Zobacz nowości:

Skype me

Nie mam teraz włączonego Skype, proszę o meila: agnieszka@agnieszkajurko.pl

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj49
mod_vvisit_counterWczoraj113
mod_vvisit_counterTen tydzień329
mod_vvisit_counterPoprz. tydz.638
mod_vvisit_counterTen miesiąc1498
mod_vvisit_counterPoprz. mies.2171
mod_vvisit_counterWszystkie3687836

Czytelnicy online: 3
Twój IP: 44.200.140.218
Dziś jest: 2024-07-18 12:55POTĘGA UWAŻNEGO ŻYCIA

XIX wakacje z Akademią Życia

prowadzący: Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzcinski

7 - 17 sierpnia w Muchowie k/Jawora (dolnośląskie)

Joga, medytacje. rebirthing, ustawienia Hellingera, wędrówki po górach i dużo radości!

Uwaga: od 7 lipca zapisy tylko na listę rezerwową

Polecam inspirujące  III wakacje z Shirlie Roden (25-31.08), kliknij tutaj

 

Zgłoszenie na  warsztaty

 

Zapraszamy Ciebie do udziału w warsztacie uważności, w  trakcie którego otworzysz się na TERAZ. Z każdym dniem będzie wzrastać uważność Twojego ciała poprzez poranną jogę, medytacje (statyczne i w ruchu), wędrówki wśród wzgórz i lasów. To będzie czas tylko dla Ciebie i Twojego ciała. Uważnie i świadomie wsłuchasz się w swój oddech i poprzez praktykę rebirthingu usłyszysz co Twój oddech TERAZ do Ciebie mówi. Uważnie przyjrzysz się swoim obecnym relacjom zwłaszcza z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Spotkasz i pożegnasz się z przeszłością dzięki praktyce ustawień systemowych wg Berta Hellingera. Zaczniesz czerpać energię z przeszłości, aby być bardziej TERAZ i  zaakceptujesz nieznaną przyszłość.

Już czas, abyś zaczął/zaczęła żyć przytomnie. Zmień swoje życie TERAZ w taki sposób, który jest dla Ciebie najlepszy i upragniony.

Jeżeli masz poczucie „utkwienia” w historiach przeszłości  lub w lęku przed przyszłością i pragniesz uwolnienia - nasze warsztaty są dla Ciebie. Jeżeli masz gotowość do podjęcia pracy nad rozwiązaniem problemu osobistego związanego z Tobą, Twoim zdrowiem,  związkami, rodziną, miejscem w życiu, pracą - nasze warsztaty są dla Ciebie. Jeżeli właśnie doświadczasz zmian w swoim życiu lub pragniesz pozytywnych zmian  - nasze warsztaty są dla Ciebie. Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi  lub chcesz nauczyć się przebywania z nimi – nasze warsztaty są dla Ciebie.

Zajęcia zostały stworzone na bazie naszego 20-letniego doświadczenia i opierają się na czterech ściśle powiązanych ze sobą elementach: praca z ciałem, praca z emocjami, praca z umysłem i kontakt z ludźmi.

Pracujemy zgodnie z ramowym planem dnia:

  • poranne zajęcia poświęcone głównie pracy z ciałem (ok. 1.5 godz.);
  • blok zajęć przedobiednich (ok. 4 godz.) – warsztaty grupowe cz. 1
  • zajęcia poobiednie (ok. 3 godz.) - warsztaty grupowe cz. 2.
  • przewidujemy też śmiech, taniec, śpiew, wędrówki po magicznej bliższej i dalszej okolicy oraz projekcje inspirujących filmów

 

Nasi trenerzy, nasze kompetencje:

Dr Jacek Borowicz pedagog myślenie twórczego i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl) , praktyk  NLP  (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates), nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Metodę ustawień systemowych poznawał (i wciąż doskonali) na szkoleniach i grupach superwizyjnych prowadzonych przez Heiko Hinrichs, a dyplomowanego terapeuty rodzinnego,  założyciela  Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów od kilkunastu lat zajmującego się metodą Berta Hellingera  (http://www.familyaffair.pl). O pracy Jacka czytaj np na:www.hellinger.com.pl/artykul1, www.hellinger.com.pl/artykul2

Kornelia Popek (www.pracownia-jogi.pl) jogę praktykuje od 1992 roku. Mieszka i pracuje w Rybniku. Prowadzi autorską Pracownię Jogi i Działań Twórczych, aby realizować swoje pasje: jogę, malarstwo, astrologię, masaż dźwiękiem i taniec. Plastyczka, nauczycielka jogi Sivanandy, masażystka dźwiękiem metodą Petera Hessa.

Paweł Trzciński animator Wrocławskiej Akademii Życia, rebirther i Prezes Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich  (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA.  

Miejsce: Muchów k/Jawora (woj dolnośląskie, 1,5 godz. jazdy samochodem od Wrocławia). Będziemy mieszkać w otoczonym starym parkiem, ponad stuletnim pałacyku. Do naszej dyspozycji są  pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe ze wspólnymi łazienkami. O przydziale pokoju decyduje data wpłaconej zaliczki, w pierwszej kolejności dwójki, potem trójki i czwórki.

 

Opłaty:
1)  całodzienne warsztaty: 750 zł lub 650 zł od osoby w przypadku pary.
Możliwy RABAT 100 zł w przypadku wpłaty pełnej kwoty za warsztat do  końca maja. Zniżka 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia.
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie: 750 zł (75zł/dziennie)
3)  ubezpieczenie NW: 30 zł

Razem: od 1230 zł (cena zależy od daty wpłaty za warsztat oraz od przysługujących zniżek)

Płatności: zaliczka 500 zł za warsztat w ciągu 14 dni od daty zapisania się. Reszta płatności za warsztat,  należność za zakwaterowanie i wyżywienie oraz NW jest płatne gotówką pierwszego dnia zajęć.

 

Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko,  agnieszka@agnieszkajurko.pl,  tel. 501 625 528.

 

Uwagi:

  • warunkiem uczestniczenia jest dokonanie bezzwrotnej przedpłaty 500 zł w ciągu 14 dni od daty zapisania się, tylko terminowe wpłaty są gwarancją miejsca,
  • ilość miejsc ograniczona,
  • możliwość wyboru wyżywienia wegetariańskiego
  • pomagamy w transporcie do Muchowa
  • poczytaj o naszych poprzednich obozach: kliknij tutaj