która będzie do odwołania realizowana. Pole Merkaby  można dowolnie programować dla realizacji własnych potrzeb lub dla dobra całego świata. Regularne praktykowanie medytacji Merkaba (rotacja samoistnie wygasa po 48 godzinach, więc pole trzeba na nowo aktywować) pomaga przygotować się do przejścia do wyższego wymiaru, ponieważ pierwotnie Merkaba jest pojazdem świetlnym służącym do podróży właśnie pomiędzy wymiarami.

“Flower of life” czyli Kwiat Życia zawiera w sobie proporcje każdego aspektu i formy życia. Wszędzie, gdzie go odkryto nosi tę samą nazwę “kwiat życia”, choć w kosmosie nazywany jest Językiem Ciszy lub Językiem Światła. Przy pomocy Kwiatu Życia i Świętej Geometrii można opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia  poprzez działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała.

Prawidłowo działające pole Merkaby ma średnicę ok. 18 metrów, proporcjonalnie do wzrostu człowieka. Wirująca Merkaba może być wyświetlona na monitorze komputera przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń. Wygląda identycznie jak powłoka termiczna Ziemi na zdjęciu w podczerwieni – posiada ten sam podstawowy kształt tradycyjnego latającego spodka. Słowo Merkaba złożone jest z trzech egipskich słów: Mer  Ka  Ba. Mer oznacza specyficzny rodzaj światła, które było widzialne jako dwa pola światła wirujące w przeciwnych kierunkach, ale w tej samej przestrzeni. Efekt ten można uzyskać przez określony sposób oddychania. Ka odnosi się do pojedynczego ducha (duszy), natomiast  Ba oznacza sposób interpretacji rzeczywistości przez ducha. W naszej Rzeczywistości Ba jest zwykle definiowane jako ciało lub rzeczywistość fizyczna. W innych wymiarach, gdzie dusze nie posiadają ciała, Ba odnosi się do niesionych przez nie percepcji lub interpretacji rzeczywistości.

Zbliżamy się do ważnego roku 2012, w którym nastąpi przejście w piąty wymiar. Według Toma de Winter zostaniemy obdarowani nowymi zmysłami np. telepatią,  umiejętnością posiadania wizji czy przewidywania przyszłości. Osoby podnoszące swoją energię i żyjące z poziomu serca w sposób płynny dostosują się do zmieniających się wibracji Ziemi.

Prowadzący Tom de Winter: więcej informacji kliknij tutaj, jego strona po angielsku www.linko.org. Drunvalo Melchizedek nadal prowadzi prace nad warsztatem i co roku w oparciu o tę nową wiedzę do warsztatu dodawane są nowe tematy. Tom de Winter jest jednym z trenerów, którego wyszkolił bezpośrednio Drunvalo Melchizedek i w związku z tym posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, aby wprowadzać starożytną wiedzę na temat świętej geometrii oraz ponownej aktywacji Merkaby.

A jak było w Egipcie na Merkabie w 2009, 2010 i 2011 r.
 • relacje:  kliknij tutaj
 • zdjęcia: kliknij tutaj
 • film: Medytacje w Wielkiej Piramidzie  oraz świątyni Karnak cz 1. kliknij tutaj
 • film: Medytacje w Wielkiej Piramidzie oraz świątyni Karnak cz 2. kliknij tutaj
 • film: Medytacja i nurkowanie w oczekiwaniu na delfiny:) kliknij tutaj

 

Szczegółowy program warsztatu (kolejność pewnych elementów może zostać zmieniona):

Dzień 1 – Święta geometria

9 września (piątek) 18.00 – 21.00
Tematy, które będą omawiane podczas pierwszego dnia: zapoznanie się ze wszystkimi kształtami świętej geometrii oraz ich znaczeniem, wymiary piramid oraz specjalne wymiary stosowane przez Michała Anioła. Znak Ankh, który znaleziono już jako malowidła ścienne w świątyniach w starożytnym Egipcie oraz Thoth - Władca Czasu. Zapoznamy się też z ośmioma podstawowymi komórkami, z których powstało ciało ludzkie oraz nauczymy się rozpoznawać świętą geometrię w kształtach i figurach, które napotykamy w swoim codziennym życiu. Przy pomocy kilku ćwiczeń zostaną pobudzone obydwie półkule mózgowe, które rozpoczną harmonijną współprace w równowadze w stanie, w którym serce zacznie działać jako centrum energetyczne. Dzięki ćwiczeniu starożytnej techniki oddychania każdy z nas będzie się mógł nauczyć jak zintegrować i umieścić na stałe w swoim życiu uczucia jedności i miłości odczuwane z głębi samego siebie.

Dzień 2 - Gwiazda z ostrosłupów

10 września (sobota) 10.00 - 18.00
Pracując wspólnie każdy z nas stworzy swoją własną gwiazdę z ostrosłupów dzięki czemu w widoczny sposób będzie mógł odczuć żywe pole Merkaby wokół siebie. Tom de Winter wprowadzi każdego z nas krok po kroku w tajemnice medytacji Merkaby. Dzięki wspólnym ćwiczeniom nauczymy się jak wydawać sobie wewnętrzne polecenia, aby uaktywnić własne pole Merkaby. Uzdrawiając siebie i niewinne wewnętrzne dziecko oczyszczamy drogę do stworzenia połączenia z Wyższym Ja. Technika ta pozwoli na jak najpełniejsze doświadczenie działania Merkaby. Również w tym drugim dniu zostanie wprowadzony Oddech Zjednoczenia -  sposób oddychania, który wprowadzi poczucie jedności z Ziemią i Niebem.

Dzień 3 - medytacja Merkaby
11 września (niedziela) 10.00 - 17.00
Tego trzeciego dnia wszystkie nabyte do tej pory techniki oddychania, wewnętrzne polecenia i ćwiczenie Oddechu Zjednoczenia zostaną połączone w jedną medytację, która pozwoli każdemu z nas uaktywnić własną Merkabę. Przy pomocy praktycznych narzędzi każdy z nas osiągnie poszerzenie świadomości, którego celem jest osiągnięcie pełni w byciu istotą ludzką. Będzie to miało ogromny wpływ na codzienne życie każdego z nas.

Co się stanie gdy nauczę się tej medytacji i będę ją ćwiczył/ła?
Podczas warsztatu prowadzonego przez Toma de Winter każdy otrzyma wiedzę na temat pól geometrycznych, a także doświadczy ich odczuwania wokół własnego ciała. Prawidłowe wykorzystywanie Merkaby oraz ponowna jej aktywacja i częste oraz konsekwentne ćwiczenia spowodują ściślejszy kontakt z Wyższym Ja i wzmocnią każdy aspekt życia. Będziemy mieli lepsze umiejętności uwolnienia stresu, osiągania równowagi umysłu i emocji oraz uzdrawiania siebie. A co najważniejsze, dzięki tej medytacji będziemy mogli doświadczyć i zapamiętać w bezpiecznym i przychylnym otoczeniu osobiste połączenie z Bogiem.

Podczas warsztatu przedstawiane są metody połączenia lewej półkuli (umysł) i prawej półkuli (serce/uczucia/intuicja) w płynne zrozumienie kosmosu, który jest zarówno zrozumiany w sposób intelektualny jak i doświadczany w bardzo fizyczny sposób. Wiedza ta pozwala zainspirować nas do pamiętania kim naprawdę jesteśmy oraz do odnalezienia odwagi do wyjścia poza ograniczone poglądy na własny temat. Każdy człowiek ma jakiś unikalny talent, który wtedy, gdy zostanie odkryty, jest pielęgnowany i gdy żyje się całkowicie zgodnie z nim zmienia nasz osobisty świat. Żyjąc zgodnie z naszym czystym ja i wykraczając poza ograniczające przekonania, powoli zmieniamy świat wokół nas w doświadczanie wyższych intencji, większej wolności i możliwości.

Obydwie półkule mózgu zaczynają pracować w harmonii i równowadze, ten rodzaj równowagi pomaga otwarciu się serca. Doświadczanie tej uniwersalnej jedności również prowadzi do zintegrowania serca i umysłu, co wprowadza pokój i równowagę we wszystkie zakątki naszego byty. Harmonia i równowaga otwierają umysł, serce i ducha. Rozpoczyna się proces wewnętrznego uzdrawiania i odmłodzenia ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego

 

Warto przeczytać wywiad "Merkaba jako sposób na życie", kliknij tutaj

 

Miejsce: Warszawa, ul. Bobrowiecka 9 (Czerniaków) w Centrum Konferencyjno-Kongresowym, http://www.centrumkonferencyjne.com.pl/. Warsztat odbędzie się w sali Lustrzanej, wejście od parkingu przy ulicy Kierbedzia, od holu recepcyjnego należy po lewej stronie zejść schodkami w dół. W Centrum znajduje się parking strzeżony, restauracje oraz bar.

Dojazd:
Z Dworca Centralnego autobus 119, jedzie około 25 minut, zatrzymuje się na ul. Bobrowieckiej. Ponadto na ul. Chełmskiej (prostopadła do Bobrowieckiej) zatrzymuje się 107 i 141, a na ul. Czerniakowskiej (równoległa do Bobrowieckiej): 107, 131, 141, 159, 162, 168, 180, 185, 187, 522.

Baza Noclegowa (ceny ze śniadaniem)
Pokoje Akademickie
pokój 1 os.     135 PLN / doba
pokój 2 os.     170 PLN / doba

Pokoje Profesorskie
pokój 1.os.    185 PLN / doba
pokój 2 os.    195 PLN / doba

Uwaga: Rezerwacja pokoi we własnym zakresie
Recepcja: tel.: 022 559 22 01, 604 066 579, fax: 022 559 22 18, recepcja@centrumkonferencyjne.com.pl, recepcja@pwsbia.edu.pl.

Inna opcja noclegu: hostel w odległości  30 min na piechotę lub autobusem, ceny od 40 zł. Telefon do recepcji: 022  841 11 73. Hostel  http://www.gardenvilla.pl, ul. Dolna 42. Na budynku hostelu jest napisane www.kanonia.pl,  budynek znajduje się po prawej stronie od wejścia przez bramę. Jak dojechać: kliknij tutaj

 

Koszt warsztatów: 790 zł. Studenci i emeryci zniżka 100 zł. Osoby powtarzające warsztat opłata 590 zł (warunkiem jest okazanie certyfikatu z poprzedniego warsztatu).

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, e-mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl

Dodatkowe uwagi:

 • warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski
 • warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 250 PLN wpłacona w ciągu 14 dni od momentu zapisania się
 • z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń
 • na zajęcia należy zabrać ze sobą rzecz, do której jesteś przywiązana/-ny (najlepiej z dzieciństwa) oraz kredki i linijkę
 • każdy uczestnik otrzyma płytkę CD z medytacją Merkaba
 • strona o Merkabie, www.merkaba.pl


W niedzielę (11
września ) o godz. 16.30 zapraszamy poprzednich uczestników warsztatów na wspólną medytację MERKABA.

 

Zachęcam do uczestniczenia w autorskim warsztacie Toma POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI, 9 września przed Merkaba (9.00-17.00).